Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Sp!ke
    Floryn, mai facem una si-n august, si-atunci o s-o facem la Constanta. ;)
    Ar fi super , mai ales ca foarte multi dintre voi , au inca concediu in perioada aia si veniti pe litoral. Putem merge la Vadu , asta pentru cei ce sunt adepti cazari la cort, apa este mult , mult mai curata si loc garla de gratar+fotbal , alte activitati. Dar este dacat o propunere. Oricum daca se voteaza intalnirea pe litoral, ne vom vedea pe aici,
    Cu stima, FLO.

    L.E. - hai sa nu o bagam pe Elodia in acest forum va implor , ca sunt super satul de ea. Va roooog !!!!
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • #62
      Originally posted by SUPERCAR
      Uite niste imagini de acolo Mahmudia Judetul Tulcea

      asta e belea pt la vara.misto locatie.cat despre a doua intalnire facem cumva si rezervam o pensiune ceva(punem mana de la mana si luam pe datorie).din partea mea merge si brasovul.eu zic sa stabilim cateva locatii si apoi facem un poll.ce ziceti?



      eu propun BRASOV,SIGHISOARA.la mare mergem la vara
      sigpic........restul e NoSpeedLimit

      Comment


      • #63
        am vazut ca a iesit bine prima intalnire...
        imi place ideea asta si chiar daca nu am fost prezent mai demult la intalnirile "logan club" de acum sper sa nu mai ratez vreuna...

        legat de o intalnire nationala...imi exprim parerile de bine si totodata imi confirm participarea...
        programul meu e mai ciudat...lucrez 24 si sunt liber 72 asa ca tot ce pot spune este ca imi doresc sa se organizeze in asa fel incat sa pot participa si eu...si cu asta nu vreau sa se inteleaga cumva ca se va face programul dupa mine...nici nu se pune problema...
        oricum pana atunci mai e destul si se pot intampla multe...poate imi schimb programul )

        locatia din punctul meu de vedere poate sa fie oricare...orice iesire din bucuresti pentru mine e bine venita, chiar daca e si pana la mogosoaia...

        Comment


        • #64
          24 cu 72 ... e parfum! Si eu am un program cam ciudat,lucrez 2 zile de dim pana seara tarziu,cu pauze bineinteles si 2 zile liber.Si eu sper sa nu ratez a 2-a intalnire din cauza serviciului.
          Last edited by D-FENS; 10 December 2007, 11:44.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #65
            e super misto...nici nu simti ca ai serviciu...
            dar sunt avantaje si dezavantaje...ca de ex eu lucrez in ziua de craciun....noroc ca sunt liber de revelion, numai ca anul viitor nu o sa mai fiu asa norocos...o sa lucrez chiar in noaptea de revelion...asta e
            ideea era sa se nimereasca cumva sa pot merge si eu...
            pot sa spun in orice moment daca pot sau nu pentru ca am planificarile pana in 2014 )

            Comment


            • #66
              Banu' sa iasa...revelioane,craciunuri...vor mai fi.Noi sa fim sanatosi si Loganurile in functiune.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #67
                propuneri pentru o data aproximativa si locatie.
                sigpic........restul e NoSpeedLimit

                Comment


                • #68
                  Vad ca s-au hotarat vre-o cativa pe-aici (inclusiv subsemnatul) pt data de 8 martie, ramane de vazut locatia. Propuneri am vazut zona centrala (Brasov, Cheia si parca am vazut si Durau). Mie imi convine orice ;).

                  Comment


                  • #69
                    pentru 8 martie merge,sunt cateva luni distanta fata de precedenta,multumim si consoartele si ce ne intereseaza pe noi ne intalnim iar toti.
                    sigpic........restul e NoSpeedLimit

                    Comment


                    • #70
                      Cu data e rezolvata, ramane 8 Martie.

                      Referitor la locatie mie imi convine oriunde se poate ajunge cu un Logan.
                      http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                      Comment


                      • #71
                        deci am stabilit 8 Martie,acum ramane locatia,eu sincer vreau sa fie tot la brasov(ca imi place zona aia,si aerul curat de acolo).
                        Apoi urmatoarea sa fie prin iunie la Constanta,si urmatoarea prin toamna

                        Comment


                        • #72
                          Baieti...m-am mai gandit si s-ar parea ca ar trebui sa schimbam data de 8 martie...( saru'mana pentru plusuri...) pentru ca daca vreo sarbatorita nu poate ajunge la intalnire in mod normal si categoric nu il va lasa nici pe loganist...Alta data la care m-am gandit...5 mai...Ziua barbatului Bergembier...
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            parca e cam tarziu 5 mai...mai ales daca facem una si in iunie,eu zic ca cel mai bine e in martie si pana in iunie ne revenim si cu banii

                            Comment


                            • #74
                              daca nu pe 8 martie atunci pe 15 martie.ar fii bine tot la brasov pentru ca o sa mai fie zapada si cazarea va fii mult mai ieftina.
                              sigpic........restul e NoSpeedLimit

                              Comment


                              • #75
                                Dupa cum vad eu intalnirile astea nationale vor fi cam trimestriale. Este chiar super .
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google