Intalnire LoganClub in zona de vest

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saluter.am vazut ca veniti la oradea?pe cand,cum unde si de ce?eu sunt din oradea dar se pare ca sunt cam singurul care se baga in seama pe aici.daca aveti timp si chef careva din voi sa dati un pm cu cine vine si unde va intalniti poate dau si eu ochii cu voi (daca vreti binenteles) ca as citi acuma tot topic`ul dar dimineata trebe mers la munca pe 9 astept mesaj daca vede careva ce-am scris
    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

    Comment


    • Baieti...care inca nu ati plecat...distractie maxima la Felix si drum bun ...conduceti prudent.
      Astazi e ziua Monei sa nu o iertati cu cinstea
      sigpic

      Comment


      • Pfoai ce am uitat de ziua nevestei, merg so tzuc acum.
        gata, e fericita acum.

        ontopic: am terminat bagajele, in 20 minute decolez

        later edit:
        in acest moment partial noros
        vineri toata ziua partial noros si 27 grade
        simbata 26 grade
        duminica 26 grade

        pfoai, nici ca se putea mai bine

        cei care veniti, conduceti prudent!
        Last edited by crististreulea; 16 May 2008, 07:01.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • MULTI ANI TRAIASCA, MULTI ANI TRAIASCA, LAAA MULTI ANI !!! CINE SA TRAIASCA, CINE SA TRAIASCA, LAAA MULTI ANI ??? MONA SA TRAIASCA, MONA SA TRAIASCA, LAAA MULTI ANI .... SI STREULEA SA TRAIASCA, SI STREULEA SA TRAIASCA, LAAA MULTI ANI !!!

          si sa faca cinsteeee ...
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • @ streulea La multi ani pt asupritoare
            ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
            YO2MKL
            sigpic

            Comment


            • Madam Streulea, La multi ani!
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • La multi ani Mona!
                No, apoi blana
                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                Comment


                • Originally posted by KeanuRev View Post
                  Jesus man culcate) nai somn la ora asta?
                  Numai ce ajunsesem de la munca.. ;-) somn aveam cat pentru vreo 4

                  p.s. La multi ani, Mona!

                  Originally posted by curs3d View Post
                  Saluter.am vazut ca veniti la oradea?pe cand,cum unde si de ce?eu sunt din oradea dar se pare ca sunt cam singurul care se baga in seama pe aici.daca aveti timp si chef careva din voi sa dati un pm cu cine vine si unde va intalniti poate dau si eu ochii cu voi (daca vreti binenteles) ca as citi acuma tot topic`ul dar dimineata trebe mers la munca pe 9 astept mesaj daca vede careva ce-am scris
                  Ajungem sambata in jurul orelor 12 la Felix. Ramanem acolo pana duminica.
                  Last edited by crististreulea; 18 May 2008, 22:52.

                  Comment


                  • Si am ajuns si la Felix, ne-am intalnit 13 masini, ne-am facut stafide, si acum ne pregatim sa mergem sa mancam. Cateva poze de la sedinta foto. Restu pun colegii care au facut.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Am ajuns si noi acasa ... rupti de somn si de oboseala. cu toate Rouge de feu a umblat pe alte carari decat noi (si prin felix si prin Oradea) ghiciti unde ne-am intalnit din nou ? la Salonta la millenium la mancare

                      nu e momentul acum pentru poze ca abia tastez asa ca maine o sa pun pozele.

                      Faina zi !!!
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Am sa incep eu cu primele impresii.. dupa care o sa il las si pe Streulea sa faca si el o mica "compunere". Vineri cand am ajuns acolo a fost frumos.. vremea a tinut cu noi, a fost un soare puternic;). Dar din pacate.. l-am facut pe cristi sa astepte putin.. ca am venit mai incet dar tot am ajuns cumva, iar el dormea bine mersi ) parca era pe alta lume si ce pozitie avea la dormit.. pacat ca nu l-am pozat. Anyway.. a trecut ziua de vineri am fost la bazin apa calda super ok. A venit si ziua de sambata.. pe la ora.. 10 jumate am reusit si eu sa ma trezesc(cu greu) iar primul participant la trafic daca nu ma insel a fost @valeriu61 sau.. cei din oradea nu mai stiu exact. (baieti de treaba astia din oradea pacat ca sunt putini:| Putina organizare si se inmultesc si ei). Anyway a trecut timpul si uite ca or aparut si aradenii. Atunci chiar ca s-au inmultit(ham-ul era de invidiat)aa.. si dupa valeriu61 a aparut si Sp!Ke cu mai multe indrumari prin telefon a gasit si ei villa. DUpa ce am reusit sa ne strangem toti, am plecat la o mica sedinta foto. Pozele le vedeti mai jos. Iar dupa o zi obositoare de condus pentru unii.. o bine meritata baie.. a fost binevenita. Cei din arat din pacate au ramas foarte putin.. :| Dar oricum le multumim pentru prezenta. Seama am incheiat-o cu o masa copioasa si dupa aceea cu un lecturat pe cinste. In ziua de duminica.. dimineata pentru altii.. eu pe la 11 strangeam boarfele din camera, deci nu era deloc dimineata, am plecat la Pestera Ursilor dupa un tur de 40 de minute, (care tin sa precizez ca a fost super, merita vazuta pestera pentru cei care nu au fost ii super frumoasa, ). parca lipsea ceva.. era mancarea.. am plecat sa mancam undeva la un restaurant (recomandat de csebalyn) care.. de fapt acolo foamea o faci asteptand mancarea... Am rabdat putin foarme.. asa putin in jur de 1 ora si vre-o 10 minute.. dupa care a venit mancrea yepee. Am infulecat repede si am tulito catre casa ca era tarziu oricum. Cam asa sa desfasurat intalnirea de la Felix. Cei care nu au venit au pierdut o distractie pe cinste. Imi pare rau ca nu au venit.

