Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ar fi rau... vorbit din timp cred ca o scoatem la capat...

    Comment


    • Originally posted by dsign View Post
      mai, intreb si eu pe aci, ca poate nu intreb degeaba...


      n-are fi bine sa ne organizam si sa mergem la un Raliu? Spre exemplu, acum, rpimavara, e RAliul Brasovului, unde este etapa de Cupa Logan.

      Unora de pe aici nu le-ar strica niste cultura de tip "racing" :P

      buna treaba,asta chiar merge si chiar ne cultivam aici.
      sigpic........restul e NoSpeedLimit

      Comment


      • in plus, am putea sustine fetele care concureaza in Cupa... Deocamdata o avem doar pe Bunica... O sustinem moral, ca altfel nu am avea cum. Eu o pot ajuta cu un far, un ornament crom superior si o bieleta de directie, daca are nevoie de ele

        In alta ordine de idei, iata cum se pozeaza prietenii nostri de la Intilnirea Skoda Club din Spania http://allyoucanupload.webshots.com/...18070407220372
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Pana la urma cand se rezerva vila aia cu biliard ? Ar fi pacat sa o pierdem ...

          Comment


          • Pe 1 februarie incheiem lista, dupa care vedem... Cam toti vrem vila aia, doar ca depasim capacitatea ei cu mult...sa vedem la final cati suntem, si sa vedem ce gasim langa ea...
            Ea e "rezervata" prin vorbe momentan...

            Comment


            • Pai deocamdata lista a ramas pe loc.. nici nu a urcat nici nu a scazut:| deci sa vedem
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Originally posted by dantes View Post
                Pe 1 februarie incheiem lista, dupa care vedem... Cam toti vrem vila aia, doar ca depasim capacitatea ei cu mult...sa vedem la final cati suntem, si sa vedem ce gasim langa ea...
                Ea e "rezervata" prin vorbe momentan...
                pai o inchiriem pe toata asa cum a ramas si pe langa ea mai gasim noi una si pentru restul doar ca sa doarma si in rest pe timpul zilei vin si restul la noi

                Comment


                • Intrucat eu tot mai caut variante, trag concluzia ca pana acum sunt doar 2 variante fezabile...

                  1. Vila nr.3 cu 10 camere si ce e peste sa fie langa una din cele 2 pensiuni de pe langa si e la 20km distanta de Paltinis...Aici o sa fie bataie sa stea lumea si va trebui stabilit de la inceput cine unde sta...
                  2. Casa turistilor care e hotel de 2*, iar o camera dubla costa 155 lei cu mic dejun inclus si acces la toate facilitatile (fitness, sauna, etc), care e in Paltinis in statiune. Poate exista o reducere de max. 10%, sa vedem, exista restaurant, loc de stat la taclale..etc...

                  Inca astept sa vad ce imi gaseste tipul asta cu agentia...

                  Dupa mine astea sunt singurele fezabile... Si-au anuntat prezenta inca 2 membri in cadrul intalnirii din buc, si inca unul din alta parte, plus un alt coleg proaspat membru (care inca se chinuie sa intre) care 90% vrea sa vina...
                  In momentul asta ar fi un maxim de 17+1 membri, dar foarte bine poate sa ramana la 13+1... Asteptam 1 februarie ptr. a definitiva lista si sa vedem cine vine cu certitudine...asa ca haideti hotarati-va...mai ales Brutus care .....ma superi...!

                  Comment


                  • In caz ca nu pot veni,asta pot sti doar dupa 15 februarie aveti 40 litri de vin din partea mea,gasim noi o modalitate de a intra in posesia lui,va trimit ceva de o sa ma pomeniti si 3 luni dupa adunare.
                    LOGAN--> <--TOYOTA

                    Comment


                    • dane...vin eu sa iau vinul...dar mai bine ar fi sa vii tu cu el...
                      sigpic

                      Comment


                      • AI MAI,CA MA BAG
                        Dar nu sunt sigur pina la capat,dantes,ma bazez pe tine.

                        Comment


                        • Of course sandocane...

                          1. Dantes, 2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial.
                          2. Sp!ke, 2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial.
                          3. Fabian 1 pers, 2 nopti
                          4. AlinRehau 4 pers ,2 nopti , apartamentul cu 2 camere din vila cu biliard
                          5. Gigi-Kent 2 pers, 1-2 nopti, camera cu pat matrimonial
                          6. Valeriu Ciprian 2 pers ,2 nopti camera cu pat matrimonial.
                          7. KeanuRev 2 pers, 1 noapte 100 &#37; sau. 2 nopti 50 % camera cu de toate
                          8. pitt (radu) , 2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial
                          9. mdi_pro :2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial
                          10. supercar 2 pers, 1-2 nopti
                          11. vali007 -doar intalnire
                          12. mosu20ro -doar intalnire
                          13. sebi8ta 1-2 nopti pat dublu{matrimonial}
                          14. sebi4fc 1-2 pers., 2 nopti
                          15. need4speed raman peste noapte
                          16. bluee + o prietena - doar la intalnire
                          17. sandocann2002, 2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial.
                          18. dan.gutu, dupa 15.feb sigur
                          19. anubis, a zis la intalnire sapt., trebuie sa confirme si aici.
                          Last edited by dantes; 21 January 2008, 22:20.

                          Comment


                          • 1. Dantes, 2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial.
                            2. Sp!ke, 2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial.
                            3. Fabian 1 pers, 2 nopti
                            4. AlinRehau 4 pers ,2 nopti , apartamentul cu 2 camere din vila cu biliard
                            5. Gigi-Kent 2 pers, 1-2 nopti, camera cu pat matrimonial
                            6. Valeriu Ciprian 2 pers ,2 nopti camera cu pat matrimonial.
                            7. KeanuRev 2 pers, 1 noapte 100 &#37; sau. 2 nopti 50 % camera cu de toate
                            8. pitt (radu) , 2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial
                            9. mdi_pro :2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial
                            10. supercar 2 pers, 1-2 nopti
                            11. vali007 -doar intalnire
                            12. mosu20ro -doar intalnire
                            13. sebi8ta 1-2 nopti pat dublu{matrimonial}
                            14. sebi4fc 1-2 pers., 2 nopti
                            15. need4speed raman peste noapte
                            16. bluee + o prietena - doar la intalnire
                            17. sandocann2002, 2 pers, 2 nopti, camera cu pat matrimonial.
                            18. dan.gutu, dupa 15.feb sigur
                            19. anubis, a zis la intalnire sapt., trebuie sa confirme si aici.
                            20. Dsign, 2 pers, 2 nopti, vreau intimitate
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              ........
                              20. Dsign, 2 pers, 2 nopti, vreau intimitate
                              Nu stiu de cata intimitate vei avea parte!!!... Gasim noi o metoda sa te inghesuim cumva!

                              Comment


                              • mai, n-am zis camera cu pat matrimonial... ca altii ! ! ! Am zis ca e nevoie de putina intimitate, femela mea este destul de pudica Daca se ofera o alta pereche sa impartim o camera cu 2 paturi, nu ma deranjeaza, la urma urmei somn va fi prea putin, iar phootai nu cred ca merge cind va fi golita biblioteca


                                EDIT: Pt cei din Bucuresti, pasionati, care aveti statii CB, va rog sa le luati, aflam lucruri utile si ne facem drumul mai usor...
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google