Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai cu curaj...
    sigpic

    Comment


    • Curaj ca 20 au votat Paltinis...
      Ideea e ca trebuie sa stim cate camere sa rezervam, ptr ca ideal e sa luam o vila intreaga...Apar si discounturi si alea alea daca e toata vila... Oricum la bani se pare ca e in jur de 50-80 lei/noapte/camera..sa vedem...
      De asemenea trebuie ca pana pe 1 februarie sa stim cati suntem sa incepem sa cautam ceva avantajos, apoi supunem la vot daca e bine astfel incat pana maaaaxim pe 15 februarie sa incepem sa viram banii direct in contul vilei sa nu ne trezim ca nu avem unde sta...
      Asa ca HAI !

      Comment


      • Pai hai pune care vrea post si la 1 februarie locurile sau inchis si gasim cabana sau vila sau pensiune, etc.. cu cati au postat pana acuma respectiv locuri si daca mai gasim locuri ii punem si pe ei oricum deja in jur la 18 suntem pana acuma si ii abia 13 deci timp mai este
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Pai... lista ar cam asta:

          1. Dantes, 2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial.
          2. Sp!ke, 2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial.
          3. Fabian 1 pers, 2 nopti
          4. AlinRehau 2-4 pers (prieteni eventual) , 1-2 nopti , camera sa fie :P
          5. Gigi-Kent 2 pers, 1-2 nopti, camera cu pat matrimonial
          6. Valeriu Ciprian 2 pers ,2 nopti camera cu pat matrimonial.
          7. KeanuRev 2 pers, 1 noapte 100 % sau. 2 nopti 50 % camera cu de toate
          8. pitt (radu) , 2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial
          9. mdi_pro :2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial

          Nu stiu cum naiba sa facem sa-l convingem pe Brutus... astazi stramba din nas, dar cred ca o sa-l luam pe sus, ca doar n-o fi dupa el...

          Asta e lista cu cei carora le trebuie cazare, ar fi bine sa va treceti pe lista si cei care veniti si plecati in aceeasi zi. Intalnirea oficiala e sambata 8 martie.

          Comment


          • Dupa ce s-a inchis lista o sa fac un drum pana sus la Paltinis sa ma interesez de preturi si poate fac si ceva poze ale locatiilor ca sa vedem ce se alege.

            Comment


            • buna idee,
              sa trimitem un ochi spion pe teren
              http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

              Comment


              • stau si eu o seara cel putin acolo asa ca o camera sa rezervati si pentru mine

                Comment


                • propun sa se treaca in lista si cei care vin dar nu raman peste noapte si indreptul lor sa specifice acest lucru ca sa vedem pe cati ne bazam sa nu ajungem acolo '' 3 speriati ''
                  sigpic........restul e NoSpeedLimit

                  Comment


                  • Domnilor treaba la prima strigare sta in felul urmator. Am sunat la 7 vile/pensiuni care sunt afisate si la adresa asta si avem urmatoarele oferte:

                    1. Pensiunea Miorita, 15 cam, 2.300 lei vila/noapte, adica 1.800 camerele + 500 ospatarii (daca ne facem haleala singuri/gratar/etc). Mese, 8,35,35 (mic dejun, dejun, cina)
                    2.Pensiunea Perla Paltinisului, 10 cam. (9+1ap), 170/camera/noapte, 220 apartamentul si 50/pers acces la gratar. La grup ofera discount in functie de nr. de persoane.
                    3.Vila Marin, 7 duble+1 single+1 cu 4 paturi, cu biliard, darts, tenis, ping-pong, acces TOATA vila nerestrictionat, gratar, parcare, 900 lei vila/noapte.
                    4.Cabana Ursilor, 11 cam, 100 lei camera/noapte, 1100 toata vila. Acces la de toate.
                    5.Vila Briana, 31 cam, 150 lei camera/noapte. La grup ofera discount in functie de nr. de persoane.
                    6.Pensiunea Mai Paltinis, 30 cam, 285 lei camera/noapte.
                    7.Cabana Curmatura Stezii, 24 camere, 100 lei camera 2*/noapte, 200 lei camera 5*/noapte. Sunt 8 camere de 2* si 16 de 5*. Alea de 5* sunt cu lcd, hidromasaj, etc...
                    8. Pensiunea Alpin, 12 camere, dar nu am reusit sa dau de ei inca...

                    Momentan astea sunt ofertele care le-am gasit, dar o sa mai caut. Ideea e ca la multe dintre ele deja au rezervate pana la aproape sfarsitul lunii februarie. Asadar cred ca incepem sa intram in criza de timp. Ofertele le-am luat prin telefon/fax, NU de pe site-uri ptr. ca sunt ofertele vechi rau. O sa ma orientez ca informatie cat ar ajunge la grup organizat printr-o agentie...
                    Pana una alta cam astea sunt... Hai treceti pe lista sa vedem care ce si cum.

                    Nota personala... Mie mi-ar place nr.3, dar sa vedem cati suntem in final si stam peste noapte....

                    Comment


                    • si eu zic la fel tot asta ca au multe facilitati iar pretul pe noapte la o camera e mic,dar sper sa fie de ajuns

                      3.Vila Marin, 7 duble+1 single+1 cu 4 paturi, cu biliard, darts, tenis, ping-pong, acces TOATA vila nerestrictionat, gratar, parcare, 900 lei vila/noapte

                      Comment


                      • arata bine vila aia de la ptc. 3 +ca are loc in curte sa ne bagam si masinile
                        eu sunt pentru!!!!
                        indecisii sa se decida cat mai repedeee!!!!!
                        Captain of the black pearl

                        Comment


                        • Vila 3 are dezavantajul ca e buna doar in momentul asta! Mai suporta doar 1 user... In plus de capacitate ar mai fi o camera care o folosesc proprietarii si o putem ocupa si pe aia tot in banii astia. Deci ar mai intra maxim 2 useri. Basca de asta, o camera are 4 paturi...
                          Insa are un single numa' bun ptr. fabian

                          LE: Vila e rezervata pana pe 1 martie INCLUSIV. Urmatorul WE care e libera e WE-ul nostru....

                          Comment


                          • ar fi numai buna dar acum depinde daca ar mai vrea sa se inscrie mai multi trebuie una mai mare
                            Captain of the black pearl

                            Comment


                            • Dane, vezi poate gasesti doua vile ca cea de la pct. 3

                              Comment


                              • Daca depasim capacitatea, o sa iau din nou legatura cu omul asta si poate mai are vecini ceva pe langa el pe la aceeasi bani. Oricum mai caut dar ca pret/conditii asta mi-a placut cel mai mult. Restul au fite in cap cu jdemii de lei/camera... Asa mai e si vila 1 la 120 lei camera/noapte... Oferte mai sunt...bani si vointa sa fie...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google