Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fof-ule...nu ai deranjat si nimeni nu poate fi obligat sa faca ceva impotriva vointei lui ! Asadar, daca oamenii voteaza Amara si exista si un ,,comitet'' de organizare atunci ...sa fie Amara !!! Iar reactia lui Razvy cred ca este un pic nelalocul ei !!! Cu tot respectul ptr. voi, baieti !!!
    Last edited by eugenio_23; 4 April 2012, 23:15.
    LOGANIST CONVINS !!!

    Comment


    • Originally posted by sebi8ta View Post
      pai de aceea trebuie sa vedem ce fac baietii..oricum totul depinde de alexmiu..acolo..sau nu?????
      Nu prea tine de mine sebita tocmai asta e.Sunt un simplu membru care odata la 2 luni se duce si el la 1-2 intalniri din cauza situatiei pe care multi deja o stiu,eu pana pe 20 mai nu sunt in tara iar cand o sa vin o sa vin pentru 2 saptamani,interval in care nu cred ca poti organiza o regionala.Daca eram acasa se facea 100% insa in momentul de fata totul depinde de organizator si restul membrilor.Eu am discutat cu ei le-am spus cam ce au de facut insa cu mai mult de atat nu pot sa ajut de aici.
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • >>>

        Daca aici nu se zice nimic de organizare asta nu inseamna ca nu se pregateste deja ceva frumos. Cu toti am votat AMARA ... asa ca va iesi ceva frumos ... cei deja implicati in acest eveniment se ocupa de acest lucru. Hai sa fim uniti si sa ne distram impreuna. Pana ne vedem la Amara va doresc toate cele bune
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • Razvy, Ivane, alta treaba nu aveti decat sa va certati pe un subiect care inca nu este batut in cuie?? Nu mai intrati in polemici aiurea si sa asteptam sa ne zica ceva si cei de la Slobozia, caci ar trebui deja sa se puna pe treaba, ca asa ceva nu se face pac-pac.
          Daca chiar vreti sa va contrati, vorbiti pe PM, faceti schimb de numere de telefoane si apoi conversativa doar voi. Hai sa lasam aceste mici discutii de pe aici si sa speram ca baietii de la Slobozia ne vor da un raspuns si poate chiar va iesi ceva frumos.
          @Razvy: intalnirea de la Cluj a fost acum 2 ani, nu anul trecut, caci nu s-a facut. Atunci am fost si eu si ne-am simtit mai mult decat super.
          Sa ne vedem cu bine la Nationala.
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • haideti fratilor la ocna sibiului
            apa sarata..cort, casute, pensiuni...tot ce vreti...important este ca lumea sa se simta bine indiferent de cati membrii participa
            eu sunt mai nou ,ca sa zic asa, iar toate aceste discutii inutile nufac altceva decat sa dezorganizeze in loc sa organizeze ceva util si frumos
            un weekend placut tuturor

            Comment


            • daca tot este atat de dificil sa ne hotaram la o locatie eu asta propun

              am fost acolo si este locul ideal pentru a ne intalnii cat mai multi..teren de fotbal..foisor de gratar..piscina..
              ciumani judetul harghita..in apropiere evem pasul Bucin..Cheile Bicazului..si multe alte locatii interesante..sauuu

              un alt loc foarte bun de distractie si voie buna..gratare si aer curat...iar in apropiere sunt aceleasi obiectie turistice de mai sus..locatiile sunt in apropiere una de cealalta
              numai bine
              Last edited by nairod; 7 April 2012, 13:25.
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • Doriane(sau nairod !)..ambele sunt identice dar locatia este superba ! Cred ca daca am da dovada toti de putina maturitate am ajunge , totusi, la un consens si am putea gasi o locatie care sa convina majoritatii fara atatea contre si rautati !!! Ce ziceti, baieti ???
                LOGANIST CONVINS !!!

                Comment


                • Eu unu merg oriunde pot lua si cainele cu mine! La amara mi se parea mai ok ca pot sa va dau cu namol in ochi ...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by nairod View Post
                    daca tot este atat de dificil sa ne hotaram la o locatie eu asta propun

                    am fost acolo si este locul ideal pentru a ne intalnii cat mai multi..teren de fotbal..foisor de gratar..piscina..
                    ciumani judetul harghita..in apropiere evem pasul Bucin..Cheile Bicazului..si multe alte locatii interesante..sauuu

                    un alt loc foarte bun de distractie si voie buna..gratare si aer curat...iar in apropiere sunt aceleasi obiectie turistice de mai sus..locatiile sunt in apropiere una de cealalta
                    numai bine
                    Da, intradevar, e superba zona, iar la o distanta mica (aprox35-40km) se afla salina Praid , statiunea Sovata, mai e izvorul muresului... Zona e superba, dar, nu stiu cine ar putea organiza in zona aia... asta e cea mai mare problema .
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Eu astept cu mare interes sa vad cine se va hotari sa ia decizia de a organiza Nationala 2012. Deja suntem la jumatatea lui aprilie si sincer, pana acum deja trebuia sa avem o locatie si o data fixa. Deci, cine se va inhama la aceasta treaba trebuie sa o faca cat mai repede. Bafta si sa ne vedem cu bine.
                      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                      Comment


                      • In week asta am fost in zona Slobozia, am dat o tura pana in Amara si drumul este super ok. Bucuresti - Amara aproximativ 2ore si jumatate (110- 120km/h) pe drumul vechi de mare ( Bucuresti - Urziceni - Slobozia - Amara)
                        Megane II faza II 1.5dcI K9K

                        http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                        Comment


                        • Acum va rog sa propuneti variantele de data pentru intalnire!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • oricum pe la sfarsitul lunii iulie as propune....
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • @Sibiene: in iulie dupa data de 15, sa mai ia si lumea salariul. Si anul acesta voi fi prezent. Bafta la organizare celora care s-au hotarat s-o organizeze.
                              Eu il astept pe Valeriu Ciprian ca sa am cu cine ma certa si apoi impaca
                              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                              Comment


                              • Bun..dupa discutiile purtate si sondajul care tcmai sa incheiat..Locatia de nationala este si ramane la Amara.
                                Data o sa o postez eu maine seara si de aceasta Nationala o sa ne ocupam mai multi din discutiile avute pana acum,adica va fi sprijinita de noi cei din Kronstadt,L.C.Banie si L.C Slobozia.
                                Ca si data informativa va fi 3-5 sau 10-12 August.urmeaza sa stabilim maine data exacta.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google