Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dau vacanta 30 zile celui care mai scrie ceva despre vre-un scandal, flame sau orice de genul!

    si doar daca mi se pare ca e un post care creeaza flame, acelasi tratament.
    Last edited by crististreulea; 4 March 2010, 16:13.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Herr Bleizer multam f. mult de film
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • -respect pentru baietii adevarati(se stiu ei care sunt)si ne vedem la intalniri


        post moderat:
        te-am avertizat, nu-ti convine, nu te mai duci la intalniri sau data viitoare sa-ti organizezi tu propria intalnire
        Last edited by crististreulea; 4 March 2010, 16:27.

        sigpic

        Comment


        • Este bine sa se spuna parerile pentru a se stii pe viitor ce trebuie facut si ce nu...legat de intalnire,intotdeauna vor fi nemultumiri,important(cred eu)este sa se poata trece peste ele...iar urmatoarea sa fie si mai frumoasa...
          Nobody is perfect. I am nobody.

          Comment


          • - Eu m-am simtit foarte bine la Regionala Brasov, desi am dormit acasa in Bv. si am mancat separat ca nu am avut cazare rezervata din timp, nu m-a deranjat, am plecat seara tarziu si m-am intors dimineata la fel si plin de viata, am mancat, am baut, am dansat, am facut poze la toata lumea, m-am inteles bine si cu organizatorii....a fost de visss!
            - Va multumesc dragi Brasoveni!
            lipsa text

            Comment


            • Originally posted by crististreulea View Post
              dau vacanta 30 zile celui care mai scrie ceva despre vre-un scandal, flame sau orice de genul!

              si doar daca mi se pare ca e un post care creeaza flame, acelasi tratament.
              adica nu mai are voie nimeni sa scrie de mine ? (((( bine ma raule ...

              Comment


              • nu-i vezi cum se plang ca niste copii mici ca nu le-a placut aia, ailalta, de ce ala si aia etc.
                dar e cel mai usor sa te plangi in loc sa apreciezi efortul depus de organizatori, chiar daca nu a fost(probabil) stralucita organizarea.
                se plang dar ma indoiesc ca au o0 sa organizeze ei un asemenea eveniment.
                Last edited by crististreulea; 4 March 2010, 17:25.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Cred ca fiecare are dreptul la o parere.
                  Cred ca nu ai dreptul sa dai vacanta ...doar pentru ca cineva isi spune nemultumirea...
                  Atunci vezi ca mai sunt si din alte orase oameni cu nemultumiri..dale si lor vacanta...
                  Nu inteleg de ce va bagati daca nici macar nu ati fost la intalnire...Din cate stiu eu cand 20 de insi zic ceva...trebuie luati in seama!

                  Originally posted by crististreulea View Post
                  nu-i vezi cum se plang ca niste copii mici ca nu le-a placut aia, ailalta, de ce ala si aia etc.
                  dar e cel mai usor sa te plangi in loc sa apreciezi efortul depus de organizatori, chiar daca nu a fost(probabil) stralucita organizarea.
                  se plang dar ma indoiesc ca au o0 sa organizeze ei un asemenea eveniment.
                  ps : sa stii ca se plang si aceeia care au facut parte din organizare...

                  Pe de alta parte ... Sebi are si el meritele lui si trebuiesc si ele luate in seama...
                  Last edited by mumus; 4 March 2010, 18:34. Reason: Automerged Doublepost
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Da ma.....si eu sunt nemultumit...prin faptul ca din 3 mese mocca, am prins doar 1 (micul dejun), ca la celelate 2, erau prea flamanzi baietii, si eu nu am mai prins nimic. Sunt nemultumit, ca nu am reusit sa beau o bere cu oricine din baieti, din cauza ca organizatorul m-a cazat intr-o pensiune ce se afla la 1.5km distanta de Conca Verde, sunt nemultumit ca fusesi cu 5 fumei dupa mine (3 adulti si 2 minori), si nu m-am putut desfasura si eu.

