Intalnire Regionala La Deva 18-19 Decembrie 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Deci d-nule Vasile....s-o facem lata acu'......cred ca se poate
    Daca trebe...te astept cu paine si sare...ce zici ? te bagi ?
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • #62
      Parca m-as baga si eu. Pana la sfarsitul lunii ma voi hotari sigur dar in principiu o sa vin si eu
      sigpic

      Comment


      • #63
        hmm.... si eu as vrea sa vin!! dar inca nu stiu nimic sigur...
        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

        Comment


        • #64
          Originally posted by Vip3R View Post
          colegu de mai sus spunea de regionala d ela cluj, nu de cea de la sibiu, brasov, pitesti, etc.
          daca aduci in dicutie distanta, ia o harta si vezi unde e cluju si unde e deva si km faci de la bucuresti.

          despre data nu ma pronunt, e alegerea lor.

          dar mai e o chestie: asteptam pe oricine doreste sa vina indiferent ca e de la constanta sau bucuresti dar ideea e ca la deva se organizeaza REGIONALA, nu nationala. asa ca domnule Mario cu nr jmek de bucuresti lasa comentariile si misca-ti fundu la intalnire.
          .....sunt pe jos de ras.......
          bafta la organizare....
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • #65
            Originally posted by mario popa View Post
            .....sunt pe jos de ras.......
            bafta la organizare....
            daca vine mario vin si eu....(am vazut ca aveti karaoke ) sunt fanul lui nr....3 ))

            on topic....pitestiu s a incaltat de iarna... Daca nu ne blocheaza zapada (re) venim pe la voi
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • #66
              Va asteptam cu drag pe toti.
              Pentru avansuri: Petriu Mihai, COD IBAN:RO69RNCB0318026992480001, BCR suc. Deva, SWIFT: RNCB RO BU.
              -Confirmati plata avansului la: m_petriu@yahoo.com sau martongrigore@yahoo.com.
              -Mentionez ca avansul trebuie trimis pana in 30.11.2010, iar ptr cei care doresc sa participe doar la masa festiva si isi doresc sa se cazeze pe cont propriu sa anunte.
              Multumesc, LC Deva.
              Last edited by bubu_vasile; 9 November 2010, 16:57. Reason: corectie luna

              Comment


              • #67
                nimeni nimic?

                Comment


                • #68
                  Ia-i incet ca-i sperii

                  Comment


                  • #69
                    Mai faceti si voi putina reclama pe thread-ul asta!
                    Postati si voi daca a platit cineva avans, cine vine, de cand, etc

                    Comment


                    • #70
                      Pai, ma gandesc, ca deocamdata, lumea sta in asteptare, sa vada ce fac inainte de Craciun. Ca daca ar mai fi doritori, ar actualiza lista de cazare. Cred ca pe ultima suta de metri (inainte de 30 noiembrie), se vor mai anunta doritori. Si asa e bine.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Intalnirea regionala din acest an, se va tine in perioada 18-19.12.2010, locatia a fost aleasa lacul Cincis, hotel Casa Alba. Hotelul are 30 de camere toate au baie proprie si tv, 10 camere cu pat matrimonial si 20 de camere cu 2 paturi ( paturile nu se pot uni), majoritatea camerelor sunt cu vedere spre lac, apa calda non stop. Restaurantul are o capacitate de 170 de locuri + loc de dans. Parcarea este incapatoare, locatia este imprejmuita si pazita.

                        Intristarea: pretul unei camere este 80 de lei, iar masa festiva 35 de lei, meniul ideal ar fi:
                        - ciorba de perisoare sau porc, se poate si vacuta daca imi comunicati din timp;
                        -gratar de porc sau pui cu garnitura asortata (orez, legume, cartofi) ;
                        -salata asortata;
                        -o cafea;
                        -2 beri (ursus sau becks) sau suc;
                        -paine, smantana, ardei.
                        Daca se ocupa 25 de camere micul dejun este inclus in pret ( paine, sunca, cascaval, omleta, rosie, cafea) daca nu, se poate servi micul dejun la preturi cuprinse intre 6 si 16 lei.
                        Alte preturi: cafea 4 lei (scump), bere ursus 3,9 lei, tuborg 4 lei, becks 3,8 lei, ciorba de burta 8 lei cu tot ce trebuie, etc.
                        Program: vineri 17.12.2010 de voie, vom sta la dispozitia invitatilor pentru a vizita imprejurimile.
                        sambata 18.12.2010, ora 11-12 primirea si cazarea invitatilor,
                        12.00- 16.00 concurs de indemanare cu sau fara premii, daca este zapada fotbal sau bulgareala,
                        16.00- 17.00 pregatirea pentru masa festiva (ruj, farduri, etc)
                        17.00 -09.00 chef de chef, karaoke, dans si voie buna.
                        duminica 19.12.2010, -09-10 cine mai poate mic-dejun sau castraveti acri,
                        10-11 pregatirea de plecare spre Ghelari ( daca drumul este practicabil) , vizitarea bisericii, daca nu via Hunedoara vizitam Castelul Huniazilor sau Corvinilor.
                        13.00-14.00 cine doreste masa de pranz la pizzeria Galenna
                        16.00- 24.00 pupaturi,barfe, despartiri, lacrimi pentru ziua de luni ca mergem la scarbici.
                        In cel mai scurt timp voi comunica un cont ptr avansuri (minim 50 ron)
                        La data de 30.11.2010 trebuie sa am situatia celor care vin cu cazare, fara cazare,doar masa festiva, sau celor care nu doresc nimic


                        Va asteptam cu placere
                        Logan Club Deva, Marton 0727638358


                        lista cazare:
                        1 - adimrv + sotia + fetita - camera pat mare 2 nopti trimit avans prin doctoru
                        2 -JREwing + sotia: O camera cu pat mare, 2 nopti (ajungem vineri seara).
                        3 - Rouge de Feu, din Arad. O camera cu pat matrimonial, de vineri dupa amiaza. Doua nopti.
                        4 -
                        5 -

                        Comment


                        • #72
                          Trebuie sa vorbim pe mess sau sa-mi trimiti un mesaj, sa vad exact cat trebuie sa platesc
                          Last edited by sibianul; 17 November 2010, 23:10.

                          Comment


                          • #73
                            Am vorbit cu JREwing si trimite si el avansul tot prin doctorul poate vrea si Razvy
                            sigpic #

                            Comment


                            • #74
                              Grigore,pune si lista cu cei care vin fara cazare

                              Comment


                              • #75
                                Eu mi-s in Timisoara, cand o fi de trimis finantele la Deva da-mi un fir, MeReVe-ule
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google