Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pentru prima intalnire eu zic ca a fost super ok.Multumim participantilor si speram ca la intalnirile viitoare sa fim si mai multi...

    Comment


    • #47
      Pai parca iesise un politai si se uita..o fi vrut vreun talon ceva?!? ))

      Comment


      • #48
        da,era unu la usa acolo si se holba de mama focului,daca erau destepti si stateau la sens acolo,cand plecam noi avea de luat de la fiecare macar cate un 50 de lei ))
        Logan Forum consiliaza nu si repara!
        [/SIGPIC]

        Comment


        • #49
          Originally posted by DadySinaia View Post
          Pai parca iesise un politai si se uita..o fi vrut vreun talon ceva?!? ))
          a iesit cand a sosit baiatul cu motorul. a crezut ca este rost de ceva bataie sau de vreo plecare la meci.
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • #50
            o sa incerc sa vorbesc si cu baiatul de la Busteni...care are loganul cameleon...poate vine si el

            Comment


            • #51
              Plecarea din parcare a fost reusita.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #52
                mai e un baiat in campina si o sa incerc sa vorbesc si eu cu el sa vad poate il agatzam)
                Logan Forum consiliaza nu si repara!
                [/SIGPIC]

                Comment


                • #53
                  ma gandesc sa facem niste flyere, pentru a le putea imparti fiecare in zona lui. Insa, pana nu stabilim exact locul de intanire, nu putem face nimic; doar din vorva-n vorba

                  Comment


                  • #54
                    dap planuri sunt multe,dar acum trebuie sa fie ceva stabil
                    Logan Forum consiliaza nu si repara!
                    [/SIGPIC]

                    Comment


                    • #55
                      Trebuie puse la punct multe detalii si sper ca de la urmatoarea intalnire sa incepem sa facem ceva reguli. Eu zic ca o sa ne inteleg bine si o sa iasa o gasca buna!! Apropo cand si unde urmatoarea?!? Miercuri ceva rapid ?!? )))

                      Comment


                      • #56
                        eu miercuri nu prea pot...ca am pregatire...daca va intalniti dupa ce termin eu pregatirea o sa vin si eu dar nu stau foarte mult...legat de flyere...eu zic ca putem sa le facem...numai ca o sa mentionam...in caz ca are loc targul de mestesuguri ne gasiti in parcare la penny)
                        Last edited by tzk; 3 June 2013, 23:46.

                        Comment


                        • #57
                          dragilor, sambata avem un alt invitat special ; de data asta, din partea L.C.Calarasi.
                          Se pare ca am starnit curiozitatea si am captat atentia tuturora.
                          VA MULTUMESC

                          Comment


                          • #58
                            Dragi prieteni am de gand ca duminica sa-i fac o vizita Pss-ului la Tg Mures asa de galerie) asta daca strang destule persoane doritoare ca singur nu ma duc..asadar cine este interesat sa mearga deschidem o lista si vedem cati ne strangem..

                            Comment


                            • #59
                              eu nu am cum sa va tin companie.sa nu uitam de micutzu de la comunitari cu loganul cu LUW...nu aveam cum sa nu starnim si curiozitatea altora...

                              nu am cum sa va tin companie la tg mures dar pt o noua reuniune in weekend imi fac timp

                              si eu zic ca sambata putem face o arogantza in fatza magazinului general.nu are cine sa ne mai impiedice
                              Last edited by DragoshFRF; 4 June 2013, 20:27. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #60
                                Momentan n-as vrea sa se supere careva pe noi.. Eu as mai astepta cu intalnire la general. Poate sapt viitoarr daca aproba daca nu gasim noi, oricum as vrea sa stam cuminti ca doar ce am inceput si nu e cazul ca lumea sa ne perceapa ca pe niste golani. Daca nu se strang destui pentru duminica eu oricum lucrez sambata deci nu pot veni la intalnire!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google