Intalnirea Internationala Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    felicitari omu' si sa te simti bine. drumuri bune si distractie maxima.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #77
      salutare la toata lumea
      tocmai m-am intors de la intalnire, prima impresie este super buna
      pentru cine doreste am sa pun mai tarziu niste poze
      pentru informatii si relatii nu ezitati sa ma intrebati, va raspund cu placere
      intalnire super cu participanti din germania, elvetia, olanda, italia
      plimbare, muzica, distractie, gratare multe, schimb de impresii, super misto.
      totul intr-un cadru rustic si o zona turistica super din punct de vedere al regiunii.
      pentru anul viitor am deja invitatia pentru participare.
      ma ocup personal de promovare pentru la anul si sper sa gasesc mai multi doritori pentru aceasta intalnire, idei pentru suveniruri dedicate organizatorilor intalnirii ca multumire din romania.
      pot sa spun ca am ramas mirat de cata pasiune pun in organizarea intalnirii cat si a promovarii daciei in tarile de unde fac parte.
      salutari la toata lumea.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #78
        bravo's. asteptam pozele si o relatare mai pe larg a celor intamplate acolo.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #79
          Vrem poze, Vyp-ule, mai intrebi?!
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • #80
            Pozeeee.... Daca pana la anu' imi iau si eu Logan mai mult ca sigur ma duc la intalnirea internationala.
            sigpic

            Comment


            • #81
              Omule, tu cautai un drapel tricolor la Mioveni, la intalnirea Regionala Arges! Am unul acasa si alta data il iau dupa mine! Asteptam poze! Felicitari pentru participare!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • #82
                cateva poze
                Attached Files
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #83
                  frumos. ce medie de varsta acolo frate ... si aici cei care au pe la 35-40 sunt "complexati", ca is prea batrani sa vina la intalniri cu "tineretul" ...
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • #84
                    gandirea e total diferita.
                    ei sunt mandri de logan pe cand noi ne e rusine cu el.
                    In general vorbesc.
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • #85
                      acuma ca am reusit cu bunavointa domnului Cristi XP, sa punem mai la vedere acest theard, voi incerca personal sa ma ocup de promovarea intalnirii de la anul ce va avea los in data de 18-20 iunie la Alesheim germania.
                      pentru informatii nu ezitati sa ma intrebati, anul acesta fiind prezent la intalnire am discutat unele aspecte cu organizatorii.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #86
                        fff tare...felicitari pt participare...sunt curios in cativa ani cine va mai avea curajul sa mearga acolo?? eu unul nu as pleca singur....jos palaria si inca o data FELICITARI!
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by bubu_vasile View Post
                          frumos. ce medie de varsta acolo frate ... si aici cei care au pe la 35-40 sunt "complexati", ca is prea batrani sa vina la intalniri cu "tineretul" ...
                          De ce să fie complexaţi( bubu_vasile) ??? Motivul pentru că suntem la orice înâlnire ce are legătură cu Logan-ul nu este vârsta!! Este pasiunea pentru această maşinuţă!!! Şi nu suntem puţini!!!! Stimă!!!

                          Comment


                          • #88
                            din pacate am cateva exemple de persoane de varsta aprox 40 care exact asta mi-au spus ...
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #89
                              Şi de ce "din păcate" ??? Dă-mi voie să nu înţeleg!!!

                              Comment


                              • #90
                                pentru ca din cauza acestor conceptii nu vin la intalniri ...
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google