Intalnire LoganCLub In Zona De Vest III La Felix 14 15 16 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu stiu fiecare o sa puna cat vrea cine plateste integral o sa aiba platit integral cine nu nu.... Suma o sa fie intre 100 si 120 exact exact nu stiu pana nu vorbeste silviu cu personalul de acolo.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • ar fi ff bine ca pana miercuri sa aveti un pret stabilit pt cazare, caci suntem cativa din Bucuresti care dorim sa venim, in jur de 2-3 masini, ca sa vb si eu cu baietii sa le spun programul complet si pretul si eventual sa trimitem si un avans pt camere....
      bafta multa la organizare
      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

      Comment


      • si eu vreau pretul sa stiu daca vin de vineri sau numai de sambata
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • Pretul ii de 120 de lei !
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • pai asta e pret negociat ? parca spuneati ca se va negocia ,sau ai spus si tu un pret doar sa scapi de gura lumii,sau...?
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • Buna dimineata.ma surprinde ca nu mai apar in lista facuta de voi.eram la pozitia a zecea.m-ati scos din schema?
              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

              Comment


              • eu vi-am mai spus dragi moderatori sa respectati niste reguli simple de "intretinere" a listei. hotarati-va cine face modificari ale listei si cum se procedeaza cu inscrierile.
                ALO68 trebuie sa ii multumesti pentru "iesirea" ta de pe liste unui coleg din brasov florinc_99 care s-a trecut in locul tau. nu stiu in ce conditii s-a facut aceasta inlocuire dar ar trebui sa stie ceilalti moderatori care au facut ulterior modificari de lista.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Da as vrea sa stiu si eu cine m-a inlocuit?care moderator?
                  Eu banuiesc cine a facut asta dar ca idee sa aiba curajul sa spuna!!!!!
                  Last edited by ALO68; 16 March 2010, 10:43.
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • stai linistit ca nu a fost cu intentie. sigur a fost o greseala, dar astea nu ar trebui facute
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Nu vreau sa intru in polemici cu tine dar sustin ce am spus mai sus.sunt persoane d'aici din brasov care nu vor sa ma vada pe la felix
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • sper sa nu se inceapa si aici discutii ca cele de la Brasov, nu le vad rostul.....
                        @Keanu: pune si tu pretul final ca sa stiu ce le zic si astora ai mei, sa vedem cati venim si sa ne trecem pe lista....bafta
                        P.S: noi venim de vineri, deci o noapte de cazare in plus.
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • eu nu mai inteleg nimic , ba 120 , ba 150 ba , ba 100 ron ...
                          luati legatura la cazare si puneti pretul final (poate si negociati pretul) , ca in functie de pret imi fac si eu planurile.

                          Comment


                          • si eu la felhai baietii da-ti drumu la negociere,ca timpul trece
                            God is my copilot

                            Comment


                            • Multumesc sibianul!!!!!! Sper sa va hotarati cu pretul de cazare sa stiu si eu cum vin,adica de vineri sau de sambata.va multumesc si spor la treaba tuturor celor implicati in aceasta actiune.
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • vreau sa ma trec si eu pe lista
                                in functie de pretul final o sa vin de vineri sau de sambata

                                Lista actualizata..

                                01. KeanuRev + Krys - 1 Camera cu pat dublu -VINERI
                                00. (2) Sibianul + sotia + fetita 1 camera cu pat matrimonial - SAMBATA
                                03. boris+asupritoarea 1 camera cu pat mare (dublu?)
                                04. vali007+Ancuta- 1 camera cu pat dublu - VINERI
                                05. vali007- prieteni- 1 camera cu pat dublu - VINERI
                                06. valeriu61 + Tatiana - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA
                                07. sebi8ta+sotia(Mihaela) - 1 camera cu pat dublu - VINERI
                                08. stresu+prietena(Cristina) - 1 camera cu pat dublu - VINERI
                                09. vyp75+cosmina - 1 camera cu pat dublu
                                10. florinc_99+ prietena- 1 camera cu pat dublu -VINERI
                                11. bubu + sotia + 2 copii - 1 camera cu pat de care o fi (dublu, matrimonial, anyway) - SAMBATA
                                12. Lau+sotia+juniorul - 1 camera pat dublu - VINERI
                                13. virtualmansorin +sefa+2 copii - 1 camera
                                14. MAVERICK_SS +1?? - 1 camera cu pat dublu - VINERI
                                15. Miky 48 + sotia - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA
                                16. alex_comisaru+prietena=o camera cu pat dublu si ieftin (ingesuit pe lista) - SAMBATA
                                17. Shaloo + Mona (sotia) - 1 camera pat dublu - VINERI
                                18. Tokragua + prietena - 1 camera pat dublu - SAMBATA
                                19. Kenjiro Sanga + familia - 1 Camera cu pat - SAMBATA
                                20. martongrigore+sotia+copilul - 1 Camera cu pat mare - VINERI
                                21. Iulian + simo - 1 camera - VINERI
                                22. Kklaus+sotia - 1camera (pat dublu,simplu,saltea,nu conteaza doar sa fie de 2 locuri ) - SAMBATA
                                23. adimrv + sotia 1 camera pat dublu - VINERI ca anul trecut, va arat buletinul
                                24. 89MIR + Prietena - 1 camera cu pat matrimonial de VINERI!
                                25. BoB + Cristina - 1 camera cu pat dublu - VINERI
                                26. Kristikapa + Ana - 1 camera cu pat dublu - VINERI
                                27.Tibi +Narcisa +2 copii-1camera cu pat dublu-SAMBATA
                                28.Snake4 + prietena = o camera cu pat dublu
                                29. kta_stoia + Prietena - 1 camera pat dublu - SAMBATA
                                30. Cristi_14cri + Alina - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA
                                31. Dan_sparco + Prietena - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA
                                32. Bogdy + prietena - 1 camera cu pat dublu - VINERI
                                33. alo68+sotie+copii - 1 camera cu 2 paturi
                                34. bv06rmn + prietena - 1 camera cu pat dublu - VINERi
                                35.vali205+sotia-1 camera cu pat dublu

                                Mentionez inca odata ca inscrierea se termina in 20 adica peste 1 saptamana urmand ca pana in data de 15 a lunii viitoare toata lumea sa trimita un avans de 50 de lei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google