Intalnire LoganCLub In Zona De Vest III La Felix 14 15 16 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Restul? nimic? Maine ii ultima zi... vineri o sa trimit avansul pentru cate camere au achitat avansul...
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • eu mai repede de sfarsitul lunii nu pot trimite avansul

      Comment


      • azi am trimis si eu avans 100 lei. trimit chitanta.
        cu scuzele de rigoare dar nu am putut mai repede.

        Comment


        • din pacate nu o sa mai pot sa ajung, facut investitie masina + azi ma lasat si bateria!
          Imi pare rau! Dragi colegi ne revedem cu alta ocazie. Dores tuturor o distractie cat mai placuta!
          Multa Sanatate
          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

          Comment


          • mir-uleee....si ce facem taica cu paintbolu`?il lasi pe cata singurel in fata inamicului?
            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

            Comment


            • Silviule , mersi de avans , raman dator cu o bere
              da`i de veste lu` nea martianu

              Comment


              • Lista este de mai sus... In urma trimiterii avansului au ramas :

                Villa Crinul

                01. KeanuRev + Krys - 1 Camera cu pat dublu -VINERI .................ACHITAT 240 RON
                2. BoB + Cristina - 1 camera cu pat dublu - VINERI.................ACHITAT 50 RON
                3. Kristikapa + Ana - 1 camera cu pat dublu - VINERI.................ACHITAT 50 RON
                4. Cristi_14cri + Alina - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA.................ACHITAT 50 RON
                01. calin65+ sotia - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA .................ACHITAT 120
                03. kta_stoia + Prietena - 1 camera pat dublu - SAMBATA.................ACHITAT 120 RON
                04. martongrigore+sotia+copilul - 1 Camera cu pat mare - VINERI.................ACHITAT 100 RON
                01. Sibianul + sotia + fetita 1 camera cu pat dublu - SAMBATA .................ACHITAT 50 RON
                02. Sibianul2 + Familia - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA .................ACHITAT 50 RON
                03. valeriu61 + Tatiana - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA.................ACHITAT 50 RON
                04. Tokragua + prietena - 1 camera pat dublu - SAMBATA.................ACHITAT 50 RON
                01. vyp75+cosmina - 1 camera cu pat dublu SAMBATA .................ACHITAT 50 RON
                02. tvstar1+ prietena/sotie - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA.................ACHITAT 50 RON
                03. Sharky Kill + familia - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA .................ACHITAT 50 RON
                04. CataFOF + Andreea - 1 camera cu pat dublu - VINERI .................ACHITAT 50 RON
                01. adimrv + sotia 1 camera pat dublu - VINERI .................ACHITAT 240 RON
                02. Kklaus+sotia - 1 camera cu pat dublu - SAMBATA.................ACHITAT 50 RON
                02. Kenjiro Sanga + familia - 1 Camera cu pat - SAMBATA.................ACHITAT 50 RON

                Schimbari intre camere nu fac. Daca o persoana X din casuta n doreste sa se schimbe cu persoana Y din casuta n` vorbeste cu una din persoanele care este cazata acolo si daca sunt de acord ambele parti, atunci se face schimbarea, asta ca sa nu se supere nimeni. Cazarea in casute nu ii chiar in ordine am incercat sa schimb putin deoarece este si disconfortul sa fie doar 3 bai la 4 camere, in casuta, si plus de asta cei care sunt in camere se cunosc mai bine unii cu altii.

                PS. Pentru intrebari/reclamatii/sesizari Contactati : Costea Adrian Razvan Tel : 0743028440 E-mail : keanurev@yahoo.com
                Last edited by KeanuRev; 22 April 2010, 10:29.
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • hei si eu am platit azi tot 240 iti dau mail cu chitanta si vreau cu martongrigore+sotia+copilul - 1 Camera cu pat mare - VINERI in casuta .
                  Last edited by adimrv; 15 April 2010, 22:15.
                  sigpic #

                  Comment


                  • Deocamdata ai 1 casuta toata pentru tine) sa vedem cati se mai strang... astept chitanta.
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • keanu...facut tranzactia,sper sa fie bine.(54 RON)
                      adimrv...dar cu mine nu-ti place sa stai?
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • daca iti place alchoolul da sau faci schimb cu marton
                        sigpic #

                        Comment


                        • Avem o mica mare problema.. poate unii o stiu.. la verdi nu mai mergem deoarece "marlanii" de acolo nu vor sa ne cazeze doar daca luam toate camerele de vineri, ceea ce nu ii posibil... o sa incercam la pensiunea adela, cunoscatorii stiu despre ce ii vorba si la crinul daca mai trebuie camere. Maine o sa pun situatia exacta ce si cum. Multumesc.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Mah...eu unul am fost pentru Adela de la bun inceput!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • si mie imi place Adela, e o fata cuminte? si e mai mok

                              Comment


                              • am eu grija de tine "nasule "
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google