Intalniri in trafic

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by SilviuB View Post
    Am vazut si eu un Logan Visiniu langa stadionul Lia Manoliu, Jante, Sticker, Tanar la volan - cred ca undeva la 22 - 24 de ani. Nu am retinut numarul.
    Cred ca ai vazut 82 FAS,era Adi,un membru vechi loganclub,un baiat de nota 10.

    Comment


    • #77
      Si eu vad in fiecare zi aproape B - 11 - TMN .
      stie cineva cine este ?

      Comment


      • #78
        M-am luat aseara cu un nebun prin Pasaju Marasesti ... Unu cu CUP la numar ... Nu cred ca-l stie nimeni :-"

        Si pentru prima oara in viata ei a vazut si ea un 5000rpm ) ... Se tine bine caruta ...

        Comment


        • #79
          Originally posted by laur200445 View Post
          Cred ca ai vazut 82 FAS,era Adi,un membru vechi loganclub,un baiat de nota 10.
          Acelasi l-am vazut ieri in spate la orange Delfinu'. O fi crezut alt-ceva cand a trecut pe langa mine si il priveam fix?! Frumoasa masina!

          Comment


          • #80
            Originally posted by SilviuB View Post
            M-am luat aseara cu un nebun prin Pasaju Marasesti ... Unu cu CUP la numar ... Nu cred ca-l stie nimeni :-"

            Si pentru prima oara in viata ei a vazut si ea un 5000rpm ) ... Se tine bine caruta ...
            Era dl. Design

            Comment


            • #81
              Salutare baieti si scuze pentru absenta din ultima perioada dar asta e viata; multumesc lui laur pentru acea nota de 10; sper sa pot ajunge din nou pe la intalniri.

              Comment


              • #82
                Pe data de 13 sept mai pe seara l-am ibservat parcat in fata la BCR sucursala bran pe colgu` pitt ( B 04 RZZ ) . Salutare

                ....aaa am uitat si pe sonykel in constanta pe la ora 12
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Ai fost in constanta sau e gluma? Ca daca ai venit si n-ai anuntat rushinica
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • #84
                    Am fost .....Asa in treacat o zi pe la eforie una la mamaia ....Un consatean de-al vostru ma si premiat cu o tamponare in spate :|
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Imi pare rau sa aud d-astea inseamna ca era constantean dar nu de-al nostru, noi incercam sa nu facem asa ceva Bine ca n-a fost grav. Hai ca poate mai vorbim in brasov
                      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                      Comment


                      • #86
                        Eee asta e io nu am mai nimic la masina . Unu cu cielo rosu a intrat intr-un tico pe care la impins in mine . Cel mai rau afectat e tico
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by dumi View Post
                          yo nici atata banuiesc ca nu e nimeni din bt de p aci.. Nasol
                          eu sunt din bt
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • #88
                            Este cineva cu un logan alb cu numar B -- ALR?
                            laureate 1.5l, albastru marin

                            Comment


                            • #89
                              ...B-03-DVL...La un semafor in Pitesti......Am uitat sa intreb ce user ca s-a facut verde

                              Comment


                              • #90
                                Este vorba de Laur200445, bucurestean de-al nostru.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google