NATIONALA 22-23-24 IULIE Pe TRANSALPINA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cand sunt mai multe masini e mai greu ca una singura (unu depaseste doi nu pot si tot asa trebie sa astepti sau sa fi asteptat). Da important e sa ajungeti toti cu bine ca sa va puteti distra. drumuri bune sa aveti
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • 24 de ore.... am intrat pe ultima suta de metrii X
      id messenger:merlan.alexandru

      Comment


      • timisoara pleaca pe la 5 dimineata nu mai este rabdare de loc...bumtzi bumtzi bumtzi!!!

        Comment


        • Hai ca mai avem putin si ne intalnim.

          Drum bun tuturor si sa ne vedem cu bine acolo.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Ady+p + Camy m`au anuntat ca au o problema si se retrag.
            scoate`tii din lista sa nu incurce.

            Drum bun tuturor !

            Comment


            • Originally posted by CataFOF View Post
              stai linistit , 2 masini pleaca seara pe la 6-7 din bucuresti....
              Cred ca o sa ma lipesc si eu de voi... ne auzim la telefon.
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • 01.sebi8ta+Misu-P = 1 masina..1 camera pat matrim. L.C.Kronstadt (de Sambata) la Eden
                02.nairod+prietena+Sebi = 1 masina..1 camera pat matrim. L.C.Kronstadt(de Sambata) la Eden
                03.sonyffr+mikyffr = cu sebi8ta..1camera pat matrim. L.C.Kronstadt (de Sambata) la Eden
                04.florinc99+Nicosianu = 1 masina..1 camera pat dublu L.C.Kronstadt (de Sambata) la Eden
                05.dhp+prietena = 1 masina..1 camera pat matrim.L.C.Timisoara (de VINERI) la Eden
                06.DjKata+prietena = cu florin_99..1 camera pat matrim. LC Kronstadt (de Sambata) la Eden
                07. ToranagaSama+prietena+ Ronin81 = 1 Masina = 1 camera cu 3 paturi L.C.Bucuresti (de VINERI) la Eden
                08. `dada + SDP +. maryus_laudat + Mario + Canto = 1 masina..1 apartament LC Bucuresti (de VINERI) la Eden
                09. Cristivsb + Mada +vyp+Cosmina = 1 masina..1 apartament L.C. Sibiu (de VINERI) la Eden
                10. 17PnF + ????????? = 1 masina.. cu cortu L.C.Bucuresti (de Sambata) la iarba
                11. mary.bia66 = 1 masina .. ????............ L.C.Targu Jiu
                12. CataFOF +andreea+bobbyG3+bode = 1 masina..cu cortu L.C.Bucuresti (de VINERI) la iarba
                13.Vip3rutzu+Anca+Dragman+Mira =1 masina..1 apartament L.C.Bucuresti (de VINERI) la Eden
                14. Fane+sotia= 1 masina..1 camera pat matrim.L.C.Calarasi (de Sambata) la Eden
                15. jenu = 1 masina - fara cazare L.C.Alba(de Sambata) la cine vrea
                16.apv+prietena = 1masina..1 camera pat matrim.L.C.Constanta (de Sambata) la Eden
                17.alex125+raluka.04 = 1 masina..1 camera pat matrim.L.C.Kronstadt (de Sambata) la Eden
                18. Ghiaurul+2 persoane =1masina ..1 camera dubla L.C.Bucuresti( de VINERI) la Eden
                19. bullet88......L.C tg-jiu (vineri si sambata) fara cazare


                PREGATITIVA PIJAMALELE CA VENIM .....

                Pregatitiva sa fiti lucizi..sa aveti indemanare,dexteritate,rapiditate,si dorinta de a castiga ...
                Last edited by sebi8ta; 22 July 2011, 01:15.
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • Bucurestiul s-a trezit. In putin timp ne vom pune in miscare spre un week-end minunat. Drum bun tuturor si sa ne vedem cu bine.
                  Bumtzy, bumtzy...........................
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • Neata lume!!!!!!!!
                    Mult a fost, putin a ramas. Ne pregatim de plecare, turam motoarele, mai verificam o data lista sa nu lipseasca nimic, nu uitam sa luam buna dispozitie si cheful mare de distractie.
                    Drum bun tuturor si sa ne revedem cu bine
                    sigpic

                    Comment


                    • E acum chiar ca plec na ca e Vineri.

                      "poti sa-mi spui pompier, ca beau de sting, cum spun, eu am pus mie in alcoolemie ....

                      te repeti, te repeti...."

                      Drum bun tuturor.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • suntem in linie dreapta 6 ore ne despart....
                        barman hai cu ....berea )
                        drum bun si ne vedem la ranca
                        id messenger:merlan.alexandru

                        Comment


                        • sa nu uitati hainele groase ca-i "cancer" la munte
                          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                          Comment


                          • Si sibiul s-a trezit, pe la ora 10 plecam cu voie buna si chef de distractie. Drumuri bune tuturor!

                            Comment


                            • drum bun tuturor si distractie placuta celor care ajung in seara asta
                              pregatiti terenu ca maine "vine si noi", va treziti cu noi acolo la propriu
                              sigpic

                              Comment


                              • vreau sa stiu si io ce program aveti akolo k poate ajung si io sau makar in trecere???la ce ora incepe?? si ce se desfasoara ?scz dar nu am participat la asa ceva...:d

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google