Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • inca un scurt filmulet
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Spuneti-mi si mie daca stiti cum se numeste melodia care canta in filmarea pusa de mumus??

      Comment


      • Fly Project - Mandala
        sigpic
        Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

        Comment


        • extraordinar ...restu` no comment.

          Comment


          • Deci..

            Ca de obicei voi fi scurt si la obiect:

            Aspecte pozitive:

            - locul II la proba de indemanare si o gramada de scule excelente calitativ ca premiu..
            - atata carne fripta, si mai ales atat de buna, n-am mai mancat de mult
            - nu am baut niciodata in aceiasi seara vodka cu whisky cu burbon cu bere si cu vin din '98 (Traiasca FOF)
            - l-am batut pe bezme la biliard dar s-a revansat la table (martz)
            - am rodat uleiul si am strans filtrul din pedala pe serpentine (mersi CGK)
            - aer curat, muzica buna, distractie, buna dispozitie, BEUTURA!
            - gratarele bucurestene = Cele mai tari;
            - cantare generala marca LCB;
            - Bazar.. super idee..
            - Burnoutul lui CGK;
            - Tombola cu premii;
            - MULTE MULTE LOGANURI MODIFICATE FOARTE FRUMOS (de la folie la LSDoors)

            Aspecte negative:

            - un mic incident la concursul de indemanare;
            - mi-am luat un punk impreuna cu skandal.. nu-mi pare rau, a fost chiar fun..
            - lipsa a macar unei singure manele la restaurant desi cererea a fost majoritara;
            - raguseala mare dupa cantare generala marca LCB ;
            - nepremierea burnoutului lui CGK

            Intr-un cuvant Brasovul a facut fata cu brio provocarii de a organiza intalnirea regionala, desi intotdeauna exista aspecte care pot fi imbunatatite pe viitor, multumim organizatorilor Sebi8ta si Stressu, multumim Brasov pentru primirea calda, premii, gratar, evenimentele deosebite, dar...

            Cine e pe primul loc, Cine e pe primul loc??? B........... B............I!!!!

            scuze pentru dublu post.. daca nu va e cu suparare.. CINE ARE FILMUL CU MANSA A DOUA A MEA B-87-DDD???
            Last edited by Vip3rutzu; 2 March 2010, 03:10. Reason: Automerged Doublepost
            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

            Comment


            • Haideti sa trecem iar la latura artistica
              Multumim Logan Clubului Bucuresti pentru dedicatia facuta

              Perinita.


              Dansul pinguinului 1.


              Dandul pinguinului 2


              Dansul pinguinului 3


              Pusca si cureaua lata 1


              Pusca si cureaua lata 2


              Un mic Loganist dansator.


              Macarena


              Fetele lu' tata


              Diseara sper sa pot prezenta si festivitatea de premiere...sper sa se incarce pe youtube.
              Vizionare placuta.
              Last edited by valeriuciprian; 2 March 2010, 07:29.
              sigpic

              Comment


              • burnoutul ala cred ca a fost intamplator...ca era singura piatra pe raza de cativa deci de metri...in rest numai iarba dar frumos....Sper ca la cel facut de solenza va referiti.

                A mai facut un burn si un logan ....muuuuult fum probabil sa uitat sa se premieze..ca sau intamplat multe ...

                Eu zic ca trebuia sa premiem pe toata lumea pentru cate ceva...dar din pacate nu este posibil.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • ÃŽi felicit pe toţi cei care s-au implicat în organizarea Regionalei (nu dau nume, de teamă să nu uit pe careva) şi mulţumiri şi celor doi "grătaragii" (care şi-au sacrificat tot timpul în fum, afară).
                  Felicitări şi participanţilor, care au arătat că ştiu să se distreze la maxim.
                  Bravo colegi

                  Comment


                  • Felicitari organizatorilor si participantilor pentru intanlirea reusita. Chiar m-am simtit bine printre loganisti.
                    Tin sa multumesc pe aceasta cale colegului Cristi14c pentru ca a facut un tur de recunoastere pana la Vila Tudor si m-a anuntat ca drumul e "liber". Stati linistiti ca nu m-am urcat la volan sub influenta alcoolului, am lasat pe altcineva care cica era mai treaz ca mine.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Mai da' v-ati distrat nu gluma ...se pare ca cei care am venit duminica am cam pierdut toata esenta...am zis eu ca duminica lumea va fi cam fara chef dupa zilele precedente
                      Macar ne-am ales cu o plimbare(prelungita) pe cinste...

                      Comment


                      • Originally posted by Vip3rutzu View Post
                        ... CINE ARE FILMUL CU MANSA A DOUA A MEA B-87-DDD???
                        Te servesc! ... imediat ce voi descarca (captura) imaginile. Am filmat pe mini DV si trebe o captura.
                        Filmarea nu este de cea mai buna calitate, dar se aude bine ...

                        Comment


                        • Vrea si eu filmuletul cu B 37 CAE la proba de indemanare. Care il are?
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • din cate am vazut a fost super, pacat ca nu am putut ajunge si eu.
                            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                            Comment


                            • valentync cum sa nu fie frumos. plecai cu alta masina daca nu erau fonduri, asa cum am facut eu, sau ne combinam noi doi la o masina
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google