Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da da,dati copy-paste la absolut toata lista,ca ne pierdem pana sa finalizeaza lista.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Incet,incet se aduna lumea ptr.distractie si voie buna.o sa fie frumos,ne straduim.
      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

      Comment


      • Hai sus cu inscrierile dragi loganisti!

        Vorba multa, saracia omului

        Comment


        • vin si eu la ce ora pe 27-28 a 2 -2010
          sigpic

          Comment


          • @iamagi: cu mine sau cu sebi8ta, cu cine doresti.
            @catalinnyk: vad ca esti din predeal, vino mai intai la o intalnire a clubului brasov si vorbim acolo
            sigpic
            Logan 1.4 Dynamic Blue

            Comment


            • poi vin da la ce ora si unde ne intalnim cu respect
              sigpic

              Comment


              • @catalinnyk: intra pe sectiunea logan club brasov si vorbim acolo (http://www.loganclub.ro/forum/loganclub_brasov-f71.html)
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • Am reinoit postul ca sa vedeti ce si cum este la intalnire ,ca sa nu cautati in urma mult,Detaliile mai jos.


                  Iata si locatia unde vom desfasura si ne vom caza pentru INTALNIREA REGIONALA LOGAN CLUB-BRASOV 27-28 FEBRUARIE 2010

                  http://concaverde.ro/galerie_foto.php

                  http://www.poiana-rasnoavei.ro/foto.html

                  In prima locatie, cea de la Conca Verde, sunt 17 camere duble (2 paturi lipite), 1 apartament compus din 2 camere cu pat dublu(matrimonial), 2 garsionere cu pat dublu(matrimonial)

                  In a doua locatie cea de la Pensiunea Rasnoavei, sunt 7 camere cu pat dublu(matrimonial) si 4 camere duble(2 paturi lipte)

                  In total avem 30 camere iar costul pentru eveniment este de 165,00 RON / camera.
                  In acesti bani sunt incluse:
                  - cazarea
                  - gustarea de sambata dupa-amiaza (platou taranesc)
                  - micul dejun
                  - gratarul de sambata seara

                  SAMBATA 27 Februarie 2010:

                  Cazarea se va face intre orele 11"-12" dupa care se vor servi: gustarea (platou taranesc) ,cafele, sucuri, etc..

                  In continuare vom avea un mic concurs de Indemanare (gen poligon) la care ii invitam sa participe pe toti cei prezenti,iar insotitoarele lor vor fii antrenate intr-un concurs de biliard si darts.
                  Ziua va continua cu o petrecere in care pe primul loc va fii distractia..Vom avea si cateva mici surprize...Petrecerea va tine pana spre dimineata,in functie de fiecare cat rezista....

                  Duminica 28 Februarie 2010

                  Dupa ce se va servi micul dejun si vor veni si ceilalti membrii din restul cluburilor paticipante la eveniment vom participa la un mic concurs de drift pe zapada,dupa care vom avea concursuri cu cel mai ..... Logan , cel mai ce Logan etc...zi in care nu vor lipsi surprizele mai mici sau mai mari....

                  In aceste doua zile nu ne vom deplasa nicaieri prin oras sau in alta parte,premiza acestei intalniri fiind sa stam impreuna sa ne distram si sa ne cunoastem intre noi mult mai bine de cat la alte intalniri.

                  Intalnirea se va termina in jurul orelor 17"-18" cu speranta ca va veti simti mai mult decat bine si o sa va fie dor sa va reintoarceti in sanul Clubului Logan Brasov.

                  Asteptam confirmarea voastra pe Listele de cazare sau participare.

                  Cu respect si dorinta de a revedea(si nu numai) cati mai multi dintre mebrii Logan Club din tara,va asteptam cu drag.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Va scriu din nou postul cu contul und trebuie depusi banii.

                    Cu aceasta ocazie salut pe toti membrii care intra pe acest thread ,si dupa cum am promis iata va scriu contul in care sa depuneti banii ptr. cei care participa de Sambata sau chiar de Vineri dupa cum sau anuntat cei mai multi.

                    Contul este deschis la BRD agentia Poiana Brasov ,si am marea rugaminte ca la depunerea sumelor sa depuneti cu cate 1 ron in plus ptr. comisionul aferent bancii(tranzactiei) i-mi pare foarte rau dar nu am alt cont de la o alta banca.va multumesc ptr. intelegere. Iata si contul:

                    RO 31 BRDE 080 SV 393 580 308 00 -Plava Iulian PFA

                    Asteptam in continuare inscrierile pe lista,timpul trece...si suntem cam putini deocamdata...haideti sa stim din timp cati suntem ca sa ne pregatim asa cum trebe ..

                    Salutam membrii logan club din tara.

                    Am rugamintea ca dupa ce depuneti banii in cont sa-mi dati un pm aici pe forum sau pe messenger in care sa-mi scrieti numele vostru si id de forum ca sa pot vedea la banca de la cine sunt depusi banii,ptr. ca la banca i-mi apare nmele vostu numai.Astept confirmare de depunere si la telefon 0743048988 sau ptr. orice nelamuriri din partea voastra.Va multumesc ptr. intelegere.
                    Last edited by sebi8ta; 17 January 2010, 13:02. Reason: Automerged Doublepost
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • Atasez aici 2 poze cu impartirea pe camere (pentru membrii care s-au anuntat ca vor cazare pana acum). Dupa ce se va ocupa si ultima camera de la Poiana Rasnoavei vom trece la cea de-a 3-a pensiune
                      Attached Files
                      sigpic
                      Logan 1.4 Dynamic Blue

                      Comment


                      • Domnilor.., tin sa va zic, ca, in ordinea celor inscrisi, vis a vis de locatie, e cam aiurea!
                        Parerea mea, e sa faceti de asa natura, incat, cei inscrisi pe lista, avand in vedere ca au optat pentru locatie, sa o cam respectati!
                        Noi, sibienii, vrem sa fim toti in aceeasi locatie, exceptandu-l pe 21ADI,care e inscris intr-adevar mai tarziu! Dar restul, toti au optat pentru aceeasi locatie,..chiar printre primii!
                        Sebi, Liviu, vedeti ce faceti!
                        Last edited by sibianul; 17 January 2010, 23:42.
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • am facut lista impreuna cu sebi astfel incat sa multumim pe toata lumea (cei care au vrut camere cu pat matrimonial sau cu pat suplimentar). Pe langa asta, la intalnirea de la Brasov vrem sa facem cazarea astfel incat sa fim cat mai diversificati pe camere: adica sa ne putem cunoaste mai bine intre noi.
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • Pai, atunci de ce ne-ati lasat sa optam pentru locatie?
                            Numa de dragul de a posta?
                            Noi, sibienii, dorim sa fim in aceeasi locatie toti, inca o data, daca nu se poate si pentru 21ADI, noi cei inscrisi pentru Conca!
                            Last edited by sibianul; 17 January 2010, 23:53.
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • sibiene, dupa cum poti observa din lista, aproape toti au optat pentru Conca Verde. au fost mai multe cereri decat camere si atunci a trebuit sa trecem in cealalta parte. un alt motiv a fost ca unele persoane au vrut neaparat camere cu pat matrimonial (si la conca verde sunt doar 2) sau care au vrut garsoniere pentru ca vin cu copiii.
                              sigpic
                              Logan 1.4 Dynamic Blue

                              Comment


                              • Pai, in cazul asta, trebuia sa interveniti si sa ziceti ce si cum!
                                Nu-i in regula!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google