Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Ivan Marian View Post
    Fata de tine ( Timisoara ) orasele alea sunt in EST,,dar fata de BUCURESTI te las pe tine sa spui in ce punct cardinal se afla orasele alea!
    Orasele alea sunt aproape de centrul tarii, indiferent ca esti in timisoara, bucuresti, suceava sau altele


    Originally posted by Ivan Marian View Post
    Eu zic sa iti vezi mai bine de treaba ta si sa votezi sau nu cu o anumita locatie si eventual data la care se va tine intalnirea cand va fi cazul.
    Asa pot si eu sa zic ca vreau intalnirea prin August/Septembrie si cel tarziu pana in Noiembrie.
    In iulie/august are cam toata lumea concediu domnule inteligenta, de-asta spuneam!
    Si am sugerat, a fost doar o idee, nu am obligat.



    Fuguletz, scuze, chiar nu stiam de aia de la mioveni.


    Gata cu intepaturile!
    Last edited by sibianul; 10 March 2012, 11:01.

    Comment


    • #62
      Amara ca e acasa azi o sa ma duc sa ma interesez pe la toate hotelurile si vin cu ceva detalii in plus fata de ce se gaseste pe internet.
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • #63
        Votat si eu Amara. Sunt 2 plaje private care merita fiecare banut.
        Nu-i bai...

        Comment


        • #64
          Votat Amara...Vreau sa va spun ca a fost renovata zona plajelor arata bestial ...e si sosea pentru liniute daca vreti...vorbim cu primarul si aranjam si primarul este deschis la orice

          Comment


          • #65
            >>>

            Votat si eu Amara
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment


            • #66
              Votat Amara:>
              Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
              -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
              Silent Coat.

              Comment


              • #67
                Originally posted by BlueStar_KWO View Post
                Votat Amara...Vreau sa va spun ca a fost renovata zona plajelor arata bestial ...e si sosea pentru liniute daca vreti...vorbim cu primarul si aranjam si primarul este deschis la orice
                Niste poze recente ar fi binevenite daca sunteti din zona ,la fel daca au placerea sa puna poze si de la Sovata,in cazul in care a fost cineva recent acolo

                Nu votez ca as vrea sa vin sa intalnesc prietenii din intreaga tara, deci locatia nu conteaza
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • #68
                  La sovata a fost a doua intalnire nationala a clubului A fost misto

                  Desi mi se pare frumos la amara ii destul de departe..... si nu cred ca se poate numi chiar nationala....:| avand ii vedere unde ii... am votat sovata.

                  In plus de asta nu stiu cine se va ocupa de organizarea nationalei daca va fi la amara.
                  Last edited by KeanuRev; 10 March 2012, 14:38.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Alex_MIU View Post
                    Amara ca e acasa azi o sa ma duc sa ma interesez pe la toate hotelurile si vin cu ceva detalii in plus fata de ce se gaseste pe internet.
                    Originally posted by KeanuRev View Post
                    In plus de asta nu stiu cine se va ocupa de organizarea nationalei daca va fi la amara.
                    Dupa cum vezi colegii din Slobozia se ofera deja cu Organizarea, Apoi ii mai ajutam si noi din Bucuresti si se mai oferisera colegii din Calarasi pt treaba asta.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by KeanuRev View Post

                      In plus de asta nu stiu cine se va ocupa de organizarea nationalei daca va fi la amara.


                      Pai si la SOvata are cine sa se ocupe????
                      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                      Comment


                      • #71
                        Votat Amara. Acum mai trebe de vazut cu perioada dezmatului pt ca je nu poate decat in august.

                        Comment


                        • #72
                          As opta si eu pt August,,ca atunci este cald si frumos.
                          Si inca odata poze cu Popasul de la Perla Amara aici...http://popasperla.ro/

                          Are restaurant de peste 150 de locuri si deasemenea terasa de 200 de locuri unde ne putem bea berile linistiti si dupa aia sa facem pluta in apa cu burtile la soare pe saltele/barci sau colacele copiilor

                          Comment


                          • #73
                            Si eu tot pentru august as opta.

                            Comment


                            • #74
                              Fratilor... revenim asupra subiectului ?! RESPECT !!!!
                              Last edited by sibianul; 11 March 2012, 12:46.
                              LOGANIST CONVINS !!!

                              Comment


                              • #75
                                Va rog frumos sa va expuneti punctele de vedere in mod cuviincios si respectuos unii cu altii. Nu facem aici circ.

                                Daca mai continuati la modul asta, nu-i bine!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google