Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by crististreulea View Post
    acum aveti si un poll. consider ca doar voturile din valea prahovei se vor numara.
    faptul ca o sa fie un castigator nu insemna neaparat ca cineva o sa si fie facut organizator, totul tine de interesul userilor. nu concep un organizator la 5 persoane.
    Poll-ul s-a incheiat. Avem un organizator? L.C.Valea Prahovei va fi recunscut ca parte din L.C.?
    Multumim cluburilor care ne-au sustinut si care ne vor sustine in continuare

    Comment


    • ati fost recunoscuti ca si un club din momentul in care thread-ul s-a facut sticky, a fost mutat in sectiunea corecta si s-a facut un poll.
      acum o sa-mi spune-ti ca s-a votat organizatorul, deci trebuie facut organizator. gresit, nu neaparat, nu o culoare motiveaza pe cineva sa organizeze si nu acea culoare face userii sa recunoasca pe cineva ca organizator ;)

      inainte de a se face o sectiune dedicata Valea Prahovei, chiar vreau sa vad activitate si activitate nu insemna 1-2 luni, e fix nimic. nu vreau sa vin cu exemple de sectiuni cu activitate infima, daca nu chiar zero. asta dupa ce au avut 2-3-4 luni de activitate crescuta, s-a facut sectiunea si dupa inca 2-3-4 luni a murit...

      sorin_pss: sunt convins ca ma vei tine la curent ;)
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Multumim mult...hai sa vedem acum cine e prezent sambata?...ggd si pss vin sigur,acum sa vedem restul....

        Comment


        • In principiu vin si eu. o sa va spun maine mai exact:d

          Comment


          • S-ar putea sa imi fac si eu prezenta cu "straineza" mea,asta in caz ca nu plec pana la Bucuresti :p

            Comment


            • Gata activitatile pe aici sau va intalniti fara sa mai spuneti
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google