Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu am reusit sa urc ieri dupa-masa, ceva probleme de rezolvat, dasr azi urc sigur si la inttoarcere ma intorc cu ultimele stiri.

    Comment


    • Se poate urca in paltinis si pe ninsoare drumul este 80% bun iar cei de la drumuri se ocupa cat de cat de drum
      Degeaba gandesti daca esti prost!

      Comment


      • Originally posted by benny_2008 View Post
        Salutare tuturor baietiilor si fetelor ( doar in cazul in care sunt :Newblush: ) din acest club si celor dupa forum . Sunt un nou copil pot spune printre voi cu ocazia doar daca ma primiti printre voi " batraneii " in legatura cu Locatia : Paltinis , Vremea : Super marpha si un gratar pe cinste si toate cele bune nu cred ca mai conteaza cum ar fii acolo irol: !!!

        Upssss...

        Cu tot respectul B3nNy !! SPARTANII :Medieval_sword2::Medieval_sword2:
        poti sa vii linistit

        Comment


        • Pana la jumatatea serpentinelor este un fel de piatra cubica si cateva gropi pe alocuri, iar de la jumate in sus e o portine destul de mare care este asfaltata bine si nu sunt denivelari , pe iarna e destul de nasol fara cauciucuri bune , acum nu am fost decand o nins poate merge Vali azi si ne spune cum e drumul, si eu am cauciucuri de vara Continental si am auzit ca sunt cam nasoale pe zapada. Drumul pana la serpentine adica Sibiu-Rasinari este destul de bun , prin sat sunt f. multe gropi (am fost duminica)desi e asfaltat si destul de stramt , drumul e printre case din poarta in poarta .
          Acum la Sibiu e inourat nu a mai nins de ieri , vremea destul de rece 2-3 grade maxim.
          sigpic

          Comment



          • ce fain
            numa sa nu ploua, noroi si alte dalea

            mai putin de 48 ore!!
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Nu va mai faceti probleme prea mari, cu cu kormoranele am urcat azi iarna pe ger, polei si zapada si n-am avut probleme. Doar rugati-va sa nu ninga engross sambata dimineatza ca nu au timp de dezapezire, dar de obicei drumul e curatat bine si repede si se pun materiale antiderapante.

              Dar asteptam detalii de la vali.
              Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

              Comment


              • Pentru cei care ajung in Sibiu sambata pentru intalnire, noi sibienii , ne intalnim la 10:30 la Stadion in parcare si plecam pe la 11 in coloana spre Palti. Este binevenit oricine vrea sa ni se alature lumeeeeee
                sigpic

                Comment


                • Deci tre' sa ma car dacas' mai repede ...
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Jesus si eu ieri mi-am pus anvelopele de iarna si jentile pfooai ca de stiam. :| na pai sa speram ca nu va fi chiar asa de mare ninsoare daca va fi o sa pedalez pe jos) sau pun roata de rezerva ca ii de iarna;)
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • @ crististreulea Atentie la radare! Mai ales la radarul laser aflat intre Saliste si Sacele(Sibiu). Dupa ce treci de Saliste este o portiune de drum drept unde Loganul tau se simte foarte bine dar ajungi la intrarea in Sacele unde te pandeste acest radar ticalos (automat cred)!! DRUM BUN!
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • Salutare, am ajuns si eu de la Paltinis. Sa o luam pe etape:
                        - Drumul se prezinta in conditii bune, era umed si dat cu nisip la greu, se poate urca fara nici o problema si cu anvelope de vara;
                        - Cabana Ursilor era tot acolo intreaga si se pregateste pentru noi;
                        - Partia se prezenta in conditii bune, TAF-ul lucra de zor chiar daca era ora 20.

                        O sa revin maine cu niste poze ca am uitat sa iau camera si am facut cu un telefon al unui coleg care a fost cu mine.

                        @crsitistreulea: Radarul Laser inca nu functioneaza, dar pe linia aia dreapta, pe la mijloc sta un logan rosu cu nr de Bucuresti B xx SRU.

                        @all: De la Saliste pana in Sibiu va recomand sa pastrati viteza legala.
                        Last edited by vali007; 6 March 2008, 23:31.

                        Comment


                        • Mersi de informatii si de la cluj) oricum il las pe streulea in fata io ma tin in curu lui ca pe mine nu ma prinde;) numai bine need montaj filtru polen
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Au venit si pozele:
                            Attached Files

                            Comment


                            • Deci se poate si schia
                              Last edited by valeriu61; 6 March 2008, 23:59.
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • Ma inscriu la lectiile de sky oferite de valeriu61

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google