Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @valeriuciprian: Nici o problema, miercuri dupamasa dau eu o fuga pana sus.

    Comment


    • bai voi sunteti tare boschetari.... ah critici literari vroiam sa zic

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by valeriuciprian View Post
        O saptamana si o zi pana la Intalnireeee...
        Pentru cei care sunt din Sibiu...pe miercuri joi...se poate afla daca se schiaza in Paltinis?Mutumesc mult...si dau o berica...daca se schiaza...
        mai avem putin

        Comment


        • muahahahahahaha
          doamne ce greu trece
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • vali007...multumesc...ma gandesc la faptul ca nu as vrea sa car schiurile pe masina degeaba...dau o berica...
            sigpic

            Comment


            • Abia astept sa cunosc o mare parte din personajele acestui forum.

              Comment


              • Sper sa ne ocupam cu cititu si critica literaturii, schimb de idei... shurubaritu in timpul saptamanii, la servici.

                Comment


                • Eu sunt interesat de chip. Astept sa vina in sb Leon TDI dar daca mai sunt alte oferte la palti poate ma bag, as vrea sa testez cu si fara diferentaza.
                  Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                  http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                  Comment


                  • Ovimiha, la paltinis ai ocazia sa o incerci. Eu am 65 remapat si supercar un 70 remapat
                    te asteptam cu tot cu asupritoare, o iei cu forta
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Cristi: Sper sa ajung si sa o pot testa pe a ta ca Leon TDI vine in sibiu doar luni 10martie.
                      Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                      Comment


                      • Neatza, in Sibiu este alb si ninge in continuare, deci mai mult ca sigur sambata vom avea zapada la Paltinis.

                        M-am gandit sa facem putina publicitate intalnirii noastre. Sunte-ti de acord?
                        Stiu ca erau niste discutii dar a mai facut cineva ceva?

                        P.S. Rog un moderator sa uneasca cele doua post-uri.
                        Last edited by SUPERCAR; 5 March 2008, 10:09.

                        Comment


                        • Ningeee! Aoleuuu, lanturi, lopata, poate un sac de nisip...

                          Comment


                          • E belea daca ninge,si am si cauciucuri de vara,sa vezi pe patinez pe acolo

                            Comment


                            • Salut

                              Salutare tuturor baietiilor si fetelor ( doar in cazul in care sunt :Newblush: ) din acest club si celor dupa forum . Sunt un nou copil pot spune printre voi cu ocazia doar daca ma primiti printre voi " batraneii " in legatura cu Locatia : Paltinis , Vremea : Super marpha si un gratar pe cinste si toate cele bune nu cred ca mai conteaza cum ar fii acolo irol: !!!

                              Upssss...

                              Cu tot respectul B3nNy !! SPARTANII :Medieval_sword2::Medieval_sword2:

                              Comment


                              • Vali007...multumim mult pentru ultimele stiri Cum este drumul de la Sibiu pana la Paltinis...ma refer de la Curmatura in sus...pe serpentine? Este nevoie de cauciucuri de iarna sau cei de la drumuri isi fac datoria cum trebuie?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google