LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baieti! Spuneti-mi si mie cate ceva despre benzinaria Petrom, cea chiar din vama Giurgiu. Vreau sa fac plinul acolo ca merg la bulgari si sa-mi ajunga dus intors. Preturi, calitate benzina... e chiar Petrom sau franciza... deschis non stop... Multumesc...

    Comment


    • Atasez fisierul hex. pentru buton mod la 12A ridicare , cine se incuketa sa-l faca sa posteze daca are intrebari . Schema electrica se gaseste pe forum.
      Attached Files

      Comment


      • nu uitati ...maine intalnirea regionala LOGAN CLUB ARGES....CONCURS DE ACCELERARE , PREMII SURPRIZA
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • av1000 nu butoane cu impuls fac
          sa se inchida geamurile cand blochez masina
          buton pe impuls am
          si nu motoarele de la macarale logan nu sunt chioare in momentul cand da de greu se opresc are termosiguranta la motor vb de cele originale nu cele made in china facute pe vapor pun pariu cu tine ca la orice logan tiu apasat pe buton 2 zile si nu se arde motorul
          ca sa faci proba dai in sus si in jos de cateva ori si ai sa vezi ca din ce in ce mai greu o sa mearga motorasul din cauza protectiei termice

          Originally posted by DISSSEL View Post
          nu uitati ...maine intalnirea regionala LOGAN CLUB ARGES....CONCURS DE ACCELERARE , PREMII SURPRIZA

          noi nu ne strangem in oraselul nostru mic dar sa mai mergem si in alte judete

          Originally posted by nicu014 View Post
          Salut baieti! Spuneti-mi si mie cate ceva despre benzinaria Petrom, cea chiar din vama Giurgiu. Vreau sa fac plinul acolo ca merg la bulgari si sa-mi ajunga dus intors. Preturi, calitate benzina... e chiar Petrom sau franciza... deschis non stop... Multumesc...


          este deschis non stop pretul difera cu catva banuti si calitativ ca peste tot petrom
          Last edited by MumuJack; 24 June 2011, 17:23. Reason: Automerged Doublepost
          :sign_war

          Comment


          • nicu sfatul meu este sa nu alimentezi de la petrom...m.am fript la 2 masini cu apa pusa de cei de la petrom...(parerea mea) rompetrol, omv sunt singurele care pun apa mai putina )

            Comment


            • rompetrolu e cel mai bun...cel putin asa am auzit si yo

              Comment


              • Cu intalnirea este o mare varza din cate vad.Nimic concret.

                Comment


                • intalnirea a ramas la 17 azi in port...eu posibil sa intarzii nitel ca imi fac deschiderea la portbagaj pe buton si depind de cineva... sper sa ne vedem cat mai multi

                  Comment


                  • @MumuJack, @Goe_64---multumesc pentru raspunsuri. O sa pun atunci de la Rompetrolul de la sens (acolo era anul trecut mult mai scump decat in Alexandria cu cativa zeci de bani, nu bani. acum aici e 5.36). Oricum eu tot Rompetrol folosesc.... numai bine..
                    Last edited by nicu014; 25 June 2011, 16:18.

                    Comment


                    • Ia sa vad cati ati fost la intalnire.Aveti poze?

                      Comment


                      • bai nene nu a venit nimeni la intalnire :|... am fost acolo la 17:01... si nu era nici un logan in spate unde intoarce toata lumea :| .... :-j

                        Comment


                        • Bine ai venit in club rob3rttt.Adica in clubul fantoma.Cand apare cand dispare.

                          Comment


                          • eu nu am putu ajunge ca mi-a montat cineva deschiderea la porbagaj si am terminat pe la 6...

                            Comment


                            • cine mai vine acuma sa se intilneasca cind toti sunt cu BACU, la mare , si mai stiu io unde , nu disperati fratilor, io baren nam apucat nici o intilnire )))

                              [QUOTE=MumuJack;994403]av1000 nu butoane cu impuls fac
                              sa se inchida geamurile cand blochez masina
                              buton pe impuls am
                              si nu motoarele de la macarale logan nu sunt chioare in momentul cand da de greu se opresc are termosiguranta la motor vb de cele originale nu cele made in china facute pe vapor pun pariu cu tine ca la orice logan tiu apasat pe buton 2 zile si nu se arde motorul
                              ca sa faci proba dai in sus si in jos de cateva ori si ai sa vezi ca din ce in ce mai greu o sa mearga motorasul din cauza protectiei termice




                              noi nu ne strangem in oraselul nostru mic dar sa mai mergem si in alte judete


                              Zici u ca are protectie termica pe bobinajul motorului ? am un prieten care lea prajit pe toate 4 cu un modul de ridicare Thunder de pe net , butonu tau cu impuls are un PIC(alt integrat ), care stie cind , curentul depaseste o anumita valoare la urcare si taie tensiunea .O sa desfac de curiozitate sa vad termocontactu,
                              Last edited by av1000; 27 June 2011, 12:03. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • bine ai venit in minunatul nostru club rob3rttt
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google