LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mda e ok acum vara.. dar la iarna ce facem) ca o sa fie intuneric:P

    Comment


    • anunt important

      de acum inainte intalnirea o vom pune de la orele 19:00

      Comment


      • Originally posted by !!@mihai@!! View Post
        anunt important

        de acum inainte intalnirea o vom pune de la orele 19:00
        eu nu stiu cat de des o sa pot ajunge la ora 19 pt ca in general duminica plec la bucuresti...

        Comment


        • goe,treci de cate ori ai posibilitatea.

          Comment


          • Intalnire LOGAN CLUB GIURGIU la KAUFLAND ora 19:00

            Lista cu cei prezenti :

            1. !!@mihai@!!
            2.
            3.
            4.
            5.
            6.

            Haideti cu inscrierileeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

            Comment


            • daca mai sunt in gr prezent si eu...

              Comment


              • A mai trecut o zi de duminica si a mai trecut inca o intalnire a membrilor Logan Club GR, din pacate prezenta nu a fost una numeroasa, 3 la numar: eu, Alex si Catalin. Poate data viitoare vom fi mai multi. Ramane de vazut...

                P.S.
                Interesant a fost mai tarziu cand am batut mingea... aici a aparut si Mihai intr-o forma de invidiat (cine a fost prezent stie despre ce vorbesc).
                Last edited by florentin84; 30 May 2011, 21:30.
                sigpic

                Comment


                • Mda a fost frumos la fotbal mia placut (asa sunt eu de obicei in zilele mele bune 4 GOLURI)
                  La intalnire nam venit deoarena nam avut cu ce

                  Cand mai facem un fotbal ????

                  Comment


                  • da s`a mai dus o alta intrunire ... cum a zis si florentin nu au luat asa multi parte la ea , in fine nu conteaza asta ...

                    important este cum s`a incheiat seara cu un footbal foarte frumos ;)) ...cred ca echipa lui florentin a obosit mai mult facand flotari si genoflexiuni ) asta faceau de fiecare data cand pierdeau meciu :> ...dar nu`i nimic va faceti voi mari si va luati revansa ))
                    A Fost Odata! .sigpic

                    Comment


                    • incepe sa semene a club de pensionari fara intrebari despre probleme la masini , imbunatatiri si altele ca pe alte furumuri , PPR fratilor

                      Comment


                      • pai ar trebui itai sa facem cumva sa adunam mai multe persoane, ca avem potential...si retul o sa vina de la sine...

                        Comment


                        • av1000 fara suparare u vino la intalniri cand poti (o sa fie incet incet ) da nu seamana asta cu un club de pensionari

                          noi astia care mai venim stim ce si cum se discuta......

                          Comment


                          • scuzati greselile de ortografie dar am o tastatura la birou care lasa de dorit...

                            ca sa mai adunam oameni eu propun sa lasam in geamurile la golani niste "biletele" cu data, locul si ora unde are loc intalnirea...
                            nu costa mult sa printezi 3 foi A4...
                            Last edited by goe_64; 1 June 2011, 13:08. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • am facut asta da vad ca ....................

                              Comment


                              • Originally posted by !!@mihai@!! View Post
                                am facut asta da vad ca ....................
                                persevereaza...sau hai sa ne gandim la alta varianta prin care sa reusim sa-i aducem...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google