Intalnire LoganClub in zona de vest

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da sunt si eu de acord ar trebui schimbat moderatorul. ) inca 1 zi maine si tay tay am plecat la lucru sa fac bani pusy:* maine fac bagaje
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • Originally posted by bubu_vasile View Post
      OFF:
      io deja iara ma enervez ... unde la inceput cineva s-a simtit jignit de formularea forumului, acum nu mai putem scapa de el ...
      asta e un thread in care posteaza cei care sunt curiosi de intalnire. m-am facut inteles ???
      offtopic
      ma da' suparacios mai esti! Stai calm ca faci ulcer!. n-ai de ce sa te enervezi, trebuie doar sa gusti o gluma.
      de unde am aparut? de pe forum! daca e o problema spune-mi si va las in pace!

      ontopic
      as fi fost interesat daca deshteptu de taica-miu nu planifica o calatorie de business la chisinau (this weekend), si veneam mai mult ca sigur.
      Last edited by Omega; 14 May 2008, 19:40.

      Comment


      • @ PH 85 MRS Banuiesc ca ai sa treci prin Sibiu. Eu plec Sambata la ora 5 dimineata. Ti-as recomanda sa eviti scurtatura Rasnov-zarnesti-Sercaia(drum rau: vezi threadu starea drumurilor si meteo).
        Abia astept s-o tai spre FELIX!
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • Nu va suparati,acum am intrat,a fost intalnirea d la felix???

          Comment


          • Noup De vineri pana duminica.. De fapt intalnirea ii SAMBATA in data de 17.05.08 Te asteptam cu drag.

            Daca citeai cateva posturi anterioare si vedeai data faceai singur legatura
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Nu ma supar si nici nu vreau sa pleci ... am pierde admiratori, dar daca tot nu vii (nu prea inteleg motivul: lucrezi sau pleci in excursie in moldova ? ca nu mai stiu exact) atunci lasa-ne pe noi sa ne desfasuram

              ca eu cu streulea avem bilele cam mari si ne trebuie spatiu mai mult. prietenii stiu de ce

              LE: raspuns pentru Omega
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Multumesc frumos!!!

                Comment


                • Originally posted by bubu_vasile View Post
                  Nu ma supar si nici nu vreau sa pleci ... am pierde admiratori, dar daca tot nu vii (nu prea inteleg motivul: lucrezi sau pleci in excursie in moldova ? ca nu mai stiu exact) atunci lasa-ne pe noi sa ne desfasuram

                  ca eu cu streulea avem bilele cam mari si ne trebuie spatiu mai mult. prietenii stiu de ce

                  LE: raspuns pentru Omega
                  lasa ca va desfasor eu la urmatoarea intalnire de nu va vedeti! Zici ca aveti bile mari? nu discut pana nu va controlez! Sa simt io cu mana mea cat de mari sunt!

                  Comment


                  • Alooo, ia sa-mi lasa-ti bilutele in pace, clar? . si nu va mai luati de Omega oricare ar fi nelamurirea voastra.

                    astia de la accuweather ziceau zilele trecute ca o sa fie cald si partial nori. acuma imi zic ca ploua miine dar simbata si duminica soare.
                    @nony: te asteptam la felix

                    legat de schimbarea moderatorului, si ea e tot o streulea , sinteti siguri ca vreti sa fie ea moderatoare?
                    mai azi la scirbici si miine la baie
                    Last edited by crististreulea; 15 May 2008, 09:24.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Intrucat eu sunt singurul care vin din directia Deva, v-as ruga sa-mi dati careva un numar de telefon pe PM.
                      Vila Crinul, este in Felix sau in satul Sinmartin? Banuiesc ca ne vom intalni acolo, sambata pe la ora 11 ?
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • Nici o miscare pentru ce i din Oradea

                        Comment


                        • Pai nici nu este intalniri locale la oradea asa ca nu prea ne asteptam poate ne faci o vizita sambata in jurul ore 12 -1
                          te asteptam ACuma fac bagaju la ora 23:43
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Eu il voi suna pe streulea sa ne explice dupa ce iesim din Oradea
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Na cam asta a fost! Cristi, mersi de ajutor..condu prudent si ne vedem acolo
                              Vali cu tine ma vad in Timisoara in jurul orei 08:00 , apoi o luam usor spre uriasu' de bubu.. si sa speram ca vremea tine cu noi

                              Comment


                              • Jesus man culcate) nai somn la ora asta?
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google