Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    INTALNIRE LOGAN CLUB VALEA PRAHOVEI, sambata 15iunie, ora 16.00, parcare penny market.
    Va rog sa ne strangem in numar cat mai mare. Am cateva propuneti de viitor care trebuie supuse la vot democratic

    Comment


    • #92
      din pacate eu nu o sa ajung urmatoarele saptamani pe la sinaia, trebuie sa-mi rezolv problemele cu relocarea la brasov. va doresc multa bafta, iar cat despre votul meu sunt sigur ca o sa-l folositi cum stiti voi mai bine...
      V E S

      Comment


      • #93
        Sambata ne ajuta si vremea mai mult k sigur...hai poate ne strangem cv agregate...

        Comment


        • #94
          pana acum, la fiecare intalnire, am avut minim un invitat special din Logan Club. Oare cine ne mai onoreaza cu prezenta weekendul asta?
          Asteptam provincia

          Comment


          • #95
            eu o sa fiu invitatul special...ca nu mai am masina)))

            Comment


            • #96
              s-a mai consumat o intalnire L.C.V.P, cea cu nr 3.
              Multumim prietenilor de la Breaza pentru vizita.Am supus atentiei modelul de fluturas pe care, de saptamana viitoare, avem de gand sa ii impartim. Pentru saptamana viitoare, s-a propus intalnirea saptamanala sambata la penny market, iar duminica sa facem o deplasare la Campina, in jur de orele 11-12. Ce ziceti? Avem timp o saptamana sa facem liste, sa vedem pe cine ne bazam.
              Tot mai jos este modelul de fluturas gandit de mine. Daca aveti sugestii, reclamatii, alte idei, va rog sa le exprimati, pentru a da o forma finala si sa-i putem tipari si imparti pe Valea Prahovei

              saptamanala sambata:
              1.sorin_pss
              2.
              3.


              deplasare Campina duminica:
              1.sorin_pss
              2.
              3.

              Va rog sa completati si sa copiati listele pentru saptamana viitoare
              Attached Files

              Comment


              • #97
                deplasare Campina duminica:
                1.sorin_pss
                2.RAZVAN-005
                3.
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • #98
                  Deplasare campina
                  3.Dragosh GGD

                  Sambata nu pot ajunge la intalnirea saptamanala ca sunt de servici

                  Scriu de pe tel si oricum nu stiu sa ma aliniez la numaratoarea asta k na...mai practic e facebookul
                  Last edited by DragoshFRF; 15 June 2013, 23:14. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #99
                    clar
                    Deplasare campina:
                    4.Andr33y Yzy
                    Logan Forum consiliaza nu si repara!
                    [/SIGPIC]

                    Comment


                    • Andrei, spune-ne daca e mai bine sa facem intalnirea la fibec sau la penny. Mai trebuie sa stabilim si o ora la care va avea loc intalnirea in Campina

                      Comment


                      • ora o stabiliti voi,dar ca loc de intalnire eu zic Penny ca e mai in centrul orasului si e mai multa populatie,la fibec e mai retras asa un pic,nu prea e lume cine stie ce ...deci parerea mea:PENNY MARKET!
                        Logan Forum consiliaza nu si repara!
                        [/SIGPIC]

                        Comment


                        • Ma bucur sa-mi vad masina pe LCVP imi pare rau ca nu prea vin la intalniri

                          Comment


                          • @cts, te mai asteptam pe la intalnirile saptamanale, in fiecare sambata, de la ora 16.00, in parcare la penny market Sinaia
                            @Andrei, in curand o sa decidem locatia si ora pentru duminica, in Campina

                            Comment


                            • Stabiliti voi ora pt duminik si locatia.eu am dat doar o idee.oricum sambata nu pot ajunge la intalnirea de la sinaia

                              Comment


                              • Duminica, in Campina sunt prezent si eu...
                                1.sorin_pss
                                2.RAZVAN-005
                                3.Dragosh GGD
                                4.Andr33y Yzy
                                5.cynegeticos

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google