Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Prezent si Matza...
    Last edited by Vess; 28 May 2013, 18:53.
    V E S

    Comment


    • #17
      dar de ce nu ne face si noua topic exact cum au baietii de la logan club Bucuresti de exemplu??

      Comment


      • #18
        topicul se "modernizeaza" si se dezvolta in timp. important este sa existe activitate pe acel topic.
        eu va doresc la cat mai multi membrii in acest club care este la inceput de drum
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • #19
          Originally posted by tzk View Post
          dar de ce nu ne face si noua topic exact cum au baietii de la logan club Bucuresti de exemplu??
          @Razvan tzk, intelegi de ce tot va indrum catre forum? Trebuie sa stie si celelalte cluburi ca noi incepem ceva in zona. Avem nevoie de sprijin de la centru . Pe viitor, daca activitatea incepe si exista constanta, Logan Club Valea Prahovei va fi recunoscut oficial.
          @Razvan005, te asteptam sa urmaresti acest topic, si de ce nu, pe viitor, sa ne onorezi invitatia la intalnirile noastre.

          Pana atunci, va rugam sa ne lasati sa ne pregatit de Champions League

          Comment


          • #20
            Citeam thread-ul la inceput si mi-am adus aminte de ZIK..sa-l sun poate apare si el ) haideti cat mai multi sambata!!!!

            Comment


            • #21
              Ne facem si noi mari...oricum inceputul suna bine

              Comment


              • #22
                prea bine))

                Comment


                • #23
                  il anunta cineva si pe Zik?

                  Comment


                  • #24
                    Deci,baieti,1 la mana zic asa:Prezent pe forum
                    2 la mana-posibil sa ajung si eu sambata,dar nu promit,mai am niste treburi de rezolvat pe acasa ca nha,stiti cum e cu gospodaria In orice caz,daca o sa pot veni o sa ne vedem acolo Multa sanatate si succes in viata!
                    Logan Forum consiliaza nu si repara!
                    [/SIGPIC]

                    Comment


                    • #25
                      te asteptam Andrei, ori de cate ori ai posibilitatea.

                      o sa avem nevoie de un fotograf, pe care sa ne putem baza aproape la fiecare intalnire. Insarcinam pe cineva cu aceasta responsabilitate? Astept propuneri
                      Last edited by sorin_pss; 30 May 2013, 14:43. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #26
                        eu sunt activ si la ploiesti,foarte activ chiar,o sa imi fie greu sa ma impart in 2 locuri,dar e bine ca totusi intalnirile la sinaia se fac sambata si la ploiesti duminica inca o data va multumesc pentru adaugarea mea in acest grup al vostru
                        Eu va sunt deschis cu chestiile ce tin de vopsitorie.mecanica,intretinere si altele la masinile voastre.
                        Logan Forum consiliaza nu si repara!
                        [/SIGPIC]

                        Comment


                        • #27
                          Mai bn vi la Sinaia k e aerul mai curat si masinile noastre sunt mai aranjate))))))))si in legatura cu fotografiatul:am aparat,dar talent zero...

                          Comment


                          • #28
                            Multumim Andr33y, iar cat despre cover nu e nevoie de multumiri, ma repet daca am omis pe cineva mea culpa, insa am facut pe facebook un album nou denumit L.C. Valea Prahovei - Cover si acolo o sa postam doar poze de efect pentru asa ceva, ca in final sa putem modifica cover-ul si sa impacam pe toata lumea. Parerea mea ar fi ca in acel album sa nu incepem sa postam toate pozele cu masinile noastre pentru ca am mai creat un album (sper sa nu ma injurati) denumit L.C. Valea Prahovei - Momente/Intalniri in care sa incepem sa postam pozele de la intalniri si diferite momente placute/interesante surprinse . Frumos ar fi sa nu postam poze si sa facem o mie de albume no name, iar pe langa cele doua albume mai pot aparea si altele si va astept cu propuneri ca sa nu avem un haos, nu de alta dar L.C. Valea Prahovei trebuie sa fie unic in felul sau.
                            V E S

                            Comment


                            • #29
                              nu e problema.vd dupa prima intalnire...

                              Comment


                              • #30
                                1. Stefan Tiberiu it is the house .
                                2. As dori sa pot ajunge si eu la intalnire, dar din pacate sunt de munca dar in schimb promit ca data viitoare fac tot posibilul sa pot participa.

                                RESPECT
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google