LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • INTALNIRE Logan Club Giurgiu DUMINICA LA KAUFLAND ORA 19:00

    Lista cu cei prezenti :

    1. !!@mihai@!!
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.

    Comment


    • INTALNIRE Logan Club Giurgiu DUMINICA LA KAUFLAND ORA 19:00

      Lista cu cei prezenti :

      1. !!@mihai@!!
      2.pufosu(o sa am o mica intarziere peste 19)
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.

      Comment


      • =pufosu;983077]INTALNIRE Logan Club Giurgiu DUMINICA LA KAUFLAND ORA 19:00

        Lista cu cei prezenti :

        1. !!@mihai@!!
        2.pufosu(o sa am o mica intarziere peste 19)
        3.goe_64 ( posibil si eu sa am intarziere)
        4.
        5.
        6.
        7.

        Comment


        • si cum a fost intalnirea , daca a mai fost ? ...

          iam vazut si pe goe si pufosu prin oras ...si pe mumu :P
          A Fost Odata! .sigpic

          Comment


          • Eu am plecat pe la 19.30 de la locul intalnirii.Ieram doar eu cu mine si nu prea aveam ce sa ne povestim,asa ca am plecat.

            Comment


            • Tinand cont ca m-am trecut pe lista nam putut veni din motive de transport
              Da din august vin cu masina (ca doar lom si noi permisu)

              Comment


              • cat de nasol! din ce in ce mai putini!

                Comment


                • eu nu am mai putut ajunge pt ca am avut un weekend foarte aglomerat...

                  Comment


                  • a inceput sa zboare cate unu cate unu pana cand..................... super tare cum am zis in giurgiu cu asa ceva nu ai sa faci niciodata treaba in giurgiu este mandrie smecherie si ( nu ma injosesc sa vin eu la intalnirea la aia sa ma fac de ras sau alte chestiii......) asa ca nu va mai chinuiti sa incercat si nu sa putut face nimic sunt curios sa-l vad pe baieti fara permis cand o sa fie soferi legali sa-i vad atunci si cu bani salariul si cu benzina si ..... daca mai zic asa sa dea dumnezeu sa nu am dreptate dar................... ok apropo alexinu frumos loc de logan club giurgiu acolo trebuie sa se faca intalnirea sa fie in vazul lumi asa cu masinile spalate si aranjate si usile deschise ca la un salon auto sa vezi atunci interes pt logan club giurgiu o ideie dar daca se pune in practica cum sa pus si concursul .... mai bine o slasam la stadiul de IDEIEEEEEE SI ATATAAAAA vam salutat numai bine va doresc
                    :sign_war

                    Comment


                    • ce crud este adevarul...si parerea mea este ca nu avem sanse sa realizam ceva in acest oras mirific...

                      Comment


                      • hai ca se poate! sa nu ne descurajam!

                        nu suntem foarte multi dar cu timpul o sa ne strangem mai multi sper!
                        Last edited by XTI; 14 June 2011, 17:41. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • raman rezervat...dar nu dau inapoi...mai naspa este pt mn ora la care este intalnirea caci trebuie sa plec la bucuresti si d-asta nu pot sa ajung la intalniri...sper sa ne vedem cat mai multi si curand..

                          Comment


                          • Salut! Vroiam sa va spun ca, virgula, CALITATEA conteaza, nu cantitatea! Exista si la voi pasionati, incet-incet o sa apara si la intralniri. De vina este si "minunata" situatie economica in care ne-adus actuala guvernare. Lipsurile se simt la buzunar: de 1 saptamana masina mea e pe dreapta si am mers la intalniri impreuna cu un coleg...
                            P.S. Eu am facut scoala generala la Giurgiu, la nr.1; am stat pe str.Partizani, aproape de parcul Pionierilor(nu stiu cum se mai numeste acum)
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • Tot la fel se numeste;)... si eu tot la nr.1 am facut scoala generala

                              Comment


                              • salut baieti,ce mai e pe aici vad ca sunt fel si fel de subiecte dar despre masini nimic )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google