LOGAN CLUB Hunedoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai 2-0 si dupaia da Rusescu gol
    sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

    Comment


    • Povestim dupa
      sigpic

      Comment


      • aloha looome !!! Care ce face ?
        sigpic
        "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
        Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

        Comment


        • Am primit gol, asa ca
          sigpic

          Comment


          • toata lumea e cu si la meci ?
            sigpic
            "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
            Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

            Comment


            • Ia uite cum se spulbera sperantele noastre
              sigpic

              Comment


              • Sperantele nu se spulbera niciodata de aia sunt sperante. Costele cum stai cu vanatoarea, prajim ceva la gratar ? Cred ca pe 17 nu e vreme de picnic

                Comment


                • ce-am ajuns ...vai si-amar de noi si tara asta !
                  sigpic
                  "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                  Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                  Comment


                  • Originally posted by mikebike72 View Post
                    Costele cum stai cu vanatoarea, prajim ceva la gratar ? Cred ca pe 17 nu e vreme de picnic
                    Neata, cu vanatoarea stam foarte bine, picnicul il facem acasa,se amana pe saptamana viitoare, sanatosi sa fim restul vine de la sine.
                    sigpic

                    Comment


                    • Deci tu vii cu vanatul, eu fac gratarul. Cine se mai baga ?

                      Comment


                      • Sper ca nu vii cu gratarul din fata blocului
                        sigpic

                        Comment


                        • e weekend , toata lumea se relaxeaza.... si nimeni pe aici
                          sigpic
                          "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                          Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                          Comment


                          • Neataaa... bajetii aveti grija pe unde va parcati masinile ca poate patiti ca mine....

                            Actiunea propriu zisa:
                            Eu parcat in fata la bunicamea la poarta, in spatele meu 2 masini (varamea si inca un prieten de familie)... stateam in casa la masa linistiti... cand sa bag in gura incepe sa sune telecomanda de la alarma...sar peste masa, si descult fug in drum unde vad o gramada de masini oprite dea latu si oameni care "admirau"... constat ca si masina mea e lovita si langa ea un peugeot 309 gri (el era in spatele lu inculpatu cu golf 3 si a franat si a ajuns in pozitia respectiva, nu el ma lovit)... fac cu nervii scot telefonu sa ii fac poza la numar la ala ma uitam unde i busita masina, strigam sa coboare...la care el foarte speriat da geamu jos si zice "nu eu te-am lovit. ma uit in spate si il vad pe ala cu golfu intors dea latu pe drum si in partea opusa cel cu skoda...
                            Ma duc ma uit fiecare ce are la masini si aflu ca: Ala cu golfu mergea incet cu vreo 80 numa (dar a avut 20-25 metrii de franare) si a vrut sa depaseasca o masina oprita pe partea cealalta si a intrat in asta cu skoda care a ricosat in mine...
                            Dupa 5 minute in care aia 2 se contraziceau care e de vina eu am intervenit si le-am spus: "DECI...NE INTELEGEM SAU CHEMAM POLITITA"...care a venit si a constatat urmatoarele: CONDUCATORUL AUTOTURISMULUI MARGA VW GOLF A INTRAT PE CONTRASENS SI A ACROSAT AUTOTURISMUL MARCA SKODA CARE A RICOSAT IN AUTOTURISMUL MARCA DACIA LOGAN...iar eu si cel cu skoda ne reparam masina pe asigurarea lui... + permisul suspendat 60 de zile si amenta 6 puncte + 450 lei...

                            Si daunele constatate:
                            Eu: Din fericire doar aripa spate infundata si spoilerul putin zgariat.
                            Golf III: brat rupt si ce se mai vede acolo la roata, janta rupta, spoiler spart, aripa stanga fata.
                            Skoda Superb: Usa + prag spate stanga, aripa spate stanga, spoiler spate aripa dreapta.

                            P.S. Va pun si un desen sa intelegeti mai bine
                            Attached Files
                            sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                            Comment


                            • Pare rau ...bine ca nu a fost mai rau
                              sigpic
                              "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                              Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                              Comment


                              • ALOOOOOOOO!!!!!
                                Va strangeti gaz deja pentru alea 3 zile negre si va e frica sa folositi electricitatea
                                sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google