Intalniri LOGAN CLUB BANIE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine ca ma uitai...

    Comment


    • Intalnirea de azi s-a amanat din pacate!Imi cer scuze domnu Dan ca ati batut drumul degeaba!

      Comment


      • No problem, next time!

        Comment


        • Alo, mai traieste cineva pe aici??

          Comment


          • Prezent

            Comment


            • Salutare Marius! Doar noi am mai ramas p`aci??!! Poate ne vedem la un suc si ne-om aduna si mai multi. Ce ai mai facut pe la golanca??

              Comment


              • Salutare domnu` Dan!Vad ca doar noii am mai ramas pe aici...La golanca nu i-am mai facut multe(module impuls,jante,si am imbracat tot interiorul in carbon,cam atat!)Cu siguranta ne vedem la un suc dar sa se mai potoleasca vremea astaDumneavoastra ati vandut Lacetti`u?

                Comment


                • Acum am vazut ca aveti intalniri separate ... in cursul saptamanii va intalniti? Stau o saptamana in banie

                  Comment


                  • De cand pana cand stai in banie? Lasa un mijloc de ...legatura si organizam o sezatoare!
                    Toate Bune!
                    Mai este mult pana departe ...sigpic

                    Comment


                    • Ar fi bine sa ne mai vedem si noi baieti...
                      Marius, inca nu am vandut Lacetti-ul, in masina s-a investit ceva pentru buna functionare, cred ca va ramane prin ograda pana va aparea noul model de la Dacia in 2015.

                      Comment


                      • pai sa ne vedem, numai ca eu stau foarte prost cu timpul, sper sa nu mai dureze mult lipsa asta de timp....intreprinde-ti ceva in sensul asta !!!
                        Mai este mult pana departe ...sigpic

                        Comment


                        • pana vineri stau ...

                          sunt la ford pana la 17 apoi la hotel plus , in seara asta ma vad cu cealalta tabara la bila ...

                          Comment


                          • am revenit cu niste poze de la intalniri adevarate,cu oameni adevarati.si credeti-ma ca au fost mult mai multi.Cosmin(cgk),cred ca acum ai inteles totul.
                            Attached Files
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • sincer da,oameni adevarati!
                              sper ca si oltenii sa incerce sa se ridice la nivelu lor......
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • frumoasa intalnire
                                Mai este mult pana departe ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google