Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca aveam kormoranele faceam show pacat ca eram incaltat cu gumele de iarna (debica frigo directional 1 ) daca cunosti profilul lor intelegi de ce nu am putut face derapaje frumoase.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • eeee, se pare ca nu este asa de greu sa-ti exprimi si multumirea despre acea intalnire, pentru ca au fost si momente placute. nu ai cum sa multumesti sutele de persoane care au fost la intalnire, e prima lor organizare si ceea ce au facut cei 2 organizatori e un motiv de laudat. ca nu a iesit chiar cum trebuia, se mai intampla, nimic nu este perfect.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • "ce-i trei draci" din Mioveni s-au simtit super mai ales alaturi de baietii din Bucuresti care sunt niste baieti de nota 10+ si stiu sa se distreze in orice situatie.
        In concluzie noi am vrea petreceri d'astea macar odata pe luna


        Bafta tuturor si la cat mai multe regionale!

        Comment


        • Pacat ca ce a fost frumos la aceasta regionala , este umbrit de unele chestii duse cam prea departe!
          Important pentru toata lumea ( pentru mine si colegii mei din Sibiu cel putin) este ca ne-am simtit bine, am vazut cu totii ursul ( si ce mare era) !!!!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • @crististreulea- nu vreau scandal sau alte chesti ,vreau doar sa lamuresc ceva .
            referitor la ce au spus baietii de la bacau, cum ca cei din moldova nu s-au simtit bine etc! Iasiul se exclude din aceasta categorie... adica noi din iasi am fost 3 persoane cu o masina, si singura parere de rau a noastra a fost ca nu am stat mai mult..noi ne-am simtit super 4 ore cat am stat! ne-am revazut cu baietii de la bucuresti si cu Dada cu care ne-am imprietenit in noiembrie la iasi, am admirat multitudinea de masini etc.. in rest organizarea a fost de nota 10+,loganclub iasi a organizat pana in prezent doua evenimente ,asa ca stim ce implica organizare unui eveniment, si cam cat e de greu! FELICITARI pt organizare!!!

            Felicitari organizatorilor...si astemtam urmatoare regionala la brasov!
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Eu am dat in limitare la intalnirea asta. Nu ma refer la motor, saracu a stat rece pe bara 2 zile, ma refer la cantitatea de alcool ingerata! Si acum ma resimt, de abia astept urmatoarea limitare :p
              sigpic
              ^Logan turbat (WIP)^

              Comment


              • Iar amenintari cu vacanta?chiar vrei sa se minta aici ca totul a fost extraordinar cand de fapt nu a fost?mergi pe ideea ca daca nu facem ca tine iti iei jucaria si pleci?spune ca acest forum este doar pentru laude!!!!!sau crezi ca e singurul forum pe care omul isi exprima liber ideile?
                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                Comment


                • nu a fost nici un fel de amenintare.
                  dupa cum spuneam si se pare ca unii chiar nu pot sa inteleaga, trebuie sa recunosti si meritele celor care au facut posibila aceasta intalnire.
                  dar sa critici e cel mai usor
                  Last edited by crististreulea; 5 March 2010, 09:43.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Regionala a fost organizata foarte bine de catre Sebi, il felicit si ii multumesc pentru asta.
                    In schimb a pecit-o in alte directii...Brasovenii stiu despre ce e vorba voi restu nu...
                    Nu mai tot aruncati cu cartonase ca nare rost...
                    Incepeti sa faceti abuz si nu e ok.

                    Am spus-o la intalnire si o spun si aici : Nu cred ca careva din noi organiza asa ceva.
                    Sebi isi merita pe deplin statutul de organizator, dar atata.
                    In schimb daca 20 de oameni urla...inseamna ca o fac cu un motov.
                    Din cate stiu eu exista si aspecte pozitive si negative ale unor intalniri.
                    Nu puteti numi nesimtiti pe unii care au participat cu premii,sponsori la intalnire , dupa care isi spun parerea. Nu e corect sa le dati ban .
                    Regulanentul e regulament stiu... dar daca cineva vrea sa faca public un lucru care lui nu i sa parut corect, si o face civilizat, nu vad motive de ban.
                    Sau sters multe posturi,multi dintre noi nu stiu motivul banului pentru userii nostrii din brasov.

                    Nu abuzati va rog de 'functiile' voastre.
                    Abuz oare nu se numeste si stergerea posturilor de organizatori ? (posturi sterse doar asa...ca-i deranjeaza pe ei) intreb ...nu dau cu parul.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Originally posted by ALO68 View Post
                      Mai stiu eu pe unu'care spune ca sebi are 98% din merite.vom vedea.........
                      din cate am inteles eu, acel cineva a vrut sa zica ca sebi are meritul pentru organizare in proportie de 98% pentru ca el a alergat cel mai mult... nu a vrut sa jigneasca pe nimeni...parerea mea de initiat

                      Comment


                      • ...pai oamenii si-au spus parerile in majoritate foarte bune,despre intalnire,dar paradoxal tot de la Brasov se striga in gura mare ca a fost in neregula.Reputatie,cascaval,mandrie ...despre ce o fi vorba,dar fratilor,macar discutiile astea in alta parte.Lasati lumea sa va aprecieze organizarea...

                        Comment


                        • Cu atatea "amenintari" si alte critici....nimeni nu o sa mai scrie nimic, niciodata si atunci acest forum va fi doar asa o ....nimic !!! lasa omul sa spuna ce are de zis...doar cei prezenti stiu cum a fost, nu se supara nimeni iar pe viitor stie ce are de facut cel care organizeaza.... doar o parere
                          Organizarea mai are de invatat multe, e bine !!!
                          Succesuri in continuare
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • nu mai tot criticati organizatorii..pt noi mureseni intalnirea a fost o reusita ne am simtit f bine..regret ca nu am venit de sambata..oricine poate sa critice.mi as dorii sa vad o intalnire realizata de cei care critica sa vedem acolo cum se va simtii lumea.NOTA 10 BRASOV.respect!
                            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                            Comment


                            • voi ati stat doar 4 ore , ce era sa vedeti in orele astea ? masini si multa lume..atat.

                              Comment


                              • iata ce mi sa scris pe privat :

                                Scrie frate mumus si de mine exact ce este scris mai jos...si eu nu am facut figuri, si fitze.


                                - Eu m-am simtit foarte bine la Regionala Brasov, desi am dormit acasa in Bv. si am mancat separat ca nu am avut cazare rezervata din timp, nu m-a deranjat, am plecat seara tarziu si m-am intors dimineata la fel si plin de viata, am mancat, am baut, am dansat, am facut poze la toata lumea, m-am inteles bine si cu organizatorii....a fost de visss!
                                - Un weekend deosebit printre Brasoveni, va multumesc dragi Brasoveni!


                                si imi mai scriu si altii...nu neaparat despre regionala trecuta.

                                scandalurile intradevar nu au ce cauta aici.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google