LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gelu` View Post
    lasa alexino ca mergem si noi. zilele astea am facut o groapa in curte si am descoperit petrol asa ca mergem la mare in spania de fapt mergem la ocean direct
    bai esti nebun :O loca people ... poi la banii care ii iei pe petrol mergem si in BORA BORA :x ca e mai super acolo sunt sigur ca o sa`ti placa :>
    A Fost Odata! .sigpic

    Comment


    • mihai cum sa dai banii degeaba la mare...numai pt simplul fapt ca nu mai respiri aerul de giugriu/bucuresti si ca stii ca ai marea la picioare, nu trebuie sa te duci la munca sau alte belele de genu nu te mai gandesti la bani...e ca in reclama de la master card (d-ala am si eu ) senzatia este de nepretuit...pt benzina si celelalte lucruri exista cardul )

      Comment


      • corect goe am si eu card (da e pt alocatie) sh mam referit la banii de banzina ca daii prea mult
        o sa ma gandesc sa bag gaz

        Comment


        • si yo ma gandesc la gaz...mai ales ca fac 4000 km/luna....dar parca tot nu vreau...

          Comment


          • toata lumea are card in ziua de azi ) se stie ...gaz la masina :-s parca tot nu te lasa inima sa ii bagi ...parca tot cum este ea pe benzina sau motorina e mai bn inteleg si partea tarifului la carburant dar ne`am cam obisnuit ...acum sa speram ca o sa se mai ieftineasca :-s
            A Fost Odata! .sigpic

            Comment


            • astept sa se ieftineasca la vecini..ca la noi nici o sansa...uuuuaaaaaa

              Comment


              • sau si asa ...merge si varianta asta dar mai e pana atunci
                A Fost Odata! .sigpic

                Comment


                • vine cineva la intalnire azi

                  Comment


                  • nu vine nimeeni !? :| vroiam sa vin si yo...dar dak nu se prezinta nimeni pe aici... 8-)

                    Comment


                    • din pacate nu pot venii ca sunt in timpul serviciului si nah nu am cum ...asta e data viitoare poate daca mai vine cineva ...ca din cate vad cam bate vantu pe aici
                      A Fost Odata! .sigpic

                      Comment


                      • eu veneam cu mare placere dar din pacate a intervenit ceva si a trebuit sa plec la brasov..poate la intalnirea urmatoare..
                        my name is bond..vagabondsigpic

                        Comment


                        • Cam devreme intalnirile, as fi venit si eu dar serviciul ...

                          Comment


                          • eu am fost la mare...si nu ajung nici sambata asta ca sunt la o nunta...

                            Comment


                            • iar sa lasat linistea peste logan club giurgiu ...................

                              Comment


                              • Somn usor!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google