Intalnirea Internationala Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Facem lista?
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • #47
      de ce nu?
      Sa incepem cu mine:

      vyp75
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #48
        nimeni, nimeni?
        raman singur sau vor fi participanti surpriza pe ultima suta?
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #49
          Bine-ar fi sa fie cum zici tu, vyp75...
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • #50
            S-au dat multi loviti pentru Brasov de 1 Martie dar pai la o intalnire in Germania. Eu as merge cu mare placere, din pacate pentru mine problema este timp... cu banii stau ok, m-as descurca fara probleme insa nu am cum sa imi iau concediu atunci. Am nevoie de 2 zile numai pentru dus. 1 zi dus, 1 zi intors plus 3 zile acolo... legate cap-coada rezulta 5 zile... nu prea am cum sa lipsesc atat de la serviciu.
            sigpic

            Comment


            • #51
              sinx, esti tare ... incepi postul cu o chestie "beton": "S-au dat multi loviti pentru Brasov de 1 Martie dar pai la o intalnire in Germania.", si cand sa cred ca voi citi: "eu ma duc sigur", o dai pe balarii: "din pacate pentru mine problema este timp... cu banii stau ok".

              adica daca pentru alti oameni care au spus ca nu au timp sau bani se aplica sintagma "s-au dat loviti", pentru tine e o exceptie, pentru ca tu ai o scuza ...
              jesus ... vorba lui keanu
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #52
                fratilos
                caut curs intensiv de limba germana poate intra ceva la dibla pana atuncea ca se pare am ramas fara translator.
                eu ma descurc cate putin in italiana, engleza, spaniola si nemti astia varza.
                si zice lumea ca noi romani suntem inculti, macar o limba tot o inpletecim cumva?
                pacat ca merg cu sotia, cautam o translatoare si rezolvam problema.
                Last edited by vyp75; 26 April 2009, 14:00.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #53
                  Usor, usor, ca poate apare si bolo p-acolo poate o sa fie la momentul respectiv in Germania. vyp75, ma poti lua pe mine translator, chiar daca e si sotia
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • #54
                    vyp75: daca vrei cu adevarat asta poate reusesc sa te ajut, dar trebuie sa imi spui 100% sigur pentru ca o sa trebuiasca sa fac un efort destul de serios si nu as vrea sa il fac aiurea.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #55
                      eu astept doar aprobarea de concediu a sotiei, la mine e rezolvata treaba.
                      ReBE cu cea mai mare placere, loc e destul, problema e ca noi stam 2 saptamani
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #56
                        Dac-ar fi dupa mine, nu s-ar mai pune deloc problema de intors...
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • #57
                          s-ar putea sa vina si NeedForSpeed zicea ceva la Felix dar mai vedem noi
                          deci am fi toti 2, poate se mai ofera cineva?
                          speranta moare ultima.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • #58
                            Ai vazut si tu cati au fost la Felix... vb aia... Speri mata, dar speri degeaba!
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • #59
                              chiar nimeni, poate totusi reuseste careva

                              1.vyp75
                              2.need4speed
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #60
                                Asa cum am zis si azi la intalnirea Logan clubului CJ, eu am chef sa merg in Germania.

                                la intalnirea din 2008 am observat doua masini de romani din germania:



                                Nu se poate sa fie intalnire internationala Dacia si sa nu participe din Romania; imi pare rau ca am dat-o pe strabunica lui bunicu-meu, aia din 1973, ca altfel cu ea m-as fi dus.
                                Martinel rules!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google