Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la mine a intervenit o problema si numai pot ajunge de vineri...
    vin sigur de sambata dimineata si plec duminica deci daca se poate dantes modifica tu la mine ; 8. pitt (radu) , 2 pers, 1 noapte, camera cu pat matrimonial
    1.5dci
    B-04-RZZ

    Comment


    • Bun...lista se mareste si e bine, dar organizatoric se complica....
      Pentru a face un pic de ordine si ptr. a clarifica unele aspecte trebuie sa precizez urmatoarele:
      Cabana Ursilor are 11 camere, din care 2 sunt camere cu 4 paturi. Membrii care vor sta in cabana ursilor vor fi alesi in functie de cate nopti stau, si de ordinea inscrierii pe lista. Astfel ca avem urmatorii useri care stau 2 nopti si ordinea inscrierii:
      1.Dantes
      2.Sp!ke
      3.Fabian
      4.AlinRehau
      5.AlinRehau
      6.Valeriu Ciprian
      7.mdi_pro
      8.alexdonc
      9.sebi4fc (singur 2 nopti sau 2 pers. o noapte)*
      10.need4speed
      11.sandocann2002
      12.anubis nou
      13.Gogoasha

      Ptr. sebi4fc daca sta 2 nopti atunci ala e locul pe lista, daca doar o noapte atunci va fi trecut pe urmatoarea lista cu userii care stau o noapte:
      14.Gigi-Kent
      15.KeanuRev
      16.supercar
      17.alexzbf
      18.Dsign
      19.Dsign
      20.pitt
      19.Cristi_XP
      20.dan.gutu
      21.crististreulea

      Ptr userii de pe lista 1, ptr. a nu fi aruncati de colo colo, vor sta in cabana ursilor, iar cei de pe lista 2 in a doua vila. A doua vila va fi cunoscuta si cu poze si distanta si pret concret, pana luni, cand prin amabilitatea lui need4speed vom avea aceste date.

      Pentru Cabana ursilor, sunt 2 camere cu 4 paturi. Pentru a incape cat mai multi ar fi bine sa imi comunicati cine cu cine ar vrea sa stea in camera la comun. Astept optiunile voastre.
      Oricum, e posibil de ex. ca need4speed sa vina singur si fabian la fel, astfel ca ei ar putea sa imparta o camera de ex. Sau daca mai sunt useri care vin singuri, pot imparti mai multi o camera, ptr. ca majoritatea au 3 paturi (dar le vom considera duble)....

      Ideea e ca ne vom asigura sa avem cazare cu totii si cat se poate de multi in cabana ursilor.

      Comment


      • Sefu,,sefu!!!, eu dorm cu oricine in camera dar numai sa nu sforaie ca.....
        Captain of the black pearl

        Comment


        • bravo dantes, imi place organizarea facuta
          confirm o noapte, de simbata spre duminica. 2 persoane + copil

          ar mai fi o problema pentru mine, copilul. nici eu si nici nevasta nu venim fara el.

          se mai anunta vre-un gremlins sau o sa fie singur? pentru el plictiseala o sa fie maxima, se anunta macar zapada pe vremea aia? macar sa aiba o ocupatie.
          iar noaptea trebuie sa o doarma neaparat in liniste.
          deci?
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Nu stiu daca anubis vine cu "gremlinul"... S-ar putea sa fie zapada...nu se stie..
            Am inteles..o noapte, se rezolva.

            Update lista:

            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by giurisici fabian View Post
              Sefu,,sefu!!!, eu dorm cu oricine in camera dar numai sa nu sforaie ca.....
              Daca Sforaie mergi il iei in bratze il pupi si ii zici noapte buna si stai linistit c anu mai sforaie
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Gata, gata sa nu ma vad in lista "Ursilor", nu de alta dar ce ma faceam cu 110kg ale mele?
                Cuscre! (strigat)
                Cuscreee! (strigat prelungit, ca si cand nu ar fi auzit de prima oara)
                adica, crististreulea - nu-ti face griji, are fica-mea (8,5 ani) grija de el. Cati ani are?

                Comment


                • Update lista... sebi4fc doar o noapte, sambata, probabil 2 persoane, si cannbys cu 2 pers, 2 nopti... Astfel sebi4fc e in lista cu 1 noapte, iar cannabys ii ia locul...

                  Attached Files

                  Comment


                  • Originally posted by anubis nou View Post
                    ...nu-ti face griji, are fica-mea (8,5 ani) grija de el. Cati ani are?
                    cuscreee!! cuscreeeeee!! pe 8 martie o sa aiba 6 ani fara 17 zile. ui aici cu cine o sa aiba de-a face fata ta. sa sti ca-i plac fetele la pruncu meu
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Azi se incheie lista?
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Eu sper ca nu, pentru ca as vrea si eu sa vin dar nu pot sa promit nimic de acum pentru ca mai e mult pana atunci.
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • Jupanu' Dantes hotaraste, dar din cate am auzit... cica azi ar fi ultima sansa de a va inscrie .

                          Comment


                          • Nu neaparat se va inchide... Ideea e ca ptr. cabana ursilor e batut in cuie... Pentru cealalta parte (in special cei care stau o noapte) e maleabil ptr. ca oricum fiind in paltinis, vile sunt garla si doar e o statiune amarata si distantele nu au cum sa fie asa mari...

                            Concluzie... Primii cu banu' vor fi primii serviti... In principiu se va asigura cazare ptr. cabana ursilor cei cu 2 nopti si o vila din apropiere ptr. cei cu o noapte. La vila din apropiere am cerut 6-7 camere dar sa existe si posibilitate de mai mult. Deci, 13 useri la ursilor si 6-7 dincolo...

                            PS: Dar AlinRehau ce face? Ca e cu 2 perechi la ursilor si vad ca nu mai da nici un semn de viata... Mai traiesti?

                            Comment


                            • Eu oricum daca e sa vin stau doar o noapte.
                              In tara momentan.

                              Comment


                              • Vreau si eu pe lista cu 1-2persoane, cel mai sigur 1 ca nu reusesc sa-mi conving fata sa vina si ea. Deci 1 sau 2 pers pentru o noapte nu mai mult sigur. Ma mai primiti? Sau e prea tarziu?
                                In tara momentan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google