Dacia Logan Forum Club Odorheiu Secuiesc, Jud. Harghita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Si astazi: mini-calatorie cu masina (in legatura cu activitatea mea profesionala: intalnire de lucru cu reprezentantul unei firme).

    Comment


    • #62
      Masina merge bine.
      Totusi, ar fi bine daca as putea gasi o carte de prezentare mai detaliata a masinii (daca as putea ”sa ma intalnesc” cu o carte de acest gen). Banuiesc ca in librarii inca nu poate fi cumparata.

      Comment


      • #63
        Acum cateva zile am facut o calatorie de familie de 200 km in judetul Mures. Am fost la mama mea. Masina s-a comportat excelent. Am facut bine ca m-am tuns, pe timp de vara este recomandabil acest lucru.

        Comment


        • #64
          Incercari. Liniste.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Szente Sandor View Post
            Aceasta rubrica are ca scop principal organizarea si prezentarea unor intalniri in zona municipiului Odorheiu Secuiesc.
            In atentia Administratorului,

            Va rog frumos sa inchideti acest thread punându-l in categoria closed thread.

            Comment


            • #66
              Salut,
              Nu-l inchide, chiar daca se pare ca nu sunt doritori de intalniri pe la voi...mai incearca, poate poate... Eu miercuri am drum pana la Odorhei, daca ai timp si vrei, ne putem intalni sa schimbam cateva vorbe si pareri...

              Comment


              • #67
                In atentia administratorilor acestui site,

                Va rog sa inchideti acest thread (eu nu am aceasta permisiune), punandu-l in categoria CLOSED (Thread Inchis).

                Comment


                • #68
                  Nu renunta

                  Nu renunta Sandor.
                  Odorheiul e mai mare decat Toplita .
                  Poate ne intalnim la vara .

                  Comment


                  • #69
                    Astazi, verificare: presiune in pneuri, nivel antigel, nivel ulei motor, nivel lichid de frana, nivel lichid spalare parbriz. Toate sunt ok.

                    Originally posted by Szente Sandor View Post
                    Astazi, verificare: presiune in pneuri, nivel antigel, nivel ulei motor, nivel lichid de frana, nivel lichid spalare parbriz. Toate sunt ok.
                    Astazi, adica marti 25/11/2014.

                    Originally posted by Szente Sandor View Post
                    Astazi, verificare: presiune in pneuri, nivel antigel, nivel ulei motor, nivel lichid de frana, nivel lichid spalare parbriz. Toate sunt ok.



                    Astazi, adica marti 25/11/2014.

                    Afirmatia de mai sus este corecta, numai ca acest forum, in loc de ora corecta a postarii, 23:42 ora Romaniei, a publicat ora postarii cu un decalaj de o ora, 0:42.

                    Originally posted by Szente Sandor View Post
                    Astazi, verificare: presiune in pneuri, nivel antigel, nivel ulei motor, nivel lichid de frana, nivel lichid spalare parbriz. Toate sunt ok.



                    Astazi, adica marti 25/11/2014.




                    Afirmatia de mai sus este corecta, numai ca acest forum, in loc de ora corecta a postarii, 23:42 ora Romaniei, in aceasta noapte a publicat ora postarii cu un decalaj de o ora, 0:42.
                    Acum cateva minute am verificat, ora postarii apare corect, adica 23:42. Este foarte interesant, cum se schimba aici modul de afisare a orei corecte.
                    Last edited by Szente Sandor; 26 November 2014, 16:55. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #70
                      La multi ani!

                      Fara prea multe cuvinte, .

                      La multi ani tuturor!

                      Comment


                      • #71
                        Mulţumim, la fel!

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google