LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neatza

    ***ATENTIE***


    INTALNIREA SAPTAMANALA LOGAN CLUB GIURGIU IN PARCARE LA KAUFLAND (in fata la Family Center unde am fost si randul trecut) 06.03.2011 LA ORA 17:00 !

    LISTA CU CEI PREZENTI:

    1. vev3ritz01
    2. pufosu
    3. !!@mihai@!!
    4. alexynho
    5. Vagabond
    6. MumuJack

    Comment


    • cam putzini ...hai mai saritzi pe lista acolo ca ma suparati ) si nu e bine :>
      A Fost Odata! .sigpic

      Comment


      • Scuzele mele baieti,dar la un oras atat de mare cum este Giurgiu cam putini mergeti la intalnire.Va doresc sa aveti cat mai multi membri si cat mai multe intalniri.Sunteti pe drumul cel bun,incet dar sigur lista de prezenta se va mari.
        CARPE DIEM!

        Comment


        • ai dreptate dany ce sa facem ...asteptam stikarele poate mai atragem loganisti cine stie :-?? ca avem multi prin giurgiu :P
          A Fost Odata! .sigpic

          Comment


          • Nu neaparat un sticker atrage si alti membri! Eu cel putin la noi in micutul oras nu stiam ca exista LC,chiar daca vedeam un sticker nu l bagam in seama.Totul se face prin zvon,noi am pus chiar si fluturasi.Si pe mine m a atras locul de organizare a intalnirilor.Trecand prin zona care este destul de deschisa am vazut ceva masini parcate si lumea discutand..ce o fi aici?..si apoi am vazut pe forum..Asa ca la treaba,cu putin efort din partea tuturor membrilor activi ve ti marii foarte mult lista
            CARPE DIEM!

            Comment


            • da ai dreptate ...sa stii ca si io ma gandeam la nijte fluturasi :-? acum sa vedem ....macar cativa fluturasi knd aveam ocazia ii puneam la stergator si vedea omu despre ce si cum era treaba si cine stie :-?? ...si mai aveam o idee de parasolar :-?
              A Fost Odata! .sigpic

              Comment


              • Trebuie doar sa fim constanti in intalniri si rezultatele o sa apara.

                Comment


                • trebuie si cu mai multa vointa
                  A Fost Odata! .sigpic

                  Comment


                  • incet incet se va ajunge la rezultatele dorite <<<<sa speram>>>>

                    Comment


                    • da sa speram ... speranta moare ultima
                      A Fost Odata! .sigpic

                      Comment


                      • ne vedem la 17 la kaufland vin si eu bem o cafea o ceva mai vedem inbunatatiri fiecare ce si-a facut la GOLAN Mihai sper ca-ti place lucrarea cu ledurile sunt curios sa vad cum se vad seara ziua nu prea se vad bine dar abia astept sa vina seara sa-mi zici cum se vede
                        Din pacate am inteles ca nici in duminica aceasta nu o sa avem stikarele ei lasa ca o sa vina eleee si sa vezi atunciii
                        :sign_war

                        Comment


                        • da se vad bine.A fost frumos la intalnire pentru prima data 6 masini incet incet prinde contur toata povestea...alexinyo asteptam pozele

                          Comment


                          • 6 masini, oameni de treaba, voie buna, glume cu cai


                            primul pas a fost facut - am inceput sa atragem priviri, acum trebuie sa fim constanti in intalniri si o sa crestem si in numar


                            PREZENTA DE ASTAZI :

                            1. vev3ritz01
                            2. pufosu
                            3. !!@mihai@!! + tatal
                            4. alexynho
                            5. Vagabond
                            6. MumuJack
                            7. florentin84

                            topicul nostru datorita activitatii a devenit sticky multumita lui crististrulea
                            Last edited by vev3ritz01; 6 March 2011, 22:17. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • cer scuze pentru intarziere astea sunt pozele , tot ce am facut si asa mi`au iesit ... unele mai bine altele mai sterse , asta de la caldura de afara ) ... enjoy it !!!!! :P
                              Attached Files
                              A Fost Odata! .sigpic

                              Comment


                              • Sunt bune pozele.Cel putin se vede ca avem activitate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google