Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slabe sanse sa vina Cristi, asta din ce stiu eu, bine ar fi sa ma insel.

    Comment


    • Si eu am planificat o excursie la munte si am inclus si Sovata in perioada intanirii. Sper sa nu-mi strice nimeni planurile....
      GL-22-TOF

      Comment


      • Sunt mai noua pe aici insa mi-as dori sa vin la intlnirea de la Sovata,daca mai e valabil..

        Comment


        • madydu, Esti binevenita, trebuie sa spui cate zile ( nopti cazare , 1 sau 2), cate persoane, sau poate vrei fara cazare.
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • Se pare ca Dl. Organizator special e ocupat. Cine da un telefon la cabana si sa stranga banii pt avans, ca deja e tarziu.

            Comment


            • Originally posted by madydu View Post
              Sunt mai noua pe aici insa mi-as dori sa vin la intlnirea de la Sovata,daca mai e valabil..
              normal ca e valabil .. E destul de tarziu dar totusi mai e ceva vreme
              Its just a car ...

              Comment


              • Care are numarul lui keanu?

                Comment


                • Va dau o idee... Vorbiti unul dintre voi la cabana. Vedeti in perioada respectiva cate camere mai au libere si daca puteti plati direct la ei sau prin ce agentie. Apoi sunati toti repede acolo rezervati fiecare cate o camera si o platiti individual.
                  e nasol si dureaza sa trimiti bani la o singura persoana si apoi acea persoana sa plateasca mai departe.

                  PS eu il operez pe fiu meu vineri in timisoara. daca totul decurge bine voi merge o saptamana cu parintii mei in sovata sau praid si voi prinde perioada de intalnire.
                  Last edited by bubu_vasile; 29 July 2008, 13:35.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Bubu_vasile bafta!!! Si ne bucuram daca reusesti si vi

                    Comment


                    • Mda deci am sunat si.. Eu si nu am primit raspuns afirmativ din pacate.. Nu stiu ce raspuns a primit claudiu.. Am sunat iarasi si la jullia.. Au spus ca nu au locuri. De fapt am sunat la toate din prima lista.. Si nici una nu avea locuri libere.... Are cineva oferte?
                      Sau.. Ceva de genul cu fiecare cu cazare.. Eu nu am gasit absolut nimic..

                      01. KeanuRev 2 nopti/ 2 persoane
                      02. Valeriu61 2 nopti/ 2 persoane
                      03. Cristivsb 2 nopti/ 2 persoane
                      04. Cory 2 nopti/ 2 persoane
                      05. Vali007 2 nopti / 2 persoane
                      06. Gl_mmm 2 nopti/ 2 persoane
                      07. BUBU 2 nopti/ 2 persoane + 2 copii (3 ani si 1 an)
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Nasol....... Tare mi ca-mi iau cortu......
                        Last edited by cristivsb; 29 July 2008, 14:08.

                        Comment


                        • Da.. Macar asa esti sigur ca ai cazare
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Cine mai vine din partea asta Buzau,Braila,Galati sau zone apropiate pentru a ne intalni pe drum?

                            Comment


                            • Posibil sa ajung si eu...Dar doar duminica...Plec de dimineata si ma intorc duminica seara...Nu promit nimic, deoarece este singura mea zi libera din perioada asta...Eventual keanu, sau cine e organizatorul special sa imi lase un nr de tel pe privat ca in caz ca ajung, sa va si gasesc

                              madydu traseul tau strapunge si brasovul?
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • Ai PM te asteptam.... Eu zic ca cei care vin la intalnire.. Care vin 100 % o sa isi gaseasca cazare.. Cei care vor sa stea in wekend.. Iar intalnirea.. Propriu zisa va fi duminica ora 10-12.. Gasim noi o locatie sau cei care stiu zona ne pot zice cel tarziu ora 12.. Sa putem mergem la apa dupa aceea, iar daca mai doreste sa vina sau ajunge duminica mai tarziu cineva.. Facem si duminica o intalnire ora aceeasi 10-12 nu mai tarziu de 12 sa ajungem si la apa. ASta.. Ii propunerea mea.. Care mi se pare rezonabila in rest.. Asteptam idei.
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google