NATIONALA 22-23-24 IULIE Pe TRANSALPINA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    >>>

    Pai dhp se inscrie de mai multe ori pentru ca merge pe principiu tombolei .... "cu cat mai multe inscrieri cu atat mai multe sanse la premii"

    Numa bine ... hai cu inscriereaaaaaa

    AMR 21 Zile si Bumti Bumti Bumti )
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • #47
      Felicitari LC Kronstadt pt initiativa. In opinia mea, evenimentele organizare de acest club au fost cele mai reusite. Stiu sa se organizeze, stiu sa fie uniti, stiu sa faca show, au sponsori in spate si mereu vin cu ceva inedit. Nimeni nu a plecat cu mana goala de la un eveniment organizat de LC Kronstadt. Numai cine a participat in mai multe randuri la actiuni organizate de ei, va sti sa-i aprecieze si sa le respecte munca depusa. Restul, care stau la calculator si vad numai nemultumirile, dar fara sa-i cunoasca personal, le este usor sa judece si sa faca pe analistii. Din pacate eu nu pot sa ajung. Ma uit cu tristete si regret foarte mult ca nu voi participa.

      Eu, impreuna cu gl_mmm, am fost anul trecut pe Transalpina, chiar inainte de nationala de la Sibiu. Tot ce pot sa spun este ca merita din toate punctele de vedere. Postez mai jos cateva filmultete cu drumetia de anul trecut.

      Distractie placuta tuturor!!

      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Yuhuuu, de abia astept. si ca sa citam:

        AMR = 21 zile (cei care vin vineri) bumtzy bumtzy bumtzy bumtzy.

        AMR = 22 zile (cei care vin sambata) bumtzy bumtzy.
        Super Oferte Accesorii Logan

        Comment


        • #49
          >>>>

          Multumim pentru aprecieri ... incercam sa nu dezamagim si cine stie ... poate va fi si mai si decat la regionala de la Kronstadt din martie )


          @ToranagaSama
          Bumtzi Bumtzi Bumtzi Bumtzi Bumtzi Bumtzi Bumtzi Bumtzi
          Sa inceapa distractiaaaaaaaaaaaaaaaaa
          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

          Comment


          • #50
            La ce peisaje am vazut in filmarile lui dan si la cum stiu distractia organizata de voi sigur nu voi regreata nimic.

            Barman hai cu ....... berile
            Super Oferte Accesorii Logan

            Comment


            • #51
              mama vreau si eu sa merg cu prietena blonda de ieri(cei de la kiss de ieri stiu) )...dar nu pot sa dau un raspuns ca tata e plecat in italia si vine peste 1 saptamana X(...
              http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

              Comment


              • #52
                >>>

                @74van ... ni nimic ... asteptam o saptamana si dupaia vrem sa te vedem pe lista ... e o splendoare zona si nerita ... plus ca .... vii cu noi )


                Deci .... Barman ... sa ... curga berea )
                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                Comment


                • #53
                  multumesc,sper sa dau o veste buna
                  http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

                  Comment


                  • #54
                    Deci sa stie ca o sa fie fita.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • #55
                      >>>>

                      Deci cine mai doreste, cine mai pofteste ... lista e calda :P
                      Nu e campanie electorala, e o excursie de te baga in boala.
                      Nu e bere, nu e vin si nici ....... de rechin.
                      E distractie frate mare si cu prepi care care,

                      Hai cu lista cat mai mare
                      Sa fin cu toti la campare
                      Dao`n colo de cazare
                      Ca distractiai cea mai mare

                      cine mai doreste cine mai pofteste, este rugat sa se treaca pe lista:

                      01.sebi8ta+Misu-P = 1 masina..1 camera pat matrim. L.C.Kronstadt (de Vineri) la Eden
                      02.nairod+prietena = 1 masina..1 camera pat matrim. L.C.Kronstadt..??
                      03.sonyffr+mykiffr = 1masina..1camera pat matrim. L.C.Kronstadt..??
                      04.florinc99+prietena = 1 masina..la cort L.C.Kronstadt (de Sambata)
                      05.dhp+prietena = 1 masina..1 camera pat matrim. sau cort vedem in functie de vreme L.C.Timisoara
                      06.Nicosianu (poate+3 persoane) = 1 masina..la cort LC Kronstadt
                      07.1q Mitru + mamaie = 1 masina... 1 camera pat matrim. L.C.Cluj
                      08. ToranagaSama + prietena = 1 Masina = 1 camera dubla L.C.Bucuresti (de Vineri) la Eden
                      09. `dada + SDP + Mario + Canto = 1 masina = 1 apartament - LC Bucuresti (de Vineri) la Eden
                      10. Cristivsb + Mada = 1 masina = 1 camera pat matrim. L.C. Sibiu (de Vineri) la Eden


                      Chef moderat de MC.Nicosianu si Dj Ureche (Sebi8ta) ) cu ajutorul celor de la bucuresti (aviz Dada&company) ) si nu numai.

                      Nu ma bagati in seama .... e vineri si se apropie ora de plecat acasa )
                      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                      Comment


                      • #56
                        cunoastem ... cunoastem ... de abia astept
                        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by dan08 View Post
                          Felicitari LC Kronstadt pt initiativa. In opinia mea, evenimentele organizare de acest club au fost cele mai reusite. Stiu sa se organizeze, stiu sa fie uniti, stiu sa faca show, au sponsori in spate si mereu vin cu ceva inedit. Nimeni nu a plecat cu mana goala de la un eveniment organizat de LC Kronstadt. Numai cine a participat in mai multe randuri la actiuni organizate de ei, va sti sa-i aprecieze si sa le respecte munca depusa. Restul, care stau la calculator si vad numai nemultumirile, dar fara sa-i cunoasca personal, le este usor sa judece si sa faca pe analistii. Din pacate eu nu pot sa ajung. Ma uit cu tristete si regret foarte mult ca nu voi participa.

                          Eu, impreuna cu gl_mmm, am fost anul trecut pe Transalpina, chiar inainte de nationala de la Sibiu. Tot ce pot sa spun este ca merita din toate punctele de vedere. Postez mai jos cateva filmultete cu drumetia de anul trecut.

                          Distractie placuta tuturor!!

                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                          http://www.youtube.com/watch?v=S_1zB5BZnA0
                          Avea socrul meu o vorba "asta-i pofta ce-am poftit"
                          Multumesc Dane!

                          Comment


                          • #58
                            E posibil de sambata sa aparem si noi, inca astept raspunsuri.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • #59
                              la cazare cu cortu se baga careva?
                              Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                              Comment


                              • #60
                                ne vedem pe transalpinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
                                va fii o intalnire la MAXIM
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google