Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu vin 100 % . Care sunteti din ploiesti si vreti sa merem impreuna id de mess : devilutz892004 ;))
    LOGAN PRESTIGE 1.5 DC 85+ CP

    Comment


    • @ dan.gutu mergem impreuna?
      http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

      Comment


      • si eu abia astept 8 martie sa vina,sper sa vina cat mai multi acolo la sibiu pentru ca o sa fie super fain

        Comment


        • e cam liniste aici.mai trece luna asta si din februarie intram in focuri sa vedem sigur cine vine,ce facem cu cazarea si detalii din astea.
          sigpic........restul e NoSpeedLimit

          Comment


          • Aaa cazare? mai da voi pe cate zile ziceti sa mergem? eu credeam ca de dimineatza si seara venim inapoi sau ar fi ceva de sambata pana duminica Poate reusesc sa imi cumpar si jenti ) sa ma laud si eu cu ceva inafara de muzica;)
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • eu zic sa fie de sambata de cand ajungem(ca noi brasovenii ne bagam in coloana celor din buresti) si pana duminica dupa-amiaza ca una lume mai are si serviciu.
              sigpic........restul e NoSpeedLimit

              Comment


              • M-am scapat in fata lu' nevasta-mea si i-am zis de a 2-a intalnire,cand si unde va avea loc si acum e cu ochii pe mine,vrea neaparat sa vina.Eu sunt mai temperat,as veni dar nu stiu cum pic de servici.In schimb sotia e foarte optimista...
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Mai sunt 3 luni pana la a doua intalnire, revin cu rugamintea ca unul s-au doi membrii sa se ocupe de tot ce tine de aceasta intalnire (sau faceti propuneri de organizatori). Mi-as dori ca aceasta intalnire sa fie ceva mai frumos ca la Brasov. Ar trebui sa intocmim un program dupa care sa ne ghidam cat de cat, eventual ceva vizite pe la ceva obiective turistice din zona... asa ca haideti sariti cu propuneri!

                  Comment


                  • Eu sincer nu cunosc sibiul am fost acolo de vre-o 3 max 4 ori doar in trecere de paltinish ce sa mai zic ) nici nu stiu unde ii asa ca daca gasim pe cineva din sibiu sa organizeze cine se sacrifica ar fi calumea
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • Rog pe Cristi_XP sa lanseze o campanie de recrutare Organizator(i) Intalniri Nationale. Oameni care sa cunoasca cat de cat Romania, obiective turistice si sa fie baieti isteti (descurcareti)...

                      Comment


                      • Originally posted by KeanuRev View Post
                        Eu sincer nu cunosc sibiul am fost acolo de vre-o 3 max 4 ori doar in trecere de paltinish ce sa mai zic ) nici nu stiu unde ii asa ca daca gasim pe cineva din sibiu sa organizeze cine se sacrifica ar fi calumea
                        io nu am fost niciodata
                        sigpic

                        Comment


                        • Aici gasiti informatii despre Paltinis.

                          Comment


                          • Am fost cand aveam vreo 5 ani la Paltinis.
                            Dar imi zic ai mei ca nu am gasit cazare si am stat pe undeva mai aproape de Sibiu.
                            Nici un sibian cu inima de loganist?
                            http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                            Comment


                            • Pai rezervare gasim facem cu 1 luna inainte.. dar ideea ii sa nu fie scump:| ca nu am un jab de bani de cheltuit
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • daca nici in sibiu nu avem ce vizita atunci las-o asa.eu unu zic:
                                -sa ne strangem cativa si apoi sa propunem un organizator de intalniri care sa se ocupe de treaba cu cazarea(nu propun pe nimeni ca nu vreau sa bag pe cineva la inaintare).
                                -pe la inceputul lui februarie sa incepem sa facem lista cu cei care vin sigur.
                                -apoi vorbim de cazare
                                In legatura cu vizitatul sa ajungem intai acolo si vedem apoi ce vizitam ca avem ce.Eu cunosc sibiul cat de cat si zic ca avem ce vizita.
                                sigpic........restul e NoSpeedLimit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google