Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    poate o tinem tot asa si mai tarziu speram ca o sa ajungem si noi la o intalnire cu peste 50 masini.oricum la prima tinand cont ca a fost iarna s-au strans destule
    sigpic........restul e NoSpeedLimit

    Comment


    • #77
      Oauuuu... am lipsit in wekend de pe forum si vad ca deja sunt 3 pagini scrise intr-un nou topic pentru o noua intlnire nationala. Ma bucur!

      Prima a fost super tare, a doua o sa fie si mai tare.

      Comment


      • #78
        gigi_kent tie iti convine sa fie iar in brasov sa dai fuga acasa repede ,nu fratilor se va gasi o locatie unde nu sunt loganisti ca sa vina si ei pe drum cum fac timisorenii si constantenii ,bucurestenii,voi cei din brasov nu ati fost in stare nici la prima sa stati peste noapte ce credeti ca o sa stati la a 2 a intalnire daca va fi tot in brasov ,nu cred
        "cromul este placerea mea"
        "cui nu-i place , valea"

        Comment


        • #79
          Originally posted by BRUTUSANF
          gigi_kent tie iti convine sa fie iar in brasov sa dai fuga acasa repede ,nu fratilor se va gasi o locatie unde nu sunt loganisti ca sa vina si ei pe drum cum fac timisorenii si constantenii ,bucurestenii,voi cei din brasov nu ati fost in stare nici la prima sa stati peste noapte ce credeti ca o sa stati la a 2 a intalnire daca va fi tot in brasov ,nu cred


          ai dreptate brutus aici.stabilim o locatie si sa vedem atunci cine vine si ramane peste noapte.dar vreau ceva organizat frumos,gasim o pensiune ceva,inchiriem,strange cineva banii ca sa fie la sigur.stim la sigur unde mergem si nu cautam atunci cazare.e cel mai sigur.
          sigpic........restul e NoSpeedLimit

          Comment


          • #80
            Mai baieti nu va certati!, poate fi orice locatie, oriunde in tara, ideea e sa ramanem cateva ore bune impreuna si sa ne simtim bine, sa discutam, noi despre golanasii nostrii fetele despre shoping (daca e 8 martie trebe sa ne scarmanam la bunzunare) si daca se poate sa fim impreuna 24-48 ore impreuna ar fi perfect. Ideea e sa fim impreuna, nu conteaza ca eu am chetuit 10 lei si tu nimic, conteaza sa fim un club adevarat. Ne putem intalni la Brasov si de-acolo putem pleca in alta parte, nu-i obligatoriu sa ramanem peste noapte in jud Brasov, Brasovul ar trebui sa fie un reper de intalnire. Cosmin a spus Brasov din considerente pur practice (mai ales ca el vine de la Constanta!), e mai bine pentru toti. Daca v-as propune statiunea Mogosa din Maramures (pe drumul dintre Baia Mare si Sighetul Marmatiei) o sa sariti toti la mine!, dar Predealul e mic copil pe langa Mogosa, acolo ai si lac si partie de schi si munte... unde mai gasesti asa ceva? si sa va mai spun ceva despre Mogosa... haleala e bestiala!!!! mai ales ca oamenii de-acolo nu prea au masura la asa ceva (o portie de o persoana e cat pentru cinci in Bucuresti)... dar voi hotarati... Enjoy!!!

            Comment


            • #81
              Parca era si o pastravarie prin maramu'
              Logan KissFM 1.5 dC
              B-79-MEF

              Comment


              • #82
                si la Cheia ar fii o varianta,in Sibiu alta,Paltinis
                sigpic........restul e NoSpeedLimit

                Comment


                • #83
                  si la paltinis sau sibiu ar fi o varianta

                  Comment


                  • #84
                    eu zic sa luam o saptamana de concediu si sa colindam tara, poate ne punem la punct cu perioada , intre timp poate facem rost si un sediu inchiriat sa atragem ceva sponsori, ca o fundatie nonprofit ce ziceti de idee? poate unii din voi au mai dscutat...sunt dispus si eu la dialog in acest sens
                    http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by mdi_pro
                      eu zic sa luam o saptamana de concediu si sa colindam tara, poate ne punem la punct cu perioada , intre timp poate facem rost si un sediu inchiriat sa atragem ceva sponsori, ca o fundatie nonprofit ce ziceti de idee? poate unii din voi au mai dscutat...sunt dispus si eu la dialog in acest sens
                      Doamne ce bine visezi si cand te-ai trezit era dimineata ,mai sa mor " vorbim vorbe" nu mai aruncati fratilor cu aceste cuvinte asa usor pe bune o saptamana stii cati bani inseamna ai facut asa o socoteala ca sa vezi de ce suma este vorba ?
                      Iar de sponsori las-o balta ca nu suntem in stare sa facem asa ceva ,scuzati-ma dar in chestiile astea sunt foarte pesimist ,nu suntem oameni hotarati si nu stim ce vrem ,suntem diferiti si nu putem ajunge la un consens toti , asa ca...
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • #86
                        ... ne strangem macar cativa....sa nu zici nu se poate ... mai ales dupa ce o sa imi lipesti stikerele.. referitor la suma, 1500-2000 ron sunt suficienti zic eu...dupa cum se da fiecare la buzunar ...
                        PS:"mai discutam f. putin in sus la suma"
                        Last edited by mdi_pro; 11 December 2007, 23:50.
                        http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by mdi_pro
                          ... ne strangem macar cativa....sa nu zici nu se poate ... mai ales dupa ce o sa imi lipesti stikerele.. referitor la suma, 1500-2000 ron sunt suficienti zic eu...dupa cum se da fiecare la buzunar ...
                          PS:"mai discutam f. putin in sus la suma"
                          baieti apucati-va sa faceti credite sa plecati la intalnire auzi-ti cat costa intre 1500 si 2000 ron
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • #88
                            .... ce liniste e aici ... incepe sa bata vantul ... cred ca pica faza cu colindatul timp de o saptamana.. e prea mult pentru unii... astea e ! ce sa faci o ma duc singur timp sa am...
                            http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                            Comment


                            • #89
                              eu zic ne ne luam toti webcam si sa facem o videoconferinta si gata.. scapam mai ieftin..
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                stabilim si noi o data ca sa stim cum ne programam treburile?si daca se poate si o locatie?
                                sigpic........restul e NoSpeedLimit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google