                    In schimb, ma bucur ca am putut vizita imprejurimile,ca am revazut vechi prieteni, si am cunoscut fet(z)e noi, precum Skandal,Sibianul, Stresu,Sebita, Viperutzu, ca am primit si eu ceva de la organizatori, si ca, oricat de nemultumit as fi pe unele parti, ca asa-i viata....sunt bucuros ca am participat la aceasta intalnire.
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • apreciez munca ta ,crististreulea ,si apreciez tot ceea ce faceti pe acest forum dar acum cred ca i-ai linistit pe toti ,de frica uni nu o sa mai posteze parerile pro dar nici contra , ..............lasa-i pe fiecare sa-si exprime starile,si eu am fost si chiar daca nu am socializat cu toti participantii a fost o intalnire de suflet.Sunt colegi care iti sunt dragi, sunt colegi care ,chiar se bucura cand se intalnesc .........., nu poti niciodata sa ii aliniezi pe toti in functie de dotarile de pe masini sau studii, fiecare au alte conceptii sau alte asteptari,deja ma trec fiori de ce se v-a intampla la agnita.
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                      Comment


                      • haideti sa scriu si eu , cred ca este momentul :

                        intalnirea regionala organizata si dusa la sfarsit de LOGAN CLUB BRASOV nu de sebita si stresu singuri , a fost o reusita !!!

                        o idee noua si buna cu tinutul in acelasi loc a loganistilor pentru interactionare si a avea ocazia sa ne cunoastem mai bine . cei ce au stat deoparte si nu au catadisit si ei sa salute pe unu pe altu sau sa intrebe cu tupeu " BA ! tu cine mama focului esti !? " sa faca bine sa taca si sa nu se mai planga ca au fost marginalizati ...
                        ideea cu indemanarea , la fel ceva nou si frumos , un spectacol reusit !
                        ideea cu bufetul suedez si gratarul , mai trebuia pusa la punct dar , ok
                        ideea cu concursurile si tombola , ok

                        la aceasta intalnire am salutat si am petrecut , am fost pupat de un ardelean si strigat de 3 draci din mioveni mai rau decat o echipa de fotbal care a castigat un campionat !
                        am cunoscut oameni / loganari ( cum prefer eu sa spun ) noi si care doream sa le vad fetele , macar sa stiu cu cine ma injur pe forum .
                        pozele nu spun altceva decat ca a fost distractie !!!

                        punctele neplacute au fost , dar nu are rost sa le enumeram pentru ca aceasta intalnire trebuie sa ramana in amintirea noastra ca ceva placut si inedit , sa ne amintim cu placere cum ardeleanul ala mic si verde a pupat toata sala aia , ce sa mai spun , felicitari BRASOVULUI si sa stiti ca sunt sigur ca urmatoarele intalniri vor avea cateva elemente de organizare preluate din aceasta intalnire ...

                        Comment


                        • multumim de laude ,si, in ciuda furtunii, va asteptam si la urmatoarea
                          imi pare rau ca "nu m-am putut desfasura" da eram si cu fetita racita si numa la chef nu ma gindeam.
                          speram ca urmatoarea se va desfasura sub auspicii si ma bune
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • Originally posted by blackufo View Post
                            apreciez munca ta ,crististreulea ,si apreciez tot ceea ce faceti pe acest forum dar acum cred ca i-ai linistit pe toti ,de frica uni nu o sa mai posteze parerile pro dar nici contra , ..............lasa-i pe fiecare sa-si exprime starile,si eu am fost si chiar daca nu am socializat cu toti participantii a fost o intalnire de suflet.Sunt colegi care iti sunt dragi, sunt colegi care ,chiar se bucura cand se intalnesc ..........
                            Eu m-am simtit super tare,exceptional...cum sa nu ma simt bine?Pai ce ,cum ?Vreti sa i-au vacanta?Nu domne'.
                            In realitate:
                            Cine se vaita ca a fost naspa nu e din vina organizarii,fiecare s-a simtit asa cum a vrut sa se simta(poate si cum s-au aliniat astrele pe zodia fiecaruia).Intalnirile de genul depind in mare masura de fiecare nu de organizatori,nu trebuie sa credem ca venim la intalniri ca la spectacol,ne cumparam bilete cu locuri,ne asezam in scaune si apreciem calitatea spectacolului.Aici toti suntem pe scena!
                            Pfff ce inspiratie am de la o vreme .Sper sa nu mi-o taie careva

                            Comment


                            • esential e ca voi v-ati simtit bine la noi.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Adevarat..cu diplome sau fara...premii in plus sau lipsa...ideea e ca a fost show...felicitarile mele organizatorilor si celor care si-au dat silinta...trebuie apreciat efortul zic eu ....

                                OFF: mumus...nu prea trag kormoranele pe iarba cu namol
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google