Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • atentie! cei care plecati vineri seara sa nu mancati tot, lasati si pentru noi gratar . Prezent si eu sambata dimineata, plec cu grupul de 6:30
    lipsa text

    Comment


    • o parte din bucuresteni va pleca azi in jurul orei 08:00
      sa ne vedem cu bine !

      Comment


      • fofule, postezi la 10 si zici ca vor pleca unii pe la 08? dud...
        viorelule, la mine este bolo fara prietena, si la r3duc din alba la fel keep up dud
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • Aradul e pe drum... Suntem la 5 km de Sebes, Alba. Cum e vremea pe acolo ? Pe aici e soare si vreo 14 grade. Cat timp mai am baterie la laptop va tinem la curent cu progresul nostru.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bolo View Post
            fofule, postezi la 10 si zici ca vor pleca unii pe la 08? dud...
            viorelule, la mine este bolo fara prietena, si la r3duc din alba la fel keep up dud
            ita ma....mia fost somn , ca si acu` , domn` profesor

            Comment


            • drum bun !! si distractie placuta celor care incep din seara asta ...

              Comment


              • Salutare baieti si felicitari anticipate pentru eveniment.
                Eu, din pacate, nu pot sa vin desi mi-as fi dorit enorm...
                Sper totusi sa ne putem vedea in Martie, la urmatoarea!
                Distractie maxima si grija sa nu dea codu' galben peste voi prea tare!!!
                :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                Comment


                • o sa fie shou ...speram sa nu fie bisericute, bisericute ,bisericute ... sper sa avem drumul bun pana la voi !

                  Comment


                  • da da ) la mine si la bolo fara prietene .... eu vin cu un amic. Abia astept sa vina ziua de maine.
                    Ambition

                    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                    Comment


                    • r3duc-ule...io macar vin solo, dar tu cu un amic...nu stiu daca e bine
                      mi-o promis bezme ceva, sa vedem daca se tine de promisiune NOT, cel putin sper ca nu
                      hai ca pentru mine AMR 16 ore pana plec de acasa
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • peste 1 ora jumate plecam si noi bucurestenii de aici.....sa ne vedem cu bine in seara asta la 22.00-22.30
                        sa iasaaaaaa nebunieeeeee........drum bun celor care vin maine si ii asteptam cu drag.......bafta
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • Drum bun si voua sa ne vedem cu bine maine cu totii sper sa nu va doara ochii de la prea mult citit dupa noaptea asta

                          Comment


                          • drum bun tuturor si sa ne vedem cu bine la conca verde
                            promitem sa fim in stare si maine seara sa lecturam cate ceva
                            sigpic

                            Comment


                            • LC Resita, adica Eu plec la 4dimineata, am vreo 400+ km, o sa ma intalnesc cu cei din deva etc. de la Simeria incolo! Somn usor la toata lumea!
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • Originally posted by `dada View Post
                                .............

                                promitem sa fim in stare si maine seara sa lecturam cate ceva
                                Carmolistilorrrrrr, hai bine, sa vedeti ce trezire va luati maine dimineata, fortata chiar .....
                                Poate va treziti cu tot cu paturi in mijlocul parcarii, bine bine, hai hai
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google