Intalnirea Nationala nr. 1, Brasov, 01.12.2007

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    chiar 600km pe luna...+ ca daca o freci si deteriorezi actibildu tre sa il pui din nou pe banii tai
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #77
      nu are nicio legatura cu thread-ul
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #78
        hai gata am incheiat subiectu cu faza asta cu reclame

        sigpic

        Comment


        • #79
          Chiar asa... hai... pana acum avem BRASOV si FAGARAS! Cine mai vine cu ceva nou?

          Comment


          • #80
            Bucuresti e mai aproape )...

            Comment


            • #81
              Ideea este foarte buna.Sper sa nu se supere initiatorii dar cred ca mai trebuie lucrat la locatie si la data (1 dec.) aleasa.Eu cred ca este foarte aglomerat la munte si fara sa fie 1 dec.Mai este problema cu cei care vin de la 3-400 de km,ce vor face?Vor pleca in aceeasi zi?Nu este obositor?Imi cer scuze daca am fost prea pesimist,n-as vrea sa incurc pe cineva.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #82
                In Bucuresti s-au facut intalniri...in Constanta s-au facut...Timisoara sa facut....Trebuie sa mergem si la Brasov eu asa zic.

                Comment


                • #83
                  eu unul merg la brasov...si cu un rezervor ma duc si ma intorc inapoi si ma mai plimb si pe acolo ceva
                  cu cazarea se rezolva...ca stiu eu niste mosi intr-o statiune aproape de brasov care ne cazeaza cu 50 ron/noapte si camera e mare...de fapt doua camere ne pot da...una cu un pat si una cu pat doua paturi in camera...da mai dormim si pe jos nui problema...ideea e ca scapam ieftin
                  Last edited by SUPERCAR; 16 October 2007, 00:46.

                  Comment


                  • #84
                    iar te lauzi ma cu diselachelu tau??? eee las ca mi-oi lua eu pick-up disel si-ti arat eu consum ca ala e si mai usor

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      sa vedem ) pana la ala o sa dai ceva banuti pe benzinica la cum o sa conduci tu
                      ps. pt tine cadoul ideal e o cisterna de cateva tone cu benzina )

                      Comment


                      • #86
                        da toti isi doresc bani femei masini puternice nu domne eu vreau o cantitate imens de benzina sa pot sa fac baie in ea sa nu-mi pese de fiecare picatura evaporata si de fiecare 1km ocolit degeaba si de benzina consumata

                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by valeriuciprian
                          Acum fara misto...forumul nu are un sponsor?
                          pe mine sponspor principal )
                          insa se poate face altceva,sa se stranga o cotizatie lunara sau ceva pentru intalniri,ca sa ai ce manca bea pe acolo..
                          Originally posted by miTzaH
                          (off-topic dati enable la editarea posturilor ca mai greseste omu cate o litera si nu poate sa remedieze gresala )
                          este enable da e pus pentru 5 min,destul incat sa iti dai seama ca ai gresit si sa corectezi
                          Originally posted by iulian_vis
                          Sa intelegem ca esti de la Fagaras? Cred ca Poiana e cel mai tare loc si mai cred ca nu e cazul de stat nopti impreuna, de gratare, mai ales ca e prima intalnire. Cred ca 3,4 ore sunt suficiente dupa care fiecare poate vrea sa viziteze Poiana, sa se dea cu schiurile, sa coboare in BV. (parerea mea )
                          sa-si franga gatul ... etc
                          Originally posted by SUPERCAR
                          eu unul merg la brasov...si cu un rezervor ma duc si ma intorc inapoi si ma mai plimb si pe acolo ceva
                          cu cazarea se rezolva...ca stiu eu niste mosi intr-o statiune aproape de brasov care ne cazeaza cu 50 ron/noapte si camera e mare...de fapt doua camere ne pot da...una cu un pat si una cu pat doua paturi in camera...da mai dormim si pe jos nui problema...ideea e ca scapam ieftin
                          da tu mergi la brasov ca sa dormi noaptea ?)
                          eu sincer ,nu de aia as veni !

                          Faza este ca daca se merge la brasov,mai ales pe timp de iarna,riscam sa stam mai mult de 2 zile pe acolo ... au mai fost cazuri,assta in cazut in care incepe sa ninga )
                          Eu m-am gandit la ceva pentru la vara,dar daca lumea e nerabdatoare,plus ca e cam periculos daca incepe inghetzul...
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #88
                            exact de zapada imi este si mie frica
                            propun consantenilor sa facem, contributie lunara ca pana imi vine mcvu sa am bani de inmatriculare...

                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Acum abia am ajuns sa citesc si eu topicul asta. Foarte buna ideea cu intalnirea nationala. Ar fi frumos sa mergem si noi, cei din Timisoara in numar cat mai mare, dar eu din nou cred ca nu se va aduna lume sa mearga pana acolo iar eu de unul singur chiar n-am nici un chef sa bat drumul aiurea. Daca se mai ofera cativa din TM sa mearga, clar ca vin si eu. Mi-ar face o deosebita placere
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by mareom
                                Acum abia am ajuns sa citesc si eu topicul asta. Foarte buna ideea cu intalnirea nationala. Ar fi frumos sa mergem si noi, cei din Timisoara in numar cat mai mare, dar eu din nou cred ca nu se va aduna lume sa mearga pana acolo iar eu de unul singur chiar n-am nici un chef sa bat drumul aiurea. Daca se mai ofera cativa din TM sa mearga, clar ca vin si eu. Mi-ar face o deosebita placere
                                ai dreptate mareom aici este vorba de nesiguranta ,de asta am zis sa vb cu totii sa stim singur ca se va tine aceasta intalnire ,voi aveti ceva de mers si poti fi sigur ca nu este placut sa vii de la mama naibii pt 5 loganuri
                                atunci daca nu se poate strange lumea o sa facem la vara si pana atunci o sa hibernam
                                "cromul este placerea mea"
                                "cui nu-i place , valea"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google