Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Du-te domn'e, in februarie sunt carnavalele, cum sa lipseasca bucurestenii de la carnaval pt club?
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • #62
      Sincer 300 de masini mi se pare o gluma (cu toate ca mi-ar place f mult sa se intample asta). Puneti si voi un program cu ce vom face pe acolo sa stim la ce ne asteptam. Eu oricum vreau foarte mult sa vin asa ca daca nu apare ceva neprevazut pana atunci voi fi prezent 100%. Deci va rog sa deschideti lista cu participantii din Timisoara si sa puneti cu nr. 1 mareom
      sigpic

      Comment


      • #63
        vss este si el prezent
        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

        Comment


        • #64
          Nu pot inca promite, dar in perioada aia vreau sa imi iau concediu si sa vin la Brasov, deci e foarte posibil ca sa venim si noi:
          LC Cta - andy+sotie+pitic: 1 masina
          PS deocamdata nu ma trec pe lista pana nu sunt sigur ca voi veni!
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by virtualmansorin View Post
            vss este si el prezent
            Asa Sorine! Imi place. Ha sa le aratam ca o sa fim mai multi timisoreni decat brasoveni la intalnirea din Brasov
            sigpic

            Comment


            • #66
              Originally posted by mareom View Post
              Sincer 300 de masini mi se pare o gluma (cu toate ca mi-ar place f mult sa se intample asta). Puneti si voi un program cu ce vom face pe acolo sa stim la ce ne asteptam. Eu oricum vreau foarte mult sa vin asa ca daca nu apare ceva neprevazut pana atunci voi fi prezent 100%. Deci va rog sa deschideti lista cu participantii din Timisoara si sa puneti cu nr. 1 mareom
              Inseamna ca ne intalnim pe traseu!
              Treceti-ma si pe mine pe lista, eu, prietena + Un coleg loganist probabil
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • #67
                da da da s-a deschis listaaaa la mine sa mai treceti inca 2 persoane si bineinteles 2 camere bafta si sa ne vedem cu bine
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • #68
                  O locatie? O cazare?Un pret?O maslina?
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #69
                    Saptamana asta am sa va postez locatia si un program,sa vad cum gasesc un pic de timp,pregatirile se fac ,ne incadram ..deci va fii ceva foarte fain,Va Promit ca nu o sa va para rau, ca veniti.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #70
                      vezi ce gasesti sa ne fie fain la buzunar , la cazare ma refer.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by sebi8ta View Post
                        Saptamana asta am sa va postez locatia si un program,sa vad cum gasesc un pic de timp,pregatirile se fac ,ne incadram ..deci va fii ceva foarte fain,Va Promit ca nu o sa va para rau, ca veniti.
                        asteptam
                        timpul trece inscrieri
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by sebi8ta View Post
                          Saptamana asta am sa va postez locatia si un program,sa vad cum gasesc un pic de timp,pregatirile se fac ,ne incadram ..deci va fii ceva foarte fain,Va Promit ca nu o sa va para rau, ca veniti.
                          ceva oferte de cazare ?
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            inca nu am reusit sa stau un pic mai mult pe forum ca sa scriu si aici dar va promit solemn ca sambata dupa amiaza aveti detalile postate.Va multumesc ptr. intelegere.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • #74
                              tu vrei skandal? )))

                              deci asteptam cu interes programul artistic , balerinele si combustibilul sa se gaseasca moca ..

                              Comment


                              • #75
                                Iata si locatia unde vom desfasura si ne vom caza pentru INTALNIREA REGIONALA LOGAN CLUB-BRASOV 27-28 FEBRUARIE 2010





                                In prima locatie, cea de la Conca Verde, sunt 17 camere duble (2 paturi lipite), 1 apartament compus din 2 camere cu pat dublu(matrimonial), 2 garsionere cu pat dublu(matrimonial)

                                In a doua locatie cea de la Pensiunea Rasnoavei, sunt 7 camere cu pat dublu(matrimonial) si 4 camere duble(2 paturi lipte)

                                In total avem 30 camere iar costul pentru eveniment este de 165,00 RON / camera.
                                In acesti bani sunt incluse:
                                - cazarea
                                - gustarea de sambata dupa-amiaza (platou taranesc)
                                - micul dejun
                                - gratarul de sambata seara

                                SAMBATA 27 Februarie 2010:

                                Cazarea se va face intre orele 11"-12" dupa care se vor servi: gustarea (platou taranesc) ,cafele, sucuri, etc..

                                In continuare vom avea un mic concurs de Indemanare (gen poligon) la care ii invitam sa participe pe toti cei prezenti,iar insotitoarele lor vor fii antrenate intr-un concurs de biliard si darts.
                                Ziua va continua cu o petrecere in care pe primul loc va fii distractia..Vom avea si cateva mici surprize...Petrecerea va tine pana spre dimineata,in functie de fiecare cat rezista....

                                Duminica 28 Februarie 2010

                                Dupa ce se va servi micul dejun si vor veni si ceilalti membrii din restul cluburilor paticipante la eveniment vom participa la un mic concurs de drift pe zapada,dupa care vom avea concursuri cu cel mai ..... Logan , cel mai ce Logan etc...zi in care nu vor lipsi surprizele mai mici sau mai mari....

                                In aceste doua zile nu ne vom deplasa nicaieri prin oras sau in alta parte,premiza acestei intalniri fiind sa stam impreuna sa ne distram si sa ne cunoastem intre noi mult mai bine de cat la alte intalniri.

                                Intalnirea se va termina in jurul orelor 17"-18" cu speranta ca va veti simti mai mult decat bine si o sa va fie dor sa va reintoarceti in sanul Clubului Logan Brasov.

                                Asteptam confirmarea voastra pe Listele de cazare sau participare.

                                Cu respect si dorinta de a revedea(si nu numai) cati mai multi dintre mebrii Logan Club din tara,va asteptam cu drag.
                                Last edited by crististreulea; 16 January 2010, 10:51.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google