Intalniri in trafic

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri in trafic

    L-am vazut azi pe Doc.
    Salutari.
    Last edited by Cristi_Xp; 23 April 2007, 19:10.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

  • #2
    Da si eu lam intalnit pe GGD in fata casei)
    sigpic

    Comment


    • #3
      Vazut acum 1 ora pe 2fast4u in Piata Presei Libere, dat flash+claxon dar nu m-a vazut.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        hmmm... parca am vazut eu ceva dar nu am bagat de seama... apropo, ce culoare are loganul tau si de unde stii ca ala eram eu?

        Comment


        • #5
          My ride.. e verde cameleon...
          sigpic

          Comment


          • #6
            @2fast4u: Loganul meu e vrede cameleon, tu stateai la semafor pe band a 2-a in Piata Presei si eu eram pe band 1 cu o masina mai in spatele tau. Aveai si colantul pe portbagaj "clubToyota.ro", pe asta l-am vazut primul si dup-aia numarul de la masina.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              aha... deci nu pe tine te-am vazut... eu am vazut un logan cameleon, dar pe la muzeul satului, care facea flash-uri... tu erai oare...

              Comment


              • #8
                Da, flashurile le-am dat mai devreme, pe la Muzeul Satului. Eu eram...
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  cristixp azi tiam vazut masina in fata la facultate,dar nu mam oprit
                  pe fata nu ai folie omologata???
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • #10
                    nup deloc !
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by virtualmansorin
                      cristixp azi tiam vazut masina in fata la facultate,dar nu mam oprit
                      pe fata nu ai folie omologata???
                      si eu te-am vazut pe tine, veneai pe "Popa sapca" spre punctele cardinale, eu mergeam spre sensul din "marasti" veneam de pe "Take Ionescu"

                      Comment


                      • #12
                        dogy ce numar ai???
                        da cam in fiecare zi trec pe acolo o iau pe nevastamea de la lucru
                        Last edited by virtualmansorin; 15 May 2007, 00:39.
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • #13
                          tm 25 ady, mai mult merge tatamiu cu masina

                          Comment


                          • #14
                            mareom, te-am vazut sambata pe Simion Barnutiu, erai in fatza la spalatoria aia de vis-a-vis de hotel Boca

                            Comment


                            • #15
                              o fo cu mine sa isi faca stickerele la varumiu la firma,si a mea era parcata prin spate masina...ca erau curcanii in fata magazinului nu stiu pe cine dreq opreau...si nu m-am riscat
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google