Intalniri LOGAN CLUB BANIE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nu pot ajunge...dar sper sa fie o intalnire frumoasa si cu multi membrii...
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • Intalnire Logan Club Banie 24.04.2012 orele 18:00 parcare Succes!
      1.mrs
      2.LEX
      3.

      Comment


      • Intalnire Logan Club Banie 24.04.2012 orele 18:00 parcare Succes!
        1. MRS
        2. ADS
        3. LEX
        4. HAM (in functie de timp)
        5. BCI - fara masina vine cu HAM
        Last edited by Shadow; 24 April 2012, 10:38.
        LoganClub Craiova

        Comment


        • eu muncesc.....si nu pot ajunge!!
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • soldatul romanesc la datorie.....
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • corect....sper sa vedem poze de la intalnirea de azi!
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • Nu mai facuram ca venea politia )))
                LoganClub Craiova

                Comment


                • pai ce aveau cu voi?
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • Se certa un paznic cu un nene cu Tico care dadea ture pe acolo prin parcare si ne zise baiatu` ala ca paznicu` pleca sa cheme politia... Apropos, stiati ca au montat radare si pe MCV-urile politiei locale, care se pare ca acu` au echipaje mixte, de la rutiera si de la locali??

                    Comment


                    • pai si ce daca veneau militienii?! radare sau camere de supraveghere trafic?
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • pai veneau militienii ca i-a mancat pe HAM si pe MRS sa se apuce pe acolo de turat masinile, inca ceva eu unu sper sa renuntam la 1000 de cluburi de Logan in Craiova si sa incercam sa ne intelegem ca nu avem nimic de impartit unii cu altii, treceti peste divergentele din trecut si hai sa fim un grup mai mare si mai unit pe viitor ca pana la urma asta este rolul acestor intalniri.
                        sigpic

                        Comment


                        • mda, cu turatul masinilor intr-o parcare, particulara pana la urma, nici eu nu sunt de acord !
                          Pana la urma paznicul a chemat politia din cauza ticosului sau din cauza noastra?!
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • mai pe directe ala cred ca vroia sa dea si el ceva la femeie si vroia sa se duca in spate la interhome si nu l-a lasat paznicu si de acolo toata tarasenia
                            sigpic

                            Comment


                            • mie mi s-a parut ca a avut ceva de impartit cu tipul cu Tico, la noi nu a apucat sa vina, intr-adevar, MRS si HAM s-au "distrat" nitel...
                              Radaru` era amplasat intr-adevar, pana in benzinaria OMV de pe Severinului, MCV cu emblema a politiei locale, cu echipaj mixt - rutier si locali, cred ca l-am luat eu, ca m-a ... sa fac slalom...

                              Comment


                              • hai sa ne mutam la discutii generale LCB, damon da mai multe detalii !!!
                                Mai este mult pana departe ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google