Intalnirea Nationala nr. 1, Brasov, 01.12.2007

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea Nationala nr. 1, Brasov, 01.12.2007

    asa cum probabil multa lume ar vrea sa ajunga la intalniri si nu reusesc cate o data,v-as sugera o idee sau mai degraba o intrebare .

    ce ar fi sa facem noi o intalnire nationala pe data de 1 decembrie la brasov ?
    astept propuneri si sugestii de la cei care sunt dornici de "aventuri" ...cu masinile sper sa nu ma intelegeti gresit)
    intalnirea va fi doar pe data de 1 decembrie incepand de dimineata cand se trezeste ursul si pana seara cand probabil golanii cei familisti se retrag spre a le obloji ranile sotiilor )
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

  • #2
    ideea pare buna 1decembrie cade intr-o sambata...
    ptr constanteni sunt aproape 370km
    ptr bucuresteni sunt aproape 150km
    ptr timisoreni sunt aproape 400km
    kilometraju e aproximativ asa ca idee...
    ptr ceilalti din alte orase sa nu se supere dar am pus cele mai mari comunitati logan club...

    ar trebui sa ne ajute brasoveni sa ne dea idei de locatii etc...
    si propun sa facem un pool unde sa voteze lumea daca ar putea sa vina sau nu... sa ne facem asa o idee cam cati vom fi...
    si ca ora asa zic si eu un 9-10dimineata pana seara... depinde poate uni nu au chef sa conduc pe intuneric pana acasa sa-i prinda noapte pe drumuri asa ca ramane de vazut...

    sigpic

    Comment


    • #3
      da este corect iar noi avem vreo 200 km
      9-10 dimineata este foarte bine
      supunem la vot iar este bine
      si ar fi obligatoriu sa venim fiecare cu masina lui pt a intelege cu adevarat ce inseamna cea mai mare intalnire a tuturor timpurilor si a tuturor marcilor (aoleu cred ca am luat-o razna) ba nu cred ca stiu ce zic
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #4
        Sonikel! Avand in vedere ca esti cel mai activ constantean, te rog, sa-i pui in miscare pe baieti si sa vedem propuneri si locuri de intalnire! Brasoveni! Avand in vedere ca voi ramaneti acasa (adica nu plecati la drum lung) veniti si voi cu idei. Timisoara! voi nu spuneti nimic?

        Florine! 9-10 dimineata sa fim la Brasov!... cred ca la asta te-ai referit! Ca daca plecam din Bucuresti la 9-10 o sa facem 5-6 ore pana la Brasov.
        Last edited by Sp!ke; 15 October 2007, 01:41.

        Comment


        • #5
          loganisti din buzau , sibiu ,cluj ,galati ,oradea haideti iesiti din cusca si da-ti o fuga pana la brasov pe 1 decembrie


          loganisti din toata tara , uniti-va !!!
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #6
            e cam tarziu acuma maine va lua amploare acest topic... oricum daca se gaseste vreun brasovean sa ne fie gazda adica sa se ocupe sa ne caute un loc unde sa ne intalnim o terasa ceva eu stiu o parcare pare... ca tot merem la munte poate merem prin poiana etc...

            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by sonykel
              e cam tarziu acuma maine va lua amploare acest topic... oricum daca se gaseste vreun brasovean sa ne fie gazda adica sa se ocupe sa ne caute un loc unde sa ne intalnim o terasa ceva eu stiu o parcare pare... ca tot merem la munte poate merem prin poiana etc...
              pai acolo ma gandeam si eu
              sa vedem daca brasovul stie cum este acolo
              "cromul este placerea mea"
              "cui nu-i place , valea"

              Comment


              • #8
                daca nu ne ajuta brasovenii cu locatii ne orientam cu goolge earth map

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by sonykel
                  daca nu ne ajuta brasovenii cu locatii ne orientam cu goolge earth map
                  eu sper sa ne vada careva din brasov si sa de-a un semn de viata
                  gata pe maine !
                  "cromul este placerea mea"
                  "cui nu-i place , valea"

                  Comment


                  • #10
                    Referitor la locatie va dati seama ca cel putin eu nu voi scapa de sotie...sunt cumva asuprit?) ) Merge si cu "asupritoarele" sau nu?
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by valeriuciprian
                      Referitor la locatie va dati seama ca cel putin eu nu voi scapa de sotie...sunt cumva asuprit?) ) Merge si cu "asupritoarele" sau nu?
                      poti sa vii si cu soata si cu amanta si cu prietena si cu gagica ,problema este ca fiecare o sa incercam sa venim cu remorca dar avand in vedere ca se sta o zi intreaga acolo si in decembrie nu stiu cate neveste ,prietene o sa reziste atat de mult , poate in frig , poate o sa fie cald nu stiu dar eu ma gandesc ca a mea nu cred ca ar sta o zi intreaga in frig ,asta este parerea mea ,fiecare vine cu cine vrea si cum vrea nu este o restricite , singura chestie sa vina fiecare cu masina lui ca de fapt asta este cel mai important pt a ne strenge in masa foarte mare (logan club)
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • #12
                        suna bine :d
                        aproximativ 550km din timisoara.
                        avem o luna jumatate sa ne gindim si numa bine sarbatorim 1 an si 2 saptamini de cind e forumul in picioare :d.
                        ca si valeriuciprian si eu v-a trebui sa duc munca de convingere :d
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #13
                          Cred eu ca platoul central din Poiana Brasov e cel mai bun loc de intalnire. Si eu sunt din Bv dar stau de cativa ani in B. Daca se face ceva, o sa fiu acolo cu siguranta!

                          Comment


                          • #14
                            da-ne mai multe detalii avem ceva localuri in apropiere?ptr ca nu putem sta toata ziua langa masini ca o sa inghetam cat de cald ar fi totusi e decembrie...

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Super ideea sa facem o intalnire nationala...si ideea e super la brasov in poiana(aici trebuie sa vina neaparat cu noi ZZZ si Hellman). )
                              Mergem la un gratar in padure la poiana si apoi mai vedem noi in oras acolo pe unde mai mergem...ideea e sa plecam cat mai repede din constanta pe la ora 5 dimineata ca pe la ora 9 sa fim la brasov

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google