Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine mai are curaj sa vina cu gume de vara? Ca sa nu fiu eu singurul care vine cu vaporul plutind in zapada.
    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

    Comment


    • Doc, nu e problema de venit, la dus o sa ai de furca, daca duminica va fi vremea asa cum se preconizeaza, o sa dansezi putin pe zapada
      sigpic
      Logan 1.4 Dynamic Blue

      Comment


      • eu vin cu alea de vara )) ce o fi o fi!
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • @ma_shina: multa sanatate sa dea Dumnezeu.. te astept sa ma plimbi prin Bucuresti atunci
          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

          Comment


          • Pana acum m-am descurcat in zapada prin jurul casei, dar pe aia de brasov nu am incercat-o. Sa speram ca este bine, oricum am timp de gandire maine.
            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

            Comment


            • orice loganist este bine venit la intalnire, chiar daca nu este pe lista, te asteptam cu mare placere ! ! ! Una peste alta, daca asfaltul e uscat si nu sunt probleme mari eu azi ma duc sa imi urc jantele pe 17" pe masina, ca anul trecut am stat cu ele in masina( erau noi in cutie) ca doar deaia m-ati votat si am castigat la acea categorie ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Originally posted by stresu View Post
                sambata este o zi plina intr-adevar, duminica dupa masa de pranz si imbratisarile calduroase veti putea merge unde va pofteste inimioara
                Hmm.. Oare de ce imi face impresia ca varianta asta o stiam?

                Comment


                • Originally posted by cos_min_i View Post
                  Adica ce vrei sa spui?
                  Te referi la cineva anume?
                  Nu...vorbeam la general...tu sa vii cu un cataroi ca pe ala l-ai tocit.
                  Hai...sa fie veselie si galagie.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by sebi8ta View Post
                    ..Fetele au surprizele lor si baietii surprizele lor..fiecare aveti cate ceva de facut.
                    Ceva imi da cu virgula aici... Nu vi se pare ca lipseste ceva?
                    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                    Comment


                    • Eu vin incaltat cu Michelin-urile din fabrica...deci tot gume de vara

                      Comment


                      • Originally posted by sebi8ta View Post
                        Ma_shina ..imi pare rau sa aud ca ai prbleme ..sper sa le rezolvi repede si in mod pozitiv..ne vedem cu alta ocazie ..asta e..

                        Atentie ..va sfatuiesc sa va tineti gumele de iarna pe masini ,unde se vor parca "masinili"....(vorba lui vanghelie)..ESTE ZAPADA..
                        Pe asfalt nu e nimic ..e uscat uscat..se cicula ca si vara pe asfalt,zapada este doar unde nu sa umblat deloc ,nu este mare maxim 5cm.
                        Sa vedem ce facem cu frigu ..ca vad ca nu vrea sa se mai incalzeasca ,sa vina soarele ala torid..deocamdata pregatitiva cu haine mai groase la voi sa nuva fie frig...de..e munte totusi..si maibate si vantul

                        mai sunt 2 zile si incepe distractia ,si in primul rand bucuria de a ne revedea si a depana amintiri si idei ..prima dta pe anul asta.
                        Vam pregatit o gramada de surprize faine ..la care va rog sa participati toti ,sa nu va eschivati sa nu participati..Fetele au surprizele lor si baietii surprizele lor..fiecare aveti cate ceva de facut.
                        Cheful cel mai tare se va tine inauntru in restaurant conform programului scris in postul din urma .

                        Am marea rugaminte ca Sambata la ora 12" sa fiti toti laolalta in curte in fata restaurantului unde va voi comunica desfasurarea programului intalnirii si rog pe aceasta cale sa respectm orele din programul de desfasurare a evenimentului.Cine nu va participa conform programului ,va pierde tot ce se va intampla in acele momente...deci va fi ghinion de nesansa..

                        Va asteptam cu mare drag pe toti si nu exista alte modificari la cazare si programul de desfasurare a evenimentului.orice nelamurire sunatima la 0743048988 ..sunt fierbinte si disponibil ...

                        Salutare Sebi,
                        Te rog sa faci urmatoarele modificari la lista si rezervarile de Pitesti
                        Logan Club Pitesti :

                        1. DISSSEL..........................1 masina=de Vineri
                        2.costyn955.......................1 masina=de Vineri
                        In locul nostru o sa vina MAU + prietena , de vineri

                        3. uko+Uko.Jr.....................1 masina=de Vineri
                        4. florin dnf +sotia…..........1 masina=de Vineri
                        5. PoRo+sotia....................1 masina=de Vineri
                        6.VIOREL JIJI+prietena.........1 masina=de Sambata
                        7.ionut CIA+sotia…............1 masina=de Sambata
                        8.dany_av+teseveu………...1 masina=de Vineri - sambata
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Si eu vin tot cu opinci de vara. Don't ask! Sebi, sa montezi o plasa undeva sa ma opresc si eu.

                          Comment


                          • >>>

                            Dupa ultimele anunturi meteo ... sambata vor fi maxim 4 grade iar duminica precipitatii mixte ... deci daca e sa fie chef atunci sa fie chef ... si bineinteles, se stie - STRESU!!!

                            Drumuri mune si sa ne vedem cu bine weekendu asta.
                            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                            Comment


                            • dati zapada din curte
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • auzi sebi ce te asteapta daca ninge

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google