                        Toti baieti si fetele.. sunt super de treaba.. cand mam despartit de baiati mi-a parut foarte.. rau.. macar o zi de era. Cine ii cunoaste mai bine stiu despre ce vorbesc. O sa ma duc oriunde cu ei. A da.. si era sa uit si Sp!Ke baiat de milioane.. ii multumim de prezenta.

                        Tot ce pot sa spun ca a fost o experienta de neuitat

                        Am atasat cateva poze mai jos de la intalnire.. sa va faceti o ideea de cum a decurs intalnirea.


                        PS : @Csebalyn, @crististreulea DACA AM GRESIT ORTOGRAFIA MULTUMESC FRUMOS PENTRU CORECT VA IUBESC CA TRAITI *:*:*
                        Attached Files
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Am ajuns si eu acasa, in final. rupt de obosit sint , deci clar n-am nici un fel de inspiratie pentru o compunere coerenta.
                          am vorbit cu toti la telefon si au ajuns toti cu bine acasa, doar Sp!ke era la intrare in Rimnicul Vilcea. deci pe la 12-01 noaptea ajunge si el acasa.

                          am ajuns vineri pe la ora 12, ne-am cazat la vila(conditii impecabile!), am pus capu pe perna si dus am fost. o venit si keanu cu niste preteni de familie, ne-am imbracat si am mers la strand. ne-am facut stafide, rupti de obositi si am mers la masa. seara pe a 11 am picat toti rupti. dimineata mai obositi ca si seara, am asteptat sa vina si restul. primul a fost valeriu61 urmat la 30 minute de catre Sp!Ke. Sp!Ke avea o fata de om distrus... n-a dormit de mai bine de 24 ore, ce sa-i faci, emotiile .
                          au aparut si cei 2 oradeni urmati la scurt timp de funky din resita, seba si vali007 din timisoara si o gramada de aradeni inghesuiti in 5 masini. parca vreo 10-12 la numar.

                          am mers din nou la strand, evident, si ne-am facut din nou stafide. apa calda pe la 37-40 grade, o placere sa vegetezi ca hipopotamii. aradenii s-au carat acasa pe dupamasa iar restul de hipopotami au ramas pina la ora 19 sa vegeteze in bazinele cu apa calda. ce-i adevarat ca am stat si vreo 20 minute pafara ca sa suga si stafidele o bericica rece, eu fiind unul dintre ei . m-au filmat cu 3 camere video si m-au si pozat, asa ceva nu trebuie uitat
                          ca sa nu pun ca in seara de simbata am stat pina la ora 2 noaptea la un pahar de vorba si intre timp am mai supt o bericica, evident din nou pozat si filmat, altfel nu se putea.
                          duminica dimineata cu pareri de rau ca a trebuit sa ne trezim, obositi fiind am plecat catre pestera ursilor, fain o fost, 10 grade inauntru si lesinai afara de caldura.
                          am mers la restaurantul recomandat de csebalyn unde unii au fost serviti dupa 30 minute, altii dupa o ora
                          funky a plecat mai repede ca sa nu prinda noaptea si n-a mai stat sa manince.
                          asa ca s-a gatat intilnirea si fiecare a luat-o care incotro in final ajungind acasa.

                          am fost coerent?
                          VOI AVETI IDEE CE ATI PIERDUT? va spun eu , NU

                          fain o fost, forte fain. no ma bag la somn ca miine oricum o sa fiu leguma la servici. ce treceri... stafida-->leguma

                          am uitat sa precizez, baieti si fete tare de treaba, tare fain o fost la intilnirea asta! Dar cred ca am mai zis.
                          urmatoarea intilnire o facem la cluj, numa asa ii putem lua de oO pe cei 3 clujeni care au dat avans si nu au venit la felix
                          Last edited by crististreulea; 18 May 2008, 23:17.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Da da La cluj ) Va duc la strand ma baieti ) vine.. si spike la socrii.. va fac eu un sejur asa de 3 zile sa aveti ce vizita
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Inca ceva, nu ma stresati cu filmul
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Eu acuma cred ca dorm, dar o mana de-a mea a venit la tastatura sa va spuna noapte buna! Poze maine!
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google