Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari baieti !
    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

    Comment


    • mama cati sunt aici in acest moment...wow
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Hai Bucurestiu', hai Bucurestiu', va stiam mai rapizi, n-ati ajuns inca? Nici-o galbejita n-a fost prezenta, ce facem unchiule Nyt? Vad ca v-ati distrat pe cinste, sper sa ajung la urmatoarele.

        Mai iesiti nene de pe topicul asta, nu mi se pare asa interesant........).
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • Galati-ul a ajuns cu bine acasa.
          Sincere felicitari organizatorilor. ... si respect pentru munca depusa.
          Totul a fost impresionant si frumos. Bravo!
          Ma bucur si sunt mandru ca va cunosc!

          PS Cand deschideti lista de participare pentru Regionala BV cu nr. 3 ???

          Comment


          • lasa-ne.... macar 6 luni lasati-ne...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • A ajuns si coloana din Calarasi acasa.
              A fost un weekend suuuper. Felicitari organizatorilor si multumiri sponsorilor.
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • Domnu Fane, multumesc pentru motorina, a mers ca unsa, mi-a parut f bine de cunostinta si alta data poate avem timp sa stam mai mult la povesti ;)
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • La fel si din partea mea Domnu Fane numai bine
                  sigpic
                  Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                  Comment


                  • Daaa, a mers, marfa 100% naturala
                    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                    Comment


                    • Multumiri gazdelor pentru conditiile create...nota 10++ de la mine...singurul regret al meu este ca nu am reusit sa fac (,) cunostiinta cu toti participantii la aceasta intalnire
                      In rest ce sa zic...o sa fie si persoane care o sa ma vb de rau (cred)...dar asta e...mergem inainte
                      Am filmulete de la marea noroiada...ca cera cineva mai sus...o sa le urc pe Youtube si voi posta aici...de asemenea filmuletele de la petrecerea de sambata seara vor aparea curand...poze nu am prea multe...ca am vazut jdemii de aparate foto si sigur sunt poze
                      Multumim pentru cadouri/premii.Super tare ideea cu concursurile participantelor de sex feminin....trebuie tinut cont pentru viitoarele intalniri
                      Multe salutari tuturor participantilor si inca o data felicitari organizatorilor.
                      Aaaa...am ajuns cu bine...nu am bagat decat vreo 1020 km...in trei zile...atat.
                      O seara excelenta va doresc tuturor.
                      Last edited by valeriuciprian; 28 February 2010, 23:42.
                      sigpic

                      Comment


                      • si muresul a ajuns acasa.multumim gazdelor
                        http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                        Comment


                        • bucurestiul a ajuns fara incidente acasa, multumim organizatorilor si tuturor celor prezenti ! ! ! Respect Brasov ! ! !
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • si clujul a ajuns acasa cu bine.

                            multumim baieti
                            http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                            Comment


                            • Intalnirea a fost tare, oamenii au facut atmosfera de zile mari! De abia astept urmatoarea regionala!!!
                              sigpic
                              ^Logan turbat (WIP)^

                              Comment


                              • cateva poze de la mine de azi,duminica:
                                IMG_0011.JPGIMG_0013.JPGIMG_0014.JPGIMG_0015.JPGIMG_0016.JPG
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google