tuning day oradea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    problema e ca omu a fost prea sigur pe el,pentru ca l-a facut odata pe ala cu m3u,dar cum ziceam mai sus...mai iei cate o palma..respectiv pumn de la soarta )
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #33
      Uite inca un fan BMW M5 ca si mine) . Se poate sa ai dreptate ca tipu era pe modul automat si nu sport. In cazul de fata totusi mai pot interveni si alti factori cum ar fi reactia soferului, care poate fi decisiva avand in vedere ca M5-ul in ciuda unui motor superior la toate capitolele este penalizat de greutatea mai mare, acestea ducand la performante destul de apropiate (0-100 km/h in 4.7s la M5 si 5.2s la M3). Oricum repet inca o data: in cursa pe care am vazut-o eu a castigat M5. Cursa era pe timp si poate intr-o alta mansa cu alt concurent tipu din M3 a plecat perfect si a batut timpul celui din M5, dar in duel direct a castigat V10-le.
      sigpic

      Comment


      • #34
        intr-o cursa directa m3-m5 a castigat m5ul...ce dreq tot luati atat apararea?A gafat a pierdut..si a demonstrat ca degeaba ai masina si te increzi prea mult in ea...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #35
          degeaba ai masina daca nu esti sofer beton
          bigman noi am vazut doar calificarile dupa aceea au fost duelurile cred ca dintre primii 8 sau 16 din fiecare grupa
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • #36
            am vazut filmuletul de la finala dintre m3 si m5 sau 6 cit este pai a plecat bunila si dupa o masina si ceva a plecat si m5
            start foarte slab la m5
            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

            Comment


            • #37
              ataseaza filmuletul si pe aici ...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #38
                sa nu mai fie nici o nelamurire
                filmuletele sunt din arhiva lui bnz
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • #39
                  ala cu m5ul a atipit :P
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google