Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A.M.R.- 27 de zile pentru cei de Vineri
    A.M.R.- 28 de zile pentru cei de Sambata

    noi, cei de Sambata suntem crema cremelor!
    Vineri vin toti betivii, Sambata vin oamenii seriosi
    Last edited by Bleizer; 5 February 2011, 08:29.
    lipsa text

    Comment


    • aha. multumim de reclama bleizer ;)
      te astept sa ne pozezi mahmuri

      Comment


      • @Bleizer - adica aia care vin de vineri sunt betivi ??????????? Rusinicaaaaaaaaaaaaaaa

        Comment


        • mai glumim si noi frate Kostakche
          atunci scriu asa...ziua beau oamenii sanatosi, seara beau toti nebunii
          lipsa text

          Comment


          • Frate Guvernator, o iei pe spate !!! dar lasa ca te scap io....
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • contul unde puteti vira plata ptr. avans sau plata integrala este :RO 19 RZBR 0000 0600 0854 4393

              Va rog sa faceti plata avansului sau integral pana cel tarziu in data de 15 Februarie.


              Contul este deschis la Raiffesen si va rog cand se depun banii sa specificati pe foaia de varsamant userul de forum asa cum sunteti trecuti si pe lista ,si nu numele vostru,ca sa stiu de la cine sunt banii.Ii specificati casierei sa treca userul la ce reprezinta depunerea (ca sa apara si la mine pe foaia de retragere).

              Va astept cu mare drag pe toti ,si mai comunicati si la alti colegi de club detalii despre regionala poate mai sunt doritori care vor sa vina dar inca nu stiu de regionala.

              Suntem in ultimele pregatiri de surprize ptr. voi..asa ca va fii la maxim totul..

              A sa nu uit ..NU ESTE ACCEPTATA BAUTURA ADUSA DIN AFARA LOCATIEI..asa ca daca aduceti ceva faceti-o mai ferit,mai pe ascuns, sa nu bata la ochi sau sa vada careva ceva .Va multumesc ptr. intelegere.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • ne-ai dat perversa.. deja ne tziuie )
                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                Comment


                • deviza Logan Club Romania- aici toti suntem prieteni!

                  A.M.R. - 26 de zile pana Vineri
                  A.M.R. - 27 de zile pana Sambata

                  cum frate si noi cei care bem lapte, e interzis sa aducem asa ceva?, laptele e o bautura racoritoare, hranitoare si se face si cocktail cu lapte
                  daca si laptele e interzis, atunci o sa bem de la sfarcuri
                  lipsa text

                  Comment


                  • Bleizer, poate aduci cu tine gagica din avatarul tau, cred ca are lapte pentru toti!
                    Last edited by cory; 6 February 2011, 09:57.
                    Zambeste, maine poate fi mai rau!

                    Comment


                    • poi daca nu e acceptata beutura din afara locatie n-am facut nimic... nu mai are nici un farmec

                      Comment


                      • sebi ai ziso tata cum n avem voie..am fost la mare la munte,dar nimeni nu mia interzis cu ce sa vin platesc cazarea e treaba mea ce mananc si ce beau..aici sau stricat oricum imi iau.
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • Deviza Logan Club-aici toti suntem prieteni si mari betivi!

                          mei, nu aveti voie cu bauturi alcoolice, doar cu bere fara alcool, lapte, sucuri, ceai de dude, socata, shoricata si cafea cat cuprinde, cei care sunt prinsi ca fac galagie si cu bauturi alcoolice sunt batuti la
                          Last edited by Bleizer; 6 February 2011, 12:41.
                          lipsa text

                          Comment


                          • eu vam zis ce mi sa comuniat ,puteti sa duceti dar trebuie sa consumati si de la bar,sa nu sariti calu cu ce aduceti ,sidaca aduceti nu o beti in incinta locatiei ca sa nu se vada ca aveti bautura adusa din afara.nu am ce face ,data trecuta sa sarit calu cu bautura adusa din afara si mi sa atras atentia asupra acestui fapt.Asa ca va rog fiti intelegatori si voi si faceti-o pe ascuns cu bautura...mai cumparati si de la bar cate ceva totusi..o sa vem preturi mai mici fata de cele normale.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Originally posted by florin_dnf View Post
                              sebi ai ziso tata cum n avem voie..am fost la mare la munte,dar nimeni nu mia interzis cu ce sa vin platesc cazarea e treaba mea ce mananc si ce beau..aici sau stricat oricum imi iau.
                              Colega, las' ca iti dau io niste otrava de Ardeal
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Originally posted by sebi8ta View Post
                                eu vam zis ce mi sa comuniat ,puteti sa duceti dar trebuie sa consumati si de la bar,sa nu sariti calu cu ce aduceti ,sidaca aduceti nu o beti in incinta locatiei ca sa nu se vada ca aveti bautura adusa din afara.nu am ce face ,data trecuta sa sarit calu cu bautura adusa din afara si mi sa atras atentia asupra acestui fapt.Asa ca va rog fiti intelegatori si voi si faceti-o pe ascuns cu bautura...mai cumparati si de la bar cate ceva totusi..o sa vem preturi mai mici fata de cele normale.
                                Sper sa pui cat de curand preturile de la bar.sa ne orientam si noi
                                Merge sa bem cate o bere de la bar si 10 de la pachetel?


                                Raspuns : Da merge o bere de la bar ..dar nu 10 de la voi mai putine ca sa nu bata la ochi.
                                Last edited by sebi8ta; 7 February 2011, 00:07.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google