Intalnire Regionala La Deva 18-19 Decembrie 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Marton,fa o lista si cu participare numa poti sa ma treci primul

    Comment


    • #47
      Primul pe lista la mancare !!!
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • #48
        ceva e foarte ciudat pe-aici, la regionala de la cluj a fost mult mai activ thread-ul, aici de ce nu e? :|

        Comment


        • #49
          una la mana ar fi distanta, dar un impediment pt unii ar fi data organizarii. poate multi sunt atunci pe la tara in vederea pregatirii Craciunului, poate de aceea.
          multa bafta va doresc si sa ne vedem cu bine la anul.
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • #50
            colegu de mai sus spunea de regionala d ela cluj, nu de cea de la sibiu, brasov, pitesti, etc.
            daca aduci in dicutie distanta, ia o harta si vezi unde e cluju si unde e deva si km faci de la bucuresti.

            despre data nu ma pronunt, e alegerea lor.

            dar mai e o chestie: asteptam pe oricine doreste sa vina indiferent ca e de la constanta sau bucuresti dar ideea e ca la deva se organizeaza REGIONALA, nu nationala. asa ca domnule Mario cu nr jmek de bucuresti lasa comentariile si misca-ti fundu la intalnire.

            Comment


            • #51
              raule am pregatit si microfoanele pentru karaoke

              Comment


              • #52
                Am angajat si animatoare suedeze pe placu' tuturor...
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • #53
                  Va reamintesc ca in 21 decembrie 2008 a mai fost o intalnire de acest gen.Au fost peste 60 de persoane si 36 masini si asta a fost neprogramata sa zic asa.Care va mai recunoasteti in poza de grup?
                  Attached Files
                  Last edited by alex_comisaru; 7 November 2010, 20:48.

                  Comment


                  • #54
                    Eu m-am gasit in poze, si pe altii....

                    Comment


                    • #55
                      Si cluju ii prin poze.. o sa participam si noi ca doar nu ii mare distanta noi nu prea postam pe forum.. o sa venim si noi cu cativa participanti cel putin vreo 3 masini. detalii o sa le dam pe parcurs
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #56
                        Din Timisoara sunt 3 masini pe lista , sper foarte mult ca drumul sa fie prietenos
                        sigpic #

                        Comment


                        • #57
                          Ruta Timsoara_Recas_Lugoj_Deva este in stare foarte buna, asfaltata proaspat in mare parte.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by alex_comisaru View Post
                            Va reamintesc ca in 21 decembrie 2008 a mai fost o intalnire de acest gen.Au fost peste 60 de persoane si 36 masini si asta a fost neprogramata sa zic asa.Care va mai recunoasteti in poza de grup?
                            mda ... am amintiri si placute si neplacute legat de evenimentul ala Nu m-am regasit in poze, dar m-am regasit pe filmarea lui cristi
                            Adevarul e ca nu a fost programata dar i s-a facut un lobby puternic. De asemenea, in anul acela nu prea au existat regionale (sau cel putin nu la nivelul de anul asta), oamenii erau "disperati" dupa o intalnire si o alta idee a fost "ridicarea" celor din Deva care se intalneau in numar redus la acea vreme. Din aceste motive, participarea a fost cu mult peste orice nivel asteptat de catre noi. A fost de fapt prima intalnire care a aratat ca "se poate" si un numar mare de participanti chiar si pentru o intalnire de cateva ore.
                            Pe scurt, altele au fost datele problemei, nu prea poti face comparatii.
                            Last edited by bubu_vasile; 8 November 2010, 09:14.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #59
                              da bubu_vasile stiu ca nu poti face comparatii.pentru intalnirea aceea tu ai fost vinovatul si iti multumim.Ne-am bucura sa ne adunam macar atatia cati am fost atunci,plus ca s-au mai inscris pe forum destui membrii noi de la acea intalnire.

                              Comment


                              • #60
                                "vinovatii" au fost cei care au mers atunci acolo ... eu doar v-am bantuit.
                                oricum e clar ca nimeni nu se astepta la atatia participanti pentru ca erau aceleasi discutii ca si acum: se apropiau sarbatorile, drumurile erau riscante (tin minte cand l-am sunat pe cristi si mi-a zis ca ninge si e nasol drumul ... am avut ceva mustrari de constiinta) si distanta ...
                                asa ca aveti rabdare, lucrurile se vor mai precipita

                                PS multumiri trebuie sa primeasca cei care au facut si atunci un efort sa participe. eu consider si acum ca a fost cel mai frumos "reality show" din istoria LC din punct de vedere a emulatiei spirituale ...
                                Last edited by bubu_vasile; 8 November 2010, 12:21.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google