Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragi colegi ,astept si eu pozele si filmarile voastre pe email sau pe transfer.ro ca sa pot sa ma apuc si eu de dvd.va rog sa le trimiteti ,ca stiu ca sunt multe si va dura dar faceti un efort va rog.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Originally posted by 1q Mitru View Post
      "Cine a uitat un mic pluovar al unui copilas de culoare verde este rugat sa ma contacteze la telefon ptr. a sti unde sa il trimit.0743048988-Sebastian"
      Ce tare esti Sebi!
      Am ras cu lacrimi.

      @Rouge Multumesc de poze !
      corect era sa scrie cine a uitat un mic pulover verde al unui copilas
      nu Cine a uitat un mic pulovar al unui copilas de culoare verde funny rau
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Ia gata cu cateriinca...ca e vorba de fiumi-o...si da fiumi-o e fan verde...verde Tuborg
        sigpic

        Comment


        • Lai facut repede verde si pe el.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Daca-l mai cheama si Filip....
            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

            Comment


            • Nu Filip... Martin...Martin Tudor.
              La fel ca in filmul de mai jos
              sigpic

              Comment


              • ar fi mers..
                Last edited by valeriuciprian; 10 March 2010, 22:07.
                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                Comment


                • cum iti sta freza viperutu ?
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Auzi si tu... sa-i da-ti premiul pentru cea mai ciudata freza... Pai cine a mai concurat cu el?
                    Manarie pe fata... clar!
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Originally posted by Vip3rutzu View Post
                      CINE ARE FILMUL CU MANSA A DOUA A MEA B-87-DDD???
                      Originally posted by gl_mmm View Post
                      Te servesc! ... imediat ce voi descarca (captura) imaginile. Am filmat pe mini DV si trebe o captura.
                      Filmarea nu este de cea mai buna calitate, dar se aude bine ...
                      Si filmul de la gl_mmm pentru Vip3rutzu..fara numar fara numar...

                      Last edited by valeriuciprian; 11 March 2010, 10:34.
                      sigpic

                      Comment


                      • ma, viperutzu e mascota nostra , nu si a vostra .. cumparati`va si voi !

                        Comment


                        • Cata nu stiu ce legatura este intre gl_mmm si Vip3rutzu...da o fi ceva
                          Am modificat si acum se poate vedea filmul.
                          sigpic

                          Comment


                          • Multumesc Valeriu. Mi-oi face si eu vreodata cont pe youtube ...
                            Pana atunci, tot cu ajutorul lui Valeriu, voi urca astazi pozele si filmuletele inregistrate de LCGalati-LCBraila, pe myfastshare.ro. Se aude seb8ta? O sa-ti dau detalii pe privat (ID si pass).

                            Comment


                            • da domnul se aude acuma descarc pozele de la regionala .Multumesc mult.
                              Last edited by sebi8ta; 11 March 2010, 23:25.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • n-ati inteles... eu vreau mansa a DOUA.. nu asta pe care am gresit-o

                                o are cineva? sau va plictisiserati dupa prima..
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google