Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Si sa inteleg ca sambata am sa fiu singur la intilnire?

    Comment


    • #62
      cum sa fii singur?
      O sa fii uimit de ce gasca vei gasi la noi. Intalnirile se tin momentan in parcare la Penny

      1.Dragos GGD
      2.Razvan JWE
      3.Daniel VES
      4.Kostache Costelush
      5.
      6.

      Comment


      • #63
        Eu sambata sunt un pic prins cu organizarea si sarbatorirea unui eveniment in familie/viitori socrii, insa am sa fac tot posibilul sa ajung....
        V E S

        Comment


        • #64
          Aici va rog sa va inscrieti pentru intalnirea de sambata de la ora 16:00.inscrierile se fac pana maine la ora 20:00.Locatia o va scrie Dragos FRF maine.

          1. GGD prezent
          2. JWE prezent
          3. MHI prezent
          4.........

          Comment


          • #65
            Ciprian iri,un prieten cu un bmw.sper k nu va suparati k am invitat si alte marci...dar sunt baieti d gask si cu care ne putem ajuta

            o sa fim cel putin 10:ggd pss jwe mhi syl wsx yry invitatul poate si ves poate si micutzu
            Last edited by DragoshFRF; 6 June 2013, 20:54. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #66
              din partea mea nu e niciun fel de problema...dar daca vreti sa mergem la suc...mergem la Casa cu Cerbi...unde preturile sunt mai acceptabile)

              Comment


              • #67
                domnu, esti platit de cerbi sa faci reclama ascunsa aici? Vezi ca la pensiunea New Aosta Garden*** sunt preturi muuult mai mici

                Comment


                • #68
                  Prezent cu WRS.u acolo

                  Comment


                  • #69
                    bine-ai venit Richardo pe forum

                    Comment


                    • #70
                      Oriunde cu placere

                      Comment


                      • #71
                        welcome
                        Logan Forum consiliaza nu si repara!
                        [/SIGPIC]

                        Comment


                        • #72
                          gata mergem la pensiunea New Aosta Garden

                          Comment


                          • #73
                            Mergem la NEW AOSTA GARDEN.bagam bani in afacerile familiei...bine ai venit al meu cu wrs.ai vazut ce inseamna sa insist...

                            Comment


                            • #74
                              Am insistat inca de la inceput barosane dar daca nu a fost sa fie .. Oricum vad ca ne facem din ce in ce mai mari .

                              Comment


                              • #75
                                Baieti, pentru maine va las pe mana veteranului Dragos GGD. O sa va organizeze asa cum as fi facut-o eu , cu mana de fier, stanga sau dreapta :
                                Sa faceti poze si sa fiti cuminti, sa nu atragem atentia celor responsbili cu parcarea de la Penny si, mai ales, vecinilor de la rutiera.
                                Sa incheiem saptamana cu vesti bune de ambele parti